Συζήτηση για το νέο κοροναϊο

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

fotast

Member
Μηνύματα
9.395
Likes
14.343
Μάλιστα,μήπως μπορείτε να μας πείτε περισσότερα;Ποιοί κάνουν το πείραμα και την πρόβα;Φαντάζομαι σκοπός τους είναι ο έλεγχος των μαζών;Κάτι άλλο;
 

viktoria

Member
Μηνύματα
168
Likes
436
Αλλο κινδυνευω αλλο πεθαινω !

Ημουνα σαφεστατη ,ειπα γνωμη μου!ουτε για συνομωσια μιλησα ουτε για τιποτα αλλο εγω ετσι το βλεπω απο την δικη μου οπτικη και δεν υποχρεωνω κανεναν ουτε να συμφωνησει ουτε να το ασπαστει!!!και οσο για το ποιοι και πως ολοι ξερουμε για τα κατα καιρους πειραματα στον Αμερικανικο στρατο, για βιολογικα οπλα κλπ εχουν γνωστοποιηθει και κατακριθει απειρες φορες!

Μάλιστα,μήπως μπορείτε να μας πείτε περισσότερα;Ποιοί κάνουν το πείραμα και την πρόβα;Φαντάζομαι σκοπός τους είναι ο έλεγχος των μαζών;Κάτι άλλο;
Ισως και για να αποικηθει η Γη απο εξωγηινους !!!!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.395
Likes
14.343
Ημουνα σαφεστατη ,ειπα γνωμη μου!ουτε για συνομωσια μιλησα ουτε για τιποτα αλλο εγω ετσι το βλεπω απο την δικη μου οπτικη και δεν υποχρεωνω κανεναν ουτε να συμφωνησει ουτε να το ασπαστει!!!και οσο για το ποιοι και πως ολοι ξερουμε για τα κατα καιρους πειραματα στον Αμερικανικο στρατο, για βιολογικα οπλα κλπ εχουν γνωστοποιηθει και κατακριθει απειρες φορες!
Κανένα πρόβλημα.Κάθε γνώμη σεβαστή.Απλά ρώτησα για να αναπτυχθεί καλύτερα ο συλλογισμός.
 

viktoria

Member
Μηνύματα
168
Likes
436
Κανένα πρόβλημα.Κάθε γνώμη σεβαστή.Απλά ρώτησα για να αναπτυχθεί καλύτερα ο συλλογισμός.
Δηλαδη πειραματα διαφορα για συμπεριφορες, για ελεγχο μαζων ας πουμε, για αναπτυξη και εξελιξη βιολογικων οπλων δεν εχετε ακουσει τιποτα ?μα αυτα γινονται απο αρχαιοτατων χρονων ,η ιστορια μιλα ξεκαθαρα οπως και οι δυο Παγκοσμιοι πολεμοι,Μενγκελε κλπ!
 

Ανθηg

Member
Μηνύματα
13
Likes
67
Ημουνα σαφεστατη ,ειπα γνωμη μου!ουτε για συνομωσια μιλησα ουτε για τιποτα αλλο εγω ετσι το βλεπω απο την δικη μου οπτικη και δεν υποχρεωνω κανεναν ουτε να συμφωνησει ουτε να το ασπαστει!!!και οσο για το ποιοι και πως ολοι ξερουμε για τα κατα καιρους πειραματα στον Αμερικανικο στρατο, για βιολογικα οπλα κλπ εχουν γνωστοποιηθει και κατακριθει απειρες φορες!
Μα σιγουρα όλοι μας σκεφτομαστε στην αρχη συνομωσίες δεν ειστε η μονη. Απλα εγραψα το πιο λογικό που διαβασα και ακουσα απο επιστημονες περισσότερο για να καταλαβουμε όλοι οτι τα πράγματα ειναι σοβαροτερα του σοβαρου και ευκολα χάνεται η μπαλα.
 

cacao

Member
Μηνύματα
64
Likes
82
ρε παιδιά έτσι κυνικά ποια άλλη λύση βρήκατε;
Ας κάνουμε brain storming!
Να κάνουμε την ..αγέλη του Μπορις;
Να κάνουμε πως δεν συμβαίνει σαν τον Ντοναλντ;
Να το κρύβουμε σαν τον Εντορ;
Να μην κάνουμε τίποτα και όποιος επιβιώσει θα τον ονομάσουμε Χαιλάντερ;
 

bandit650

Member
Μηνύματα
623
Likes
2.853
οι κυβερνησεις βγαζουν αποφασεις για το κοινο καλο και καλα κανουν.
η δικη μας που μας ενδιαφερει εκλεισε ολοκληρους κλαδους με παρα πολλους εργαζομενους.
υπαρχουν οικογενοιες που δε εχουν χρηματα για να μπορεσουν να περασουν 15-20 μερες στη απομονωση χωρις δουλεια.
μηπως στο φιναλε θα γλυτωσουμε απο τον ιο αλλα θα παει κοσμος απο αλλη αιτια;
 

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
660
Τέταρτος νεκρός.Βέβαια τα δείγματα είναι λίγα αλλά ηλικιακά δεν συμφωνούν με τις στατιστικές για την ηλικία.Βέβαια δεν ξέρουμε και το ιστορικό του καθενός.

https://www.naftemporiki.gr/story/1573288/tetartos-nekros-apo-koronoio-stin-ellada
Στον 53χρονο εργαζόμενο στο νοσοκομείο Καστοριάς υπήρχε υποκείμενη νόσος.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom