Συνάντηση Ηρακλειωτών (κι όχι μόνο...) στο Ηράκλειο

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Δυστιχως λογω δουλειας δεν θα ειμαι μαζι σας....δεν με πειραζει η αποσταση αλλα ο χρονος που δεν με φτανει
danev αν περασεις απο Ρεθυμνο στειλε μου pm....μια τσικουδια θα τη πιουμε..........:clap::clap::clap:
Ευχαρίστως, γιατι οπως λέει και το γνωστο ασμα.... Στις τσικουδιες λέμε ναι......:bleh:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.316
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Παιδιά όπως είπαμε 1900, θα καθίσουμε κάτω από το σκεπαστό μιας που ο καιρός είναι σήμερα καλός. Θα πάω πρώτος για να μην αλληλοψαχνόσαστε γιατί σας ξέρω όλους εκτός του wotan.
Για τη συνέχεια έχω prive χώρο μέσα σε ανοιξιάτικο κήπο. Αλλά θα το συζητήσουμε ...
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Παιδιά όπως είπαμε 1900, θα καθίσουμε κάτω από το σκεπαστό μιας που ο καιρός είναι σήμερα καλός. Θα πάω πρώτος για να μην αλληλοψαχνόσαστε γιατί σας ξέρω όλους εκτός του wotan.
Για τη συνέχεια έχω prive χώρο μέσα σε ανοιξιάτικο κήπο. Αλλά θα το συζητήσουμε ...
Θα σε βρω εξω.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Καποιος να γραψει ???????????????????????????????????:(:(:(:(
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Καλημερα Ευη και σε ολους!Μαζευτηκε καλο παρεακι στο παλιο λιμανι του Ηρακλειου!
Συζητησαμε για ταξιδια-ταξιδια-ταξιδια!
Πολλη κουβεντα για Αφρικη απο kalspiros kai soudianos!Εγω κλασσικα για Ευρωπη!
Αντε και στην επομενη συναντηση των Κρητικων.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.316
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Καλημέρα.
Άλλη μία τραβελστορική συνάντηση πήρε τέλος. Μπορεί να ήταν ολιγομελής
αλλά ήταν μέσα σε όμορφη και φιλική ατμόσφαιρα, με συζητήσεις κάθε είδους, γνώμες και κριτικές. Α!!! επίσης και ιστορίες απ΄αυτές που δεν γράφονται και που μόνο σε τέτοιες παρέες και συνθήκες βγαίνουν έξω.!!!
Ορισμένοι... συνέχισαν με ρακοκατάνυξη στο προαναφερόμενο prive , κι ακολούθησε ένα απίθανο motocross στον παραλιακό.
Χάρηκα που σας ξανάδα και που γνώρισα τον wotan.
Στο επόμενο ραντεβού όπως είπαμε...

Ξέχασα. Σπύρο "μας την έφερες" πάντως εφχ εκ μέρους όλων
 

MIAT

Member
Μηνύματα
417
Likes
1.125
Ταξίδι-Όνειρο
Svalbard, Κίνα, Αλάσκα
Καλημέρα κι απο εμένα,
παρεβρεθήκαμε κι εμείς στην ωραία συνάντηση γνωρίσαμε νέα πρόσωπα είδαμε παλιούς φίλους , όλα ήταν καλά και η βραδιά κύλησε όμορφα σε πολυ φιλική ατμόσφαιρά και με πολυ ωραίες και ενδιαφέρουσες συζητήσεις.Ανυπομονούμε για το επόμενο event...
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Προλαβαν και σας ενημέρωσαν άλλοι.....
Εγω τι άλλο να προσθεσω, καθοτι και φιλοξενουμενος, απο το ότι το σημειο συνάντησης ηταν πολύ σωστά επιλεγμένο (και ειχε και χλίδα παρακαλώ, ετσι για να ζηλέψουν κάποιοι :bleh:), η παρέα τέλεια (μου δοθηκε η ευκαιρία να γνωρίσω νέους και αξιόλογους ανθρώπους), και η ανταλλαγη πληροφοριών (μην τολμήσει και ρωτησει κανεις για πιο θέμα), άκρως ενδιαφερουσα !:clap:
Θεωρω υποχρεωση, να ευχαριστησω ιδιαιτερα, τον διοργανωτή και ψυχη της παρεας, φίλο Σουδιανό, και του υπόσχομαι οτι την επομενη φορά το μοτοκρος θα ειναι με πιο άγρια κυβικά !!!!
Οσοι δεν εμειναν μέχρι τελος, να τους πω οτι δυστυχώς δεν απολαυσαν την ωραια συνέχεια σε επισης εξαιρετικό prive σημείο που ειχε ετοιμάσει ο διοργανωτης (μετά συνοδειας της σχετικής τσικουδιας φυσικά).:bleh::bleh::bleh:
Τελος να ευχαριστήσω ολους οσους συμμετειχαν γιατι με τιμησαν με την φιλία τους !
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Λοιπόν περάσαμε πολύ όμορφα με νέους και παλιούς! άντε και σε κανά μήνα να έχουμε και επαναληπτικές...στην ίδια πόλη ζούμε!!!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Προλαβαν και σας ενημέρωσαν άλλοι.....
Εγω τι άλλο να προσθεσω, καθοτι και φιλοξενουμενος, απο το ότι το σημειο συνάντησης ηταν πολύ σωστά επιλεγμένο (και ειχε και χλίδα παρακαλώ, ετσι για να ζηλέψουν κάποιοι :bleh:) !
Yπονοεις κατι???:D:D
Και βεβαια ζηλεψα γιατι δεν εχω χασει παρα μονο μια συναντηση....και αυτη ειναι η δευτερη.........αλλα ???? ας οψονται οι αιτιοι.......
Ειναι υπεροχο να γνωριζεις καινουργιους και να ξαναβλεπεις τους παλιους...ελπιζω να οργανωσουμε μια Παγκρητια, για να βρεθουμε απο ολους τους νομους
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.746
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom