Ινδία Στη γη με τα ψηλά περάσματα ανθίζουν βερυκοκιές (Ladakh)

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
μα πώς μου ξέφυγε αυτή η ιστορία τόσο καιρό;;; γκουρμεδιες διακρίνω στο αεροπλάνο.. Αλίμονο σε μας που ταξιδέψαμε με Turkish!!
 

Kati

Member
Μηνύματα
154
Likes
203
Kareen Kapoor? άλλες προτάσεις από τους ειδήμονες;;;;;
Κι εμένα για την Kareena Kapoor μου φάνηκε, της έφαγες ένα 'α' και είναι περίεργη η Nawab-αινα σε αυτά, δεν είναι όποια κι όποια για να μην τη λέμε σωστά. :D Αστεία-αστεία οι πτήσεις αξίζουν μόνο αν έχουν ινδικό κινηματογράφο να ξεχαστείς.

@giannoula Για πες κι εσύ για την Turkish! Τι φάγατε;
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Κι εμένα για την Kareena Kapoor μου φάνηκε, της έφαγες ένα 'α' και είναι περίεργη η Nawab-αινα σε αυτά, δεν είναι όποια κι όποια για να μην τη λέμε σωστά.
Μετά τη διαπίστωση ότι η συγκεκριμένη καλλιτέχνης τυγχάνει δημοφιλής και στην Ελλάδα, ιδού ένα sneak preview από τα "προσεχώς" για τους απανταχού θαυμαστές της! :)
kareena.jpg
 

Kati

Member
Μηνύματα
154
Likes
203
Μετά τη διαπίστωση ότι η συγκεκριμένη καλλιτέχνης τυγχάνει δημοφιλής και στην Ελλάδα, ιδού ένα sneak preview από τα "προσεχώς" για τους απανταχού θαυμαστές της! :)
View attachment 205884
Δεν τη λες και συμπαθητική ως καλλιτέχνιδα, καλή ηθοποιός όμως είναι, έχει κάνει γυρίσματα και στην Ελλάδα για χαζούλα μπολιγουντοταινία, αλλά η 3 Idiots είναι ταινιάρα! Όποιος δεν την έχει δει... να την ψάξει! Δεν το περίμενα να έχουν βάλει και ταμπέλα πάντως. :D
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Δεν τη λες και συμπαθητική ως καλλιτέχνιδα, καλή ηθοποιός όμως είναι, έχει κάνει γυρίσματα και στην Ελλάδα για χαζούλα μπολιγουντοταινία, αλλά η 3 Idiots είναι ταινιάρα! Όποιος δεν την έχει δει... να την ψάξει! Δεν το περίμενα να έχουν βάλει και ταμπέλα πάντως. :D
Aν ανοίξουμε Bollywoodκουβέντα, πάει η ιστορία του babaduma.:haha: Νομίζω ότι ωφελήθηκε από το "βαρύ" όνομα της οικογένειας Kapoor, νομίζω 3η ή 4η γενιά που μεσουρανεί στο Bollywood. Eμείς ψηφίζουμε Priyanka Chopra και Deepika Padukone
H δε ταινία μέγιστη εισπρακτική επιτυχία στην Ινδία ένεκα Aamir Khan πιστεύω. Προσωπικά δεν ξετρελλάθηκα όμως....
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Κι εμένα για την Kareena Kapoor μου φάνηκε, της έφαγες ένα 'α' και είναι περίεργη η Nawab-αινα σε αυτά, δεν είναι όποια κι όποια για να μην τη λέμε σωστά. :D Αστεία-αστεία οι πτήσεις αξίζουν μόνο αν έχουν ινδικό κινηματογράφο να ξεχαστείς.

@giannoula Για πες κι εσύ για την Turkish! Τι φάγατε;
α δεν έχω παράπονο από την Turkish μια χαρά φάγαμε! Και το κοτοπουλάκι μας με ρυζάκι και φρέσκια μπαγκετούλα και σαλατίτσα και κρασάκι απ'όλα.. Πολύ καλύτερο φαγητό από άλλες αεροπορικές.. Αλλά εγώ δεν ταξίδεψα business class γκουχ γκουχ όπως μερικοί μερικοί.....
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Αλλά εγώ δεν ταξίδεψα business class γκουχ γκουχ όπως μερικοί μερικοί.....
Τσακίρικο μάτι έχεις, παίξ'το κι εσύ όπως γκουχ γκουχ μερικοί μερικοί και θα δεις τ' αποτελέσματα... ;)
 

Kati

Member
Μηνύματα
154
Likes
203
Aν ανοίξουμε Bollywoodκουβέντα, πάει η ιστορία του babaduma.:haha: Νομίζω ότι ωφελήθηκε από το "βαρύ" όνομα της οικογένειας Kapoor, νομίζω 3η ή 4η γενιά που μεσουρανεί στο Bollywood. Eμείς ψηφίζουμε Priyanka Chopra και Deepika Padukone
H δε ταινία μέγιστη εισπρακτική επιτυχία στην Ινδία ένεκα Aamir Khan πιστεύω. Προσωπικά δεν ξετρελλάθηκα όμως....
Άσε, μονοπώλιο το έχει το σόι τους το σινεμά αν και προτιμώ τον Ranbir και την Karishma από το Καπουρέικο. Λατρεύω Priyanka-Deepika!! Ελάτε να μπολιγουντιαστουμε αφού έχει και συνέχεια στην ιστορία του Babaduma. Όσο ξερογλειφόμαστε για τη συνέχεια δηλαδή. :D
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ελάτε να μπολιγουντιαστουμε αφού έχει και συνέχεια στην ιστορία του Babaduma. Όσο ξερογλειφόμαστε για τη συνέχεια δηλαδή. :D
Συνέχεια έχει (μάλλον αύριο), bollywood (τουλάχιστον όπως το εννοείτε) δεν έχει (η ιστορία)...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.781
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom