Συνάντηση - Κοπή πίτας 2017 - Υποβολή Συμμετοχών

Θα έρθετε στην κοπή της πίτας 2017 στην Αθήνα;


  • Total voters
    95
  • Poll closed .

STKF

Member
Μηνύματα
1.161
Likes
5.525
Εμείς δυστυχώς δε θα μπορέσουμε να κατέβουμε Αθήνα τελικά, λόγω κυρίως οικονομικών δεδομένων. Κρίμα, και όσο βλέπω τις συμμετοχές τρελαίνομαι.. Και το είχα τόσο πολύ σχεδιασμένο το όλο τουρ, αλλά δεν.. με τίποτα.. :(
Θα περιοριστούμε σε πιο οικονομική εξόρμηση τελικά.
Κρίμα. :( :(.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Καλε απο την δικη μου απαντηση κρινεται η ποσοτητα του βουτυρου?... τοσο πολυ με εχεις κοψει οτι τρωω δηλαδις????? :bleh:
Ολο απ´εξω το φέρνεις....και δεν μας λες αν θα έρθεις :D
Αν δεν κάνω λάθος δεν βλέπω το ονοματάκι σου στα "ναι"....
 
Μηνύματα
301
Likes
1.820
Επόμενο Ταξίδι
Η.Π.Α.
Ταξίδι-Όνειρο
Ωκεανία
Hello στην όμορφη παρέα! Καιρού επιτρέποντος θα σας έρθω solo γιατί ο σύντροφος δουλεύει πρωινός!
 

wanderwoman

Member
Μηνύματα
56
Likes
130
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Και εγώ έπαθα το ίδιο με σένα, με την διαφορά ότι ήμουν σε σεμινάριο όπου έσκασα στα γέλια και ο ομιλητής φανερά ενοχλημένος με ρώτησε "θέλετε να μοιραστείτε μαζί μας το αστείο για να γελάσουμε και εμείς?":lol::lol::lol:
:lol: :haha:Κι εγω μολις εσκασα στα γελια με το kotax ,αλλά ευτυχως οι αυτοπτες μαρτυρες με ξερουν καλα και περιοριστηκαν σε λιγο δουλεμα.
Θα ηθελα κι εγω να ερθω να σας γνωρισω μετα απο τοσο καιρο που σας διαβαζω,αλλά μολις μεθαυριο δυσκολο να κανονισω για Αθηνα. Να περασετε καλα και να μας πειτε ποιος ετυχε το φλουρι!
 
  • Like
Reactions: zoi
Μηνύματα
301
Likes
1.820
Επόμενο Ταξίδι
Η.Π.Α.
Ταξίδι-Όνειρο
Ωκεανία
Δηλαδή με αυτό θες μας πεις ότι μετά τις περιπέτειες σου στο Νεπάλ, υπάρχει περίπτωση να σε δυσκολέψει ο καιρός στον Βοτανικό?:lol:
Είδες τι παθαίνεις όταν παραμένεις πολύ καιρό μέσα στο comfort zone σου;;;; :haha::haha::haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.289
Μηνύματα
886.787
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom