Γαλλία Στο Παρίσι το χρυσάφι τρέχει από τα μπατζάκια μας!

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
φιλε γειτονα πολυ κατατοπιστικη η περιγραφη σου και αληθεια σταθηκες πολυ τυχερος, για να το καταλαβεις απο μονος σου......πρεπει να εχεις φοιτησει στο μαντειο των δελφων ή εστω της δοδωνης:roll::roll:
εγω παντα ταξιδευω με γκρουπ - το χρυσοπληρωνω- βεβαια αλλα οι ξεναγοι μας προειδοποιουν για τα παντα π.χ μην αγορασετε τιποτα απο εδω, προσεξετε τους πλανοδιους απο εκει κ.λ.π οχι οτι στην ελλαδα κυνδινεύεις λιγοτερο να ξεγελαστεις....εδω κι αν ειναι ειδικοτητες......διδακτορικα.....και master στην απατη:(:(
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.698
Likes
6.299
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
φιλε γειτονα πολυ κατατοπιστικη η περιγραφη σου και αληθεια σταθηκες πολυ τυχερος, για να το καταλαβεις απο μονος σου......πρεπει να εχεις φοιτησει στο μαντειο των δελφων ή εστω της δοδωνης:roll::roll:
εγω παντα ταξιδευω με γκρουπ - το χρυσοπληρωνω- βεβαια αλλα οι ξεναγοι μας προειδοποιουν για τα παντα π.χ μην αγορασετε τιποτα απο εδω, προσεξετε τους πλανοδιους απο εκει κ.λ.π οχι οτι στην ελλαδα κυνδινεύεις λιγοτερο να ξεγελαστεις....εδω κι αν ειναι ειδικοτητες......διδακτορικα.....και master στην απατη:(:(
καλησπέρα στο rethimno.μα είναι δυνατόν σκέφτηκα κείνη τη στιγμή, να φύγει τόσο εύκολα
μια βέρα, και τόσο φαρδιά όπως ήταν, από το δάχτυλο ενός ανθρώπου;
θα τα λέμε
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
ο.κ σιγουρα

περιμενουμε τις εμπειριες σου και απο τα αλλα ταξιδια σιγουρα θα εχεις πολλα και ενδιαφεροντα να μας πεις:clap::clap:
 

kemcap

Member
Μηνύματα
43
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο!
Ταξίδι-Όνειρο
γαυδος
απιστευτη εμπειρια αυτη που εζησες στο παρισι γειτονακι.φυλαγε τα ρουχα σου,να εχεις τα μισα η καλυτερα,τα ματια 14.ευχαριστω για την πληροφορια.
 

alexstef2

Member
Μηνύματα
307
Likes
166
Παρ' όλο που με σταμάτησε κάποιος για μια βέρα τώρα το Μάρτη που πήγα έχοντας στο νου μου αυτή την ιστορία που είχα διαβάσει εδώ τον απέφυγα τρέχοντας. Δεν απέφυγα όμως το παρακάτω.
Είναι γεμάτο τυπάδες που σου κοπανάνε ένα εξκιουζμι κ πριν προλάβεις να τον κοιτάξεις σου βάζει στο δάκτυλο ένα σκοινάκι και αρχίζει και δένει. Τι - πως - που του λέω εγώ και μου λέει μήπως είσαι Έλληνας? Ναι του λέω. Αραδιάζει αυτός καλημέρες, καλησπέρες, παναθηναικός, Νικοπολίδης ενώ συνεχίζει να με κάνει κομποσκοίνι. Στη διάρκεια της συζήτησης μου έλεγε διάφορα για την Ελλάδα, για το Παρίσι με σκοπό βέβαια να τελειώσει το έργο του. Το ρωτούσα τι είναι αυτό το πράγμα που φτιάχνει ποιο είναι το κόστος του και μου είπε ότι είναι σεξ μασίν και κοστίζει ένα εκατομμύριο. Χαχαχα! και οι δύο. Το τελειώνει μετά κανά πεντάλεπτο και του λέω πόσο θες για αυτο το πράγμα που δε μου αρέσει καθόλου? (Θα μου πεις γιατί του πες να το αγοράσεις. Εϊχα βγει μόλις από τη Νίκη της Σαμοθράκης και τα καλημέρα, καλησπέρα με συγκίνησαν!). 12 Ευρώ μου λέει αλλά επειδή σε συμπάθησα 10. Που ήταν πραγματικά ένα σκοινί τυλιγμένο και τίποτα περισσότερο. Του λέω δύο ευρώ δίνω και αυτό γιατί δεν έχω μονόευρω. Μου λέει 8 τοτε και μην ξεχνάς ότι είναι σεξ μασιν. 2 του λέω. 7 μου λέει. Το είχε δέσει κιόλας. Το βγάζω να το αφήσω και μου λεει με πόνο καρδιάς 5. Με λίγο παζάρι ακόμη μου το δίνει με δύο ευρώ του λέω ευχαριστώ για λόγους ευγένιας και αυτός με το που τα πήρε με αγριοκοίταξε και έτζασε. Ξέχασε και την αγάπη του για το Παναθηναικό και για την Ελλάδα.
Προσοχή λοιπόν σε όσους θα βρεθούν εκεί στα κοντά! Εκτός κ αν νομίζουν ότι κλωτσάνε τη τύχη τους!!!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
η ιδια ιστορια γινεται χρονια τωρα στην μονμαρτη!!κατω απο την sacre coeur και στα σκαλια της!!προσοχη λοιπον, ετσι και καταφερουν να σας το βαλουν στο χερι μετα θα το πληρωσετε!εγω καταφερα να το αποφυγω τον νοεμβριο!!και απο οτι εχω δει σκετες κλωστουλες ειναι..
 

gyristroula

Member
Μηνύματα
96
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβουργο
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
Τον Μάρτη βρισκόμουν Παρίσι και έξω απο το Ορσαί,πέτυχα έναν τύπο με βέρα.Έτυχε να έχω διαβάσει την ιστορία απο το site,Τον ευχαρίστησα,έφυγα με τη βέρα και την έχω φυλάξει μαζί με τα άλλα σουβενίρ απο το Παρισι!Δεν περίμενα οτι θα μου συμβεί αλλά είχε την πλάκα του...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.934
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Το ΣΚ μου έτυχε και πάλι, ακριβώς 1 φορά (στην πεζογέφυρα ανάμεσα σε Tuileries και Orsay).
 

vitaras

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
μέχρι την επόμενη φορα που θα σου τύχη κατι νεο θα εχουν σκεφτεί και αυτοί;)
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Το σύστημα "βέρα" εξακολουθεί να παίζει στο Παρίσι.

Μας έτυχε αυτές τις ημέρες στη Rue de Rivoli έξω από το Μουσείο του Λούβρου, αλλά... έπαιξαν και έχασαν, γιατί ως καλοί μαθητές είχαμε μελετήσει καλά το μάθημα. :D

Επίσης, στη Μονμάρτη είδαμε να παίζει και κάποιο άλλο σχέδιο, το οποίο δεν προσπαθήσαμε καν να καταλάβουμε τί είναι. Σε πλησίαζε κάποιος με ένα φύλλο χαρτί όπου άρχιζε να κόβει με ψαλίδι μικρά χαρτάκια και σε έπιανε στο "μπούρου-μπούρου" προφανώς με κάποιο ύποπτο σκοπό.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.698
Likes
6.299
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Το σύστημα "βέρα" εξακολουθεί να παίζει στο Παρίσι.

Μας έτυχε αυτές τις ημέρες στη Rue de Rivoli έξω από το Μουσείο του Λούβρου, αλλά... έπαιξαν και έχασαν, γιατί ως καλοί μαθητές είχαμε μελετήσει καλά το μάθημα. :D

Επίσης, στη Μονμάρτη είδαμε να παίζει και κάποιο άλλο σχέδιο, το οποίο δεν προσπαθήσαμε καν να καταλάβουμε τί είναι. Σε πλησίαζε κάποιος με ένα φύλλο χαρτί όπου άρχιζε να κόβει με ψαλίδι μικρά χαρτάκια και σε έπιανε στο "μπούρου-μπούρου" προφανώς με κάποιο ύποπτο σκοπό.

Eυχαριστούμε για την πληροφορία anny.
Ξαναβγήκε στη φόρα η παλιά ιστορία!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.639
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom