Ισημερινός Κολομβία Στις χώρες του καφέ και του κακάο

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.730
Likes
14.331
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
Μύθος είναι λόγω αυτών που είδες εκεί ή στην ιδέα του πόσο δύσκολο είναι να φτάσεις, το άπιαστο όνειρο που λέμε και τα σχετικά; Πραγματικά τρέμει το χέρι μου να τα σκάσω για galapagos!
Οκ. Ο μύθος είναι στο μυαλό μου και όχι σε αυτά που είδα. Αλλά αυτό για μένα είναι πολύ σημαντικό.
Και μετά, πόσα παραπάνω ήταν τα έξοδα; Πεντακόσια ευρώ; Για μένα τα άξιζε.
Στο Νησί του Πάσχα ήταν παραπάνω. Και μας είχε βγάλει και εκτός προγράμματος για πέντε μέρες. Η επίσκεψη ήταν μόλις δύο.
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.531
Likes
8.469
Ονειρεμένο Ταξίδι
Άβυσσος
Οκ. Ο μύθος είναι στο μυαλό μου και όχι σε αυτά που είδα. Αλλά αυτό για μένα είναι πολύ σημαντικό.
Και μετά, πόσα παραπάνω ήταν τα έξοδα; Πεντακόσια ευρώ; Για μένα τα άξιζε.
Στο Νησί του Πάσχα ήταν παραπάνω. Και μας είχε βγάλει και εκτός προγράμματος για πέντε μέρες. Η επίσκεψη ήταν μόλις δύο.
Αυτό ήθελα να ρωτήσω απέξω απέξω γιατί στην τελική αυτό είναι το μόνο που μετράει. Αν πιστεύεις ότι άξιζε τελικά γιατί αν κατάλαβα από την ιστορία για τους συνταξιδιωτες σου δεν άξιζε.

Πού αλλού θα δεις αυτό που θα δεις στα Γκαλάπαγκος; Ποια είναι η εναλλακτική;
Δεν αντιλέγω. Απλά θεωρώ το ποσό υπερβολικό κι αν έχω πχ 10 μέρες ή λιγότερο σύνολο στο Εκουαδόρ για τα δικά μου κριτήρια δεν χωράει.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.626
Likes
50.297
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Αυτό ήθελα να ρωτήσω απέξω απέξω γιατί στην τελική αυτό είναι το μόνο που μετράει. Αν πιστεύεις ότι άξιζε τελικά γιατί αν κατάλαβα από την ιστορία για τους συνταξιδιωτες σου δεν άξιζε.



Δεν αντιλέγω. Απλά θεωρώ το ποσό υπερβολικό κι αν έχω πχ 10 μέρες ή λιγότερο σύνολο στο Εκουαδόρ για τα δικά μου κριτήρια δεν χωράει.
Δεκτόν. Ούτε εγώ ξέρω, αν δεν πάω δε θα μάθω. Για το Νησί του Πάσχα όμως ναι, θα άφηνα απέξω όλη την υπόλοιπη Χιλή, ήταν το απόλυτο χάιλάιτ, αλλά προφανώς έχει να κάνει και με τα ενδιαφέροντα του καθενός, άμα δε σε πεθαίνει η αρχαιολογία και η φύση και είσαι πχ της αρχιτεκτονικής, μάλλον καλύτερα να περάσεις το χρόνο σου αλλού.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.654
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom