Σουηδία Στοκχόλμη.....

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες! Λέω να βγάλω την stocholme card μέσω internet αλλά αναρωτιέμαι πώς θα την παραλάβω; Ξέρει μήπως κανείς; Αν τελικά την βγάλω στη Στοκχόλμη από πού την αγοράζω;

Μπορεις να την παρεις απο το αεροδρομιο, εγω την αγορασα επι τοπου απο το tourist office. Επισης μπορεις να βρεις καποιες πληροφοριες εδω: http://www.travelstories.gr/%E5%F5%F1%FE%F0%E7/3230-%F3%F4%EF%EA%F7%EF%EB%EC%E7.html
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
παιδια ημουν εκει τον ιουλιο και εχω γραψει αρκετα σχετικα και για το ξενοδοχειο και για τις τιμες..
εχω την βρηκα πανακριβη... στην ουψαλα το πιτα γυρο 6.50ε.... και γενικα ολα πανακριβα..
μια μακαροναδα γυρω στα 12ε..
μπορεις να πας στο λιντ που εχει περιπου τις ιδιες τιμες με εδω και να παρεις πραγματα για να κανεις μονος σου κανενα σαντουιτς...
καλη ειναι και η καρτα απεριοριστων διαδρομων..
εμεις φτηνο φαι μονο στο ικεα βρηκαμε..
εμεινα 8 μερες και εμενα στο κεντρο.. σωτηριο το πρωινο του χοτελ που ηταν πλουσιος μπουφες..
εμενα οπως εχω πει στο nordic sea hotel αυτο που εχει το παγωμενο μπαρακι..
καρακεντρο με 51ε το δικλινο...με πρωινο...παμφτηνο αλλα το χαμε κλεισει μεσο ιντερνετ..
πετυχα και μερα που τοχε μονο 39 το δικλινο αλλα δεν το προλαβα...
προσωπικα φτηνο φαι δεν βρηκαμε και σκεφτομουν αν θα επρεπε να παρω μαζι μου καμια κονσερβα αλλα μας εσωσε το λιντ...
 

aikcos

Member
Μηνύματα
29
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
;
Απέναντι από το κεντρικό πολυκατάστημα Νορντισκα, (ξεχωρίζει για το στρογγυλο ρολοι με τα γράμματα ΝΚ), ευρίσκεται το Σπίτι της Σουηδίας που είναι το κεντρικό γραφείο τουριστικών πληροφοριών. Εκεί θα βρείς τα πάντα,απο χάρτες ακόμα και στην ελληνική,εισιτήρια, προσφορές σε θεατρα,μουσεία και φυσικά την μεγαλύτερη ποικιλία σουβενιρ της Στοκχόλμης. Μη ξεχάσεις μετά την αρχική ενημέρωση, να πάρεις μια γρήγορη και περιεκτική άποψη της Στοκχόλμης, με το πλοιάριο που θα επιβιβασθείς στην μικρή αποβάθρα απέναντι απο το ονομαστό Grand hotel. Ντυθείτε καλά και ανεβείτε κατάστρωμα στους πάγκους με τις γόυνες ταράνδων. Ιδανική ωρα λίγο πρίν τη δύση. must!!!
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
εχει 3 διαδρομες με το πλοιαριο εγω αυτη που διαλεξα δεν μας αρεσε.... οταν ειχα ξαναπαει πηγα για φιλανδια με το βικιγκς και ηταν ονειρεμενη διδρομη δεν ηξερα τι να πρωτοδω ενω οι κοντινες...δεν ξερω εγω διαλεξα την πιο μεγαλη και δεν..
προσεξε επιλογη
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.752
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom