Συνάντηση Αθήνα 1/12/2015 - Δηλώσεις Συμμετοχής

Συνάντηση Αθήνα 1/12/2015 - Δηλώσεις Συμμετοχής


  • Total voters
    29
  • Poll closed .

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
αν ζηλεψα μια συναντηση ,ειναι αυτη . Θελω πολυ να γνωρισω τον πανπαν , αλλά ας οψεται η επαρχια που το εκανε δυσκολο.
Παναγιωτη μακαρι να πιουμε καφε στη Βαρκελωνη , προ κρισης ερχομουνα τακτικά γιατι εχω καλους φιλους εκει και μου αρεσει πολυ και σαν πόλη.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Άλλη μια συνάντηση που δεν αναβλήθηκε λόγω απουσίας μου. Δεν έχω λόγια πια. Απαράδεκτοι.

Ελέω μπέμπη και επαρχίας βέβαια, παρακολούθησα τις εξελίξεις από τα γραφόμενα. Ε, μπήκα και στο google maps, να δω πού ήταν το μαγαζί, ε σαν να ήρθα ήταν!

Να δω πότε θα παρευρεθώ και εγώ σε μια συνάντηση. Όχι τίποτα άλλο, για να ακούσετε και λάιβ τα αστεία μου (είχαμε καούρα για τα αστεία σου), που μέχρι τώρα μόνο τα διαβάζετε. Είστε άτυχοι.

Πάντως καταλαβαίνω ότι περάσατε τέλεια, οπότε μπορεί και να ζηλεύω. Λίγο. Καλά αρκετά. Καλά ΠΟΛΥ!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Τελευταία και καταϊδρωμένη:
@panpan χάρηκα πάρα πολύ που σε γνώρισα και παρόλο τον κόσμο καταφέραμε να τα πούμε λίγο. Ελπίζω να μας ξανάρθεις! :)

Και εννοείται ότι πέρασα πολύ ωραία ξαναβλέποντας και μιλώντας με γνώριμες φάτσες αλλά και new entries. :p

Και τώρα @panpan, που κανόνισες δυο συναντήσεις και τις έβγαλες εις πέρας και τις δυο, πρέπει να μας πεις και να τοποθετηθείς:
Που ήταν καλύτερα; Εδώ στο Athens ή εκεί στο Σαλόνικα;

Αντικειμενικά πάντα!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.973
Likes
12.020
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Ειμαι εντυπωσιασμενος που καταφερατε να ολοι να πατε στο σωστο μαγαζι, τη σωστη μερα. Ειλικρινα δεν σας το 'χα...Και χαιρομαι που περασατε καλα γιατι αλλιως θα ειχατε νευρα!
Υπαρχει κανεις που πηγε σε λαθος μαγαζι ή αλλη μερα;
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Και τώρα @panpan, που κανόνισες δυο συναντήσεις και τις έβγαλες εις πέρας και τις δυο, πρέπει να μας πεις και να τοποθετηθείς:
Που ήταν καλύτερα; Εδώ στο Athens ή εκεί στο Σαλόνικα;

Αντικειμενικά πάντα!
Ωχ... :cool: Η ερώτηση γίνεται στο post της αθηναϊκής συνάντησης, επηρεάζει τον ψηφοφόρο @panpan...:D
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Ειμαι εντυπωσιασμενος που καταφερατε να ολοι να πατε στο σωστο μαγαζι, τη σωστη μερα. Ειλικρινα δεν σας το 'χα...Και χαιρομαι που περασατε καλα γιατι αλλιως θα ειχατε νευρα!
Υπαρχει κανεις που πηγε σε λαθος μαγαζι ή αλλη μερα;
Μη ζηλεύεις dear! Όταν με το καλό έρθεις κι εσύ από τα Παρίσια, θα δεις τι γλέντι θα διοργανώσουμε! ;)
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.973
Likes
12.020
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Μη ζηλεύεις dear! Όταν με το καλό έρθεις κι εσύ από τα Παρίσια, θα δεις τι γλέντι θα διοργανώσουμε! ;)
Σιγα μη ζηλευω. Απλως ειχα μια ανησυχια για σενα αν θα καταφερεις να συνδυασεις μερα με ημερομηνια σωστα!
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Σιγα μη ζηλευω. Απλως ειχα μια ανησυχια για σενα αν θα καταφερεις να συνδυασεις μερα με ημερομηνια σωστα!
Μια χαρά τα κατάφερα, χρυσέ μου! Δεν είμαι δα και τόσο ξανθιά! :cool:
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.631
Και τώρα @panpan, που κανόνισες δυο συναντήσεις και τις έβγαλες εις πέρας και τις δυο, πρέπει να μας πεις και να τοποθετηθείς:
Που ήταν καλύτερα; Εδώ στο Athens ή εκεί στο Σαλόνικα;
Η απάντηση είναι πανεύκολη.Ήταν και οι δύο υπέροχες,είχα μετά ένα χαμόγελο
λες και μου είχαν κάνει διπλή δόση μπότοξ. :)
Υπαρχει κανεις που πηγε σε λαθος μαγαζι ή αλλη μερα;
Θα υπήρχε κάποιο μήνυμα που θα άρχιζε κάπως έτσι.
@#$%^&^%^&***********
:haha::haha::haha:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.973
Likes
12.020
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Η απάντηση είναι πανεύκολη.Ήταν και οι δύο υπέροχες,είχα μετά ένα χαμόγελο
λες και μου είχαν κάνει διπλή δόση μπότοξ. :)
Απαντησες πολυ πιο διπλωματικα απ' οσο περιμενα. Πιστευα πως θα χρυσωνες το χαπι στους Αθηναιους λεγοντας πως περασες καλυτερα μαζι τους.
Ετσι κι αλλιως γνωριζουμε πως δεν υπαρχει περιπτωση Σαλονικιος να μη περασει καλα στη Σαλονικη.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.631
Απαντησες πολυ πιο διπλωματικα απ' οσο περιμενα.
Μπορεί έτσι να φαίνεται,αλλά απάντησα ειλικρινά.Ήταν στιγμές που καθόμουν
σαν χαζός και κοιτούσα μόνο τον κόσμο και δεν πίστευα στα μάτια μου που συνολικά
περίπου 70 άτομα με τίμησαν με την παρουσία τους.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.545
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom