Πολωνία Στον …καύσωνα της Κρακοβίας

psilos3

Member
Επόμενο Ταξίδι
Μακάρι να ΄ξερα...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Μιλάμε ότι βρήκες ΤΗ Θεραπεία κατά πάσας ίωσης! 2 χαπάκια, μπύρες, βότκες, φαγητό κι άλλες μπύρες!
Είναι η αλήθεια, πάντα βοηθάει αυτός ο συνδυασμός, το λένε και οι επιστήμονες. :haha:
Η Κρακοβία βέβαια ενδείκνυται για κάτι τέτοιο. Δε θα ξεχάσω το δυνατό απόσταγμα από τοπικές βότκες που ζητούσα να μου σερβίρουν. Γιατρεύει τα πάντα!

Ούτε τα χαπάκια, ούτε το αλκοόλ, η επιθυμία και η ευτυχία του ταξιδιού είναι το φάρμακο!
Ακριβώς αυτό @Smaragda53
Πολύ σημαντική λέξη η επιθυμία που λες. Πάντα υποστήριζα ότι το 50% του ταξιδιού είναι ίσως η προσμονή, η ετοιμασία και η έμφυτη επιθυμία μας γι' αυτό, κάτι που δε φεύγει ποτέ!

Nikos86

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στον χρονο!
Πολυ ωραια η ιστορια σου! Εμενα μου αρεσουν οι ιστοριες σου οχι μονο για τον τροπο γραφης σου αλλα επειδη βρισκω πολλλα κοινα στοιχεια στον τροπο που ταξιδευουμε με καποιες μικρες διαφορες φυσικα αλλα πολυ παρομοιος! (Βεβαια εγω δεν ταξιδευω τοσο συχνα οσο εσυ!)

psilos3

Member
Επόμενο Ταξίδι
Μακάρι να ΄ξερα...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Πολυ ωραια η ιστορια σου! Εμενα μου αρεσουν οι ιστοριες σου οχι μονο για τον τροπο γραφης σου αλλα επειδη βρισκω πολλλα κοινα στοιχεια στον τροπο που ταξιδευουμε με καποιες μικρες διαφορες φυσικα αλλα πολυ παρομοιος! (Βεβαια εγω δεν ταξιδευω τοσο συχνα οσο εσυ!)
Σ' ευχαριστώ πολύ για την ανάγνωση και τα καλά σου λόγια.
Χαίρομαι που βρίσκουμε κοινά, έχουν πάντα ιδιαίτερο ενδιαφέρον.
Όσο για το «συχνά» που λες, ο κυριότερος νομίζω λόγος είναι ότι ξεκίνησε αργά η όλη περιπέτεια με τα ταξίδια στο εξωτερικό, οπότε προσπαθώ ίσως να κερδίσω χρόνο, όσο γίνεται αυτό.

Με το καλό να επανέλθουμε στα ταξίδια σε άλλες χώρες που τόσο έχουν λείψει, ν' αρχίσουμε να γράφουμε και καμιά ιστορία για τα καινούρια, όχι μόνο τα παλιά. ;)

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
31.180
Μέλη
35.800
Νεότερο μέλος
DIMITRIS DRS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom