Συνάντηση - Κοπή πίτας 2017 - Υποβολή Συμμετοχών

Θα έρθετε στην κοπή της πίτας 2017 στην Αθήνα;


  • Total voters
    95
  • Poll closed .

zoi

Member
Μηνύματα
146
Likes
312
Ταξίδι-Όνειρο
παντού
ΚΟ.ΤΑΞ.
Κόμμα Ταξιδιωτών.
Είμαι στο αεροδρόμιο και γελάω και με κοιτάνε σαν να είμαι ουφο.:haha:
Και εγώ έπαθα το ίδιο με σένα, με την διαφορά ότι ήμουν σε σεμινάριο όπου έσκασα στα γέλια και ο ομιλητής φανερά ενοχλημένος με ρώτησε "θέλετε να μοιραστείτε μαζί μας το αστείο για να γελάσουμε και εμείς?":lol::lol::lol:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
αυτο το σεμιναριο θα πρεπει να ητο πολυ ενδιαφερον μουαχαχα

ΥΓ. μαρη βαριο που στο καλο εισαι;;;
 

Magik Bean

New Member
Μηνύματα
4
Likes
11
Νομίζω η κατάλληλη ευκαιρεία για να σας γνωρίσω! Κρατήστε μου μια θέση παρακαλώ...αλλα πως θα σας αναγνωρίσω οεο???
 

Kati

Member
Μηνύματα
154
Likes
203
Αν μαζευτεί κόσμος και ντουνιάς όπως προβλέπεται καλύτερα στην είσοδο να υπάρχει κάποιος που να λέει ''είστε μόνοι/νέοι στην παρέα; πηγαίνετε προς τα εκεί'' ώστε να συγκεντρωθούμε κάπου και να αρχίσουν οι γνωριμίες όσο οι παλιοί λένε τα δικά τους. Τι λέτε; (κι όσοι θέλουν παρέα για ταξίδια να έρθουν!)
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Νομίζω η κατάλληλη ευκαιρεία για να σας γνωρίσω! Κρατήστε μου μια θέση παρακαλώ...αλλα πως θα σας αναγνωρίσω οεο???
Θα κρατάμε στο χέρι έναν κουραμπιέ...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.516
Likes
29.314
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Αν μαζευτεί κόσμος και ντουνιάς όπως προβλέπεται καλύτερα στην είσοδο να υπάρχει κάποιος που να λέει ''είστε μόνοι/νέοι στην παρέα; πηγαίνετε προς τα εκεί'' ώστε να συγκεντρωθούμε κάπου και να αρχίσουν οι γνωριμίες όσο οι παλιοί λένε τα δικά τους. Τι λέτε; (κι όσοι θέλουν παρέα για ταξίδια να έρθουν!)
Για όλους εσάς που έχετε σκέψεις να πάτε μόνοι: Μα είναι ΚΑΛΥΤΕΡΑ να πάτε μόνοι, από το να κουβαλάτε κάποιον που ούτε σχέση με το forum έχει, ίσως ούτε και με τα ταξίδια, και κάνει αγγαρεία για να σας συνοδεύσει. Όπως όλες τις φορές, ο κόσμος έχει τη διάθεση να μιλήσει με όλους, είτε για τα θέματα που συζητάει στο forum είτε για άλλα, και να γυρνάει από πηγαδάκι σε πηγαδάκι, γνωρίζοντας κόσμο από κοντά (που ήδη γνωρίζει!), παίρνοντας ή δίνοντας ιδέες κι εμπειρίες για ταξίδια, κλπ. Εν γένει, τα πηγαδάκια είναι ανοικτά, και όλοι μιλάνε με όλους. Ελάχιστοι μόνο κάθονται σε ένα τραπέζι από την αρχή ως το τέλος και δεν αναμιγνύονται με τον κόσμο, και συνήθως είναι αυτοί που συνοδεύουν έξω-φορουμικούς...
 
Last edited:

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.408
Likes
17.243
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ταρατατζούμ. Δύο δωράκια που θα δώσουμε ακόμα στη συνάντηση (προσφορά του συγκινημένου admin):

scratch maps για να σημειώνετε και σε φυσικό χάρτη τα ταξίδια σας :D

O πρώτος:



και ο δεύτερος:

 

zoi

Member
Μηνύματα
146
Likes
312
Ταξίδι-Όνειρο
παντού
Ταρατατζούμ. Δύο δωράκια που θα δώσουμε ακόμα στη συνάντηση (προσφορά του συγκινημένου admin):
scratch maps για να σημειώνετε και σε φυσικό χάρτη τα ταξίδια σας
Λοιπόν.....ακούστε πώς έχουν τα πράγματα... τον έναν θα τον κερδίσω εγώ...:xalara:
Μη μου πείτε μετά ότι δεν σας το είπα.....:lol::bleh:
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.328
Εμείς δυστυχώς δε θα μπορέσουμε να κατέβουμε Αθήνα τελικά, λόγω κυρίως οικονομικών δεδομένων. Κρίμα, και όσο βλέπω τις συμμετοχές τρελαίνομαι.. Και το είχα τόσο πολύ σχεδιασμένο το όλο τουρ, αλλά δεν.. με τίποτα.. :(
Θα περιοριστούμε σε πιο οικονομική εξόρμηση τελικά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.331
Μηνύματα
888.135
Μέλη
38.989
Νεότερο μέλος
giota.charalampak

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom