Ιταλία Στη Νάπολη δεν μπορείς να αγιάσεις στο Αμάλφι θα τα χάσεις!

ggonholidays

Member
Μηνύματα
574
Likes
1.164
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Γκαλαπάγκος
Πάλι καλά που το γιαούρτι με τα δημητριακά που έφαγα πριν λίγες ώρες ήταν αρκούντως στουμπωτικό, αλλιώς θα έσπευδα να βρω φούρνο με αυτά που διάβασα! :)
Πολύ ωραία ιστορία κι η Νάπολη φαίνεται ιδιαιτέρως ενδιαφέρουσα και λιγουρευτική!
Ευχαριστώ πολύ underwater! Τί να σου κάνει καλέ ένα γιαουρτάκι :haha:

Απολαυστική η ιστορία σου! Αυτά που διαβάζω μου δείχνουν ότι περάσατε τέλεια.
Περάσαμε καταπληκτικά katkats. Αυτό το ταξίδι ξεπέρασε τις προσδοκίες μου. Σε ευχαριστώ για ακόμα μια φορά για όλες τις πληροφορίες που μου έδωσες!

Εγω που εφαγα,ενα ταπεινο μικρο κουλουρακι,μπορω να διαμαρτηρηθω εντονως;:)
Πολυ καλη η ιστορια σου και οι φωτογραφιες σου αλλα με αφησες και με μια προσμονη.Εχουμε Αμαλφι...θα μας πεις και αλλα,ε;;
Μπορείς καλή μου karfitsa! Ελεύθερα :haha:

Και βέβαια θα σας πω κι άλλα... δεν γλυτώνετε από μένα :D Ακολουθεί Αμάλφι - Κάπρι αλλά δεν έχω και πολλά να πω. Περισσότερο φωτογραφίες θα βάλω. Η περιοχή είναι απίστευτα όμορφη. Μοναδικά τοπία!!!

με τρένο από Ρώμη είναι οκ;;;;;
Με τρένο καπετάνιε μου πας πολύ άνετα και εύκολα όπως σου έχουν πει και οι υπόλοιποι. Αν σε βολεύει να ταξιδέψεις Σάββατο υπάρχει προσφορά 1+1 δωρεάν. Εμείς πήραμε το Frecciarossa που κάνει 1 ώρα και 10 λεπτά και πληρώσαμε 43Ε και για τους 2.
 
Last edited by a moderator:

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Υπέροχα!!! Θα θελα να χαθώ μέσα στα στενάκια με τις μπουγάδες :)
Νομίζω ότι μας κατέστρεψες όλους με τις περιγραφές των φαγητών και όσο σε διαβάζω μου θυμίζεις εμένα την κοιλιόδουλη :p
 

ggonholidays

Member
Μηνύματα
574
Likes
1.164
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Γκαλαπάγκος
:haha: Έχω και γω την ίδια απορία κανελ μου. Έχω την εντύπωση πως τα σχοινιά γυρνάνε γύρω γύρω. Πάντως το έχουν βάλει κέντρο! !! :haha:
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Και πάνω που περίμενα τη συνέχεια του Βιετνάμ σκάει μύτη η Νάπολι!
Δε σε προλαβαίνουμε κοπελιά!!!!:bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.158
Μηνύματα
882.410
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom