Συνάντηση Αθήνα 1/12/2015 - Δηλώσεις Συμμετοχής

Συνάντηση Αθήνα 1/12/2015 - Δηλώσεις Συμμετοχής


  • Total voters
    29
  • Poll closed .

World Nomad

Member
Μηνύματα
142
Likes
208
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα Μπόρα
να σαι καλα panpan, πού ήσουν αφορμή για τη συνάντηση! Και εγω το χάρηκα, παρόλο που έκατσα λίγο! Και εις άλλα με υγείαν!
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Σε κάθε συνάντηση του φόρουμ τα περνάμε όλο και καλύτερα! Βέβαια η χθεσινή ήταν πολύ ιδιαίτερη, καθώς είχαμε την ευκαιρία να γνωρίσουμε κι από κοντά το γελαστό μουστάκι! Φοβερό τυπάκι ο Σαλονικοκαταλανός! Όσοι δεν ήρθατε, χάσατε την ευκαιρία να δείτε ζωντανά ένα εκλεκτό μέλος, έναν θρύλο του φόρουμ! :haha:

@panpan Πραγματικά χάρηκα πολύ που σε γνώρισα κι ελπίζω να ξαναβρεθούμε σύντομα! Μετά τη γνωριμία, μου είσαι ακόμα πιο συμπαθής! :)
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Χτες ενιωσα τυχερη που βρεθηκα στην ομορφη και ζωντανη παρεα σας μετα απο τοσο καιρο! Panpan χαρηκα πολυ που σε γνωρισα και ευελπιστω να σε ξεγελασουμε συντομα με καμια μπυρα παλι, εκεινο το σουβλακι το ξεχασαμε, την αλλη φορα :) Να περασεις ομορφα και στη συναντηση της θεσσαλονικης. Χαρηκα επισης που συναντησα παλιους συμφορουμιτες και γνωρισα και νεα μελη της παρεας. Να περνατε ολοι ομορφα και ελπιζω να ξανασυναντηθουμε συντομα!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Τελευταία ήρθα, πρώτη έφυγα, βλέπω ότι το ξενυχτήσατε...Χάρηκα που σε γνώρισα @panpan, και όλους όσους γνώρισα εχθές. Σε ξαναπεριμένουμε.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όσους απασχόλησαν τον συνοδό μου και μπόρεσα να πιω μια μπύρα σαν άνθρωπος :)
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
735
Likes
1.883
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Οτι και να πω θα ειναι μια επαναληψη οσων ειπωθηκαν πιο πανω. Ας ειναι.... Panpan χαρηκα παρα πολυ που σε γνωρισα και που ....εξ αιτιας σου γνωρισα μελη που ηθελα να γνωρισω, αλλα και που ξαναειδα ολους τους αλλους γνωστους.
Καλο ταξιδι, καλα να περασετε στη συναντηση της Θεσσαλονικης και ελπιζω να μην κανεις αλλα 5 χρονια να μας ξαναρθεις.
Ηταν μια πολυ ωραια βραδια, παρολο που δεν καθησα παρα πολυ.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.958
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
@panpan λυπάμαι που δεν κατάφερα να έρθω και να σε γνωρίσω. Κάποια ευκαιρία θα δοθεί πάντως (π.χ. ένα από τα επόμενα ταξίδα μου, σε μερικούς μήνες, είναι στη Βαρκελώνη).
Υπόλοιποι, Ευχαριστώ!
 

iopa22

Member
Μηνύματα
209
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Λας Βεγκας-Νορβηγια
Δυνατή η βραδιά της συνάντησής μας, τη χάρηκα. Γνώρισα νέους φίλους και ξαναείδα αρκετούς από την προηγούμενη συνάντηση. @Pan pan χάρηκα ιδιαίτερα για τη γνωριμία.:)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ψωμακι χαρηκα πολυ που σε ειδα απο κοντα και ευχομαι να σε ευχουμε κοντα μας και σε αλλες συναντησεις .
Και εννοειται παντα χαιρομαι που βλεπω ολη την παλιοπαρεα μας.
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
Να που μόλις άρχισα να αναρρώνω μετά την πολύ δουλεία που ακολούθησε της συνάντησης και του ολιγόωρου ύπνου..
Παίδες, χαρηκα πάρα πολύ που σας γνώρισα!!! Ήταν μια ωραία βραδιά! Χάρηκα που επιτέλους γνώρισα απο κοντά γνώριμα ιντερνετικώς ατομα που τόσο καιρό είχαμε επικοινωνία αλλά όχι την τύχη να βρεθούμε από κοντά, καθώς και άλλα μέλη!!
Μπύρες είχε η βραδιά (ξανθιές, ρώσικες,..), και ταξιδιωτικές εμπειρίες, και after έξοδο σε γνώριμα μέρη, και γέλιο, και τρέλα διάθεση,...

Κοίτα που ζήλεψα και τώρα θα προσπαθώ να είμαι παρών στις Αθηναϊκές συναντήσεις...
Λοιπόν σας περιμένω κάτω στα Χανιά!
...Άντε, τι το σκέφτεστε!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.492
Likes
7.996
Να που μόλις άρχισα να αναρρώνω μετά την πολύ δουλεία που ακολούθησε της συνάντησης και του ολιγόωρου ύπνου..
Παίδες, χαρηκα πάρα πολύ που σας γνώρισα!!! Ήταν μια ωραία βραδιά! Χάρηκα που επιτέλους γνώρισα απο κοντά γνώριμα ιντερνετικώς ατομα που τόσο καιρό είχαμε επικοινωνία αλλά όχι την τύχη να βρεθούμε από κοντά, καθώς και άλλα μέλη!!
Μπύρες είχε η βραδιά (ξανθιές, ρώσικες,..), και ταξιδιωτικές εμπειρίες, και after έξοδο σε γνώριμα μέρη, και γέλιο, και τρέλα διάθεση,...

Κοίτα που ζήλεψα και τώρα θα προσπαθώ να είμαι παρών στις Αθηναϊκές συναντήσεις...
Λοιπόν σας περιμένω κάτω στα Χανιά!
...Άντε, τι το σκέφτεστε!
Εν τω μεταξυ σε περιμενα μεσοκοπο :p
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.505
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom