Ταϊλάνδη Συζήτηση για Ταϋλάνδη

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Σας παρακαλώ μη βγαίνετε εκτός θέματος. Για τις φωτογραφίες υπάρχει επισημασμένο τόπικ εδώ και πάρα πολύ καιρό, κάντε ένα κόπο να το διαβάζετε σας παρακαλώ:

http://www.travelstories.gr/showthread.php?t=568
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
Που εισαι ρε Τζιμι και ανυσηχησα!!:D
Ζωη και συ εδω?
Καλωσήρθατε και καλη προσαρμογή και στους δυο!!;)
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.791
Likes
18.333
Καλημερα και Χρονια Πολλα
Εγω δεν γυρισα το αεροπλανο με εφερε:bleh:
Καποια στιγμη θα γραψω καποια πραγματα που εζησα εκει αλλα μην περιμενετε σαν τα δικα σας ποστ,ποτε δεν ημουν καλος στην εκθεση.Αυτην την φορα περασα ακομα καλυτερα ως ακομα πιο γνωστης της πολυαγαπημενης μου χωρας.Βλεπω μαζευτηκαν και αλλοι Ταυλανδοπληκτοι!
Και ενοειτε οτι ημουν στο Φουλ μουν παρτυ :D:clap:
Γεια σου ρε Τζιμ!! Περιμένουμε και από σένα τα μαντάτα!! Με φωτό και διηγήσεις...:bleh:
 

jimmys

Member
Μηνύματα
42
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΙΜΑΙΑ Η ΤΟΥΡΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Που αλλου? ΤHAILAND
ΣΥΓΝΩΜΗ Κυριε διαχειριστα μια ερωτηση εκανα.Τοσους φιλους μου ρωτουσα κανεις δεν ηξερε και σημερα Τα καταφερα με το NERO και συντομα θα ανεβασω φοτωγραφιες.Και εμενα δεν μου αρεσει να ξεφευγουμε απ το θεμα.

Τελικα δυσκολη η προσαρμογη,εκει ενιωθα πολυ ανετα και εδω περπαταω σαν τουριστας!!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Χαχαχαχαχα γέλασα πολύ με το τελευταίο σχόλιο :D

Σημασία έχει jimmy ότι τα κατάφερες και θα δούμε φωτος. ;)
 

giotis01

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΥΛΑΝΔΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΣΙΑ
ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕΡΟΙ, ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΤΑΥΛΑΝΔΗ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΟΠΟΥ ΕΚΑΤΣΑ 11 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ 1 ΜΗΝΑ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 9 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΓΝΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕΡΟΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΙΝ ΤΑΥΛΑΝΔΗ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΗΣΗ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom