Συζήτηση για το νέο κοροναϊο

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
να τα βλεπουν αυτα μερικοι που "δεν μασανε" και θα πανε τα ταξιδακια τους,
ετοιμαστειτε να μπειτε καραντινα μετα,
κι αν σας αφησουν να πατε κιολας..
Στάζει λίγο χολή το μηνυματάκι σου;
Η μου φαίνεται;
 

patrickdrd

Member
Μηνύματα
68
Likes
70
ναι σταζει γιατι μαγκιες δεν χωρανε σε τετοια πραγματα, ειναι πολυ σοβαρο το θεμα και εκνευριζομαι οταν διαβαζω μηνυματα του στυλ
ελα μωρε, ποιος κορονοιος εγω θα παω και θα κανω και θα ρανω,
η ανευθυνοτητα μερικων δεν περιγραφεται..

Μπράβο στον Πατούλη και συλλυπητήρια σε όσους διστάζουν να πάρουν δραστικά μέτρα για σχολεία, πανεπιστήμια, κινηματογράφους και γήπεδα.
https://www.zougla.gr/ygeia/article/protos-o-patoulis-pire-ta-aftonoita-metra-gia-ton-koronoio
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
ναι σταζει γιατι μαγκιες δεν χωρανε σε τετοια πραγματα, ειναι πολυ σοβαρο το θεμα και εκνευριζομαι οταν διαβαζω μηνυματα του στυλ
ελα μωρε, ποιος κορονοιος εγω θα παω και θα κανω και θα ρανω,
η ανευθυνοτητα μερικων δεν περιγραφεται..
Ανευθυνοτητα του παπα που οργανωσε εκδρομη και πηρε γκρουπ αυξημενου κινδυνου(ηλικιωμενους)και τους τραβηξε σε ταξιδακι...αλλα ειπαμε οσοι πανε σε ταξιδια με θρησκευτικο περιεχομενο,κοινωνανε και πανε καθε κυριακη εκκλησια δε κολλανε....τι οχι;;;;ασε τις εξυπναδες λοιπον και δες ποιοι ανεβασαν τα κρουσματα και ποιοι θα τ ανεβασουν σε λιγο καιρο κ αλλο....
 

athinapo

Member
Μηνύματα
12
Likes
25
Μην ξαναβγεις απο το σπιτι λοιπον !Ολοι φοβομαστε αλλα δεν γινεται να σταματησεις την ζωη σου για αυτο το λογο , αν βεβαια μπει ολος ο πλανητης σε καραντινα και σταματησουν τα παντα τοτε ναι!
Ο καθενας εχει την αποψη του φυσικα για την αντιμετωπιση των πραγματων , ας ειμαστε ολοι λιγο πιο προσεκτικοι με την καθαριοτητα ...αλλα λιγο κακιουλα στο υφος !
 
Last edited by a moderator:

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
@maria91 ξεκίνησε πριν 3 μέρες η Πορτογαλλία με 1 κρούσμα και σήμερα βλέπω 5 κρουσματα. Νομίζω οτι ο αριθμός των κρουσμάτων δεν πρέπει να μας ανυσηχεί τουλάχιστον μέχρι στιγμής.
Πφφφ αυτο σκεφτομαι και καπως ηρεμω και οτι θα κλαιω τα λεφτα των αεροπορικων... :rolleyes-80:
Μην περιμένεις σοβαρή απάντηση εδώ μέσα. Εδώ ακόμα και εγώ, που ρώτησα για Σκλαβενίτη, ακόμα περιμένω...Οι άνθρωποι είναι εντελώς άκαρδοι.
Θα παρω εγω την ευθυνη(ναι!)και θα σου προτεινω να πας σ αλλη αλυσιδα σουπερ μαρκετ γιατι ισως εχουν ελλειψη...πηγαινε σ ενα μασουτη βρε αδερφε,σ ενα κρητικο...καλη δυναμη!:haha::haha::haha:
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
ναι σταζει γιατι μαγκιες δεν χωρανε σε τετοια πραγματα, ειναι πολυ σοβαρο το θεμα και εκνευριζομαι οταν διαβαζω μηνυματα του στυλ
ελα μωρε, ποιος κορονοιος εγω θα παω και θα κανω και θα ρανω,
η ανευθυνοτητα μερικων δεν περιγραφεται..
Δεν νομίζω ότι τέτοιου ύφους απαντήσεις αρμόζουν σε ένα φόρουμ ταξιδιωτών.
Αν σε εκνευρίζει μπορείς να μην το παρακολουθείς.
Αλλά είναι ανάρμοστο να κουνάς με τέτοιο τρόπο το δάκτυλο.
Εξίσου κινδυνεύω και γω, που ενώ δεν ταξιδεύω, κάθε μέρα βλέπω τουρίστες (λόγω επαγγέλματος)
Μήπως να μπω και γω καραντίνα;
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.800
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
https://www.protothema.gr/greece/ar...po-tous-taxidiotes-sto-israil/?utm_source=rss
να τα βλεπουν αυτα μερικοι που "δεν μασανε" και θα πανε τα ταξιδακια τους,
ετοιμαστειτε να μπειτε καραντινα μετα,
κι αν σας αφησουν να πατε κιολας..
Ευτυχώς που υπάρχεις κι εσύ κι επαναφέρεις το θέμα στη σωστή του βάση. Άντε όλοι μαζί τώρα να προσευχηθούμε στην εκκλησία και ραντεβού αύριο στους Χαιρετισμούς. Γιατί μόνον η Πίστη σώζει! Κι ας αφήσουμε τους άπιστους να πάνε στους Βούδες και στους Βελζεβούληδες. Κι αν δεν γυρίσουν, ακόμη καλύτερα!

https://www.thebest.gr/article/5717...-mas-eipan-oti-mporoume-na-koinonisoume-afoba
O Σεβασμιώτατος Πατρών καλεί μαζικά τους πιστούς στην Ευαγγελίστρια!- Τι δεν κατανόησε από τα μέτρα προστασίας;
 
Last edited:
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.601
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom