Συνάντηση Θεσσαλονίκη 4/12/2015

Θα έρθειτε στη συνάντηση στις 4/12 στη Θεσσαλονίκη


  • Total voters
    26

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Αγαπητοί παλιοί και καινούργιοι φίλοι, θα ήθελα να σας προσκαλέσω στη συνάντηση στις 4/12 με αφορμή την επίσκεψη του φίλου μας @panpan.

Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί στο μαγαζί thedubliner στα Λαδάδικα από τις 7 μμ και μετά.
Η ιστοσελίδα του μαγαζιού είναι http://thedubliner.gr
Σας παρακαλώ να δηλώσετε ποιοί θα έρθειτε έτσι ώστε να μπορούμε να κάνουμε κράτηση.

Ευχαριστώ
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
αλήθεια;;;;; και εσύ θα τον υποδεχτείς;;; τι τυχερούλης :haha::haha::haha::D:D:D

καλό σου ταξίδι, σε περιμένουμε!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
και εγώ δήλωσα. δεν θα μπορούσα άλλωστε να χάσω την ευκαιρία να δω ξανά τον φίλο Παναγιώτη. μετά τις 8 θα είμαι εκεί.
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Καλημέρα κι από εμένα παιδιά!
Θα είμαι φυσικά εκεί, αλλά στις 8:30- 9 μάλλον. Δεν προλαβαίνουμε νωρίτερα, @Ivana υπολόγισε δύο άτομα από εμένα.
Λαλαλαλα, πρώτη φορά που θα συναντήσω κι άλλα μέλη του forum!! :xalara:
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Δεν πειράζει η ώρα που θε έρθειτε, ούτως ή άλλως αρμένικη την κάνουμε πάντα. Ακόμα και νωρίτερα αν θέλετε, μπορούμε να συνεννοηθούμε, ο Παναγιώτησς μπορεί μετά τις 7 για αυτό το έβαλα σαν "αφετήρια".


Προς το παρόν τα μέλη είναι:

1. panpan
2.makisg
3.KonstantinosAlena +1
4. & me

υγ αν μπορεί κάποιος διαχειριστής να μας το "φτιάξει" λίγο ουτως ώστε να φαίνονται με ψήφους τους και άτομα που θα έρθουν (εγω δεν ξερω τι πάτησα και δεν βγαίνει :) )
 
Last edited:

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
αν μπορεί κάποιος διαχειριστής να μας το "φτιάξει" λίγο ουτως ώστε να φαίνονται με ψήφους τους και άτομα που θα έρθουν (εγω δεν ξερω τι πάτησα και δεν βγαίνει :) )
Πατάμε View Results αν δεν έχουμε ψηφίσει ήδη. Αν έχουμε ψηφίσει φαίνονται οι ψήφοι σε κάθε επιλογή. Σε κάθε περίπτωση πατάμε στις ψήφους και έτσι βλέπουμε τα ονόματα.
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Πατάω ίσως γιατί πραγματικά δεν ξέρω αν προλαβαίνω εκείνη την ώρα! Παναγιώτη ξέρεις πόσο θέλω να σε ξαναδώ! Πραγματικά θα το προσπαθήσω πολύ!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom