Συνάντηση γερμανόφιλων!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Κι εγώ θα έρθω......( λείπαμε το σαββατοκύριακο και μόλις τώρα είδα για τη συνάντηση..) . Θα σας δω εκεί ...........
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Κι εγώ θα έρθω......( λείπαμε το σαββατοκύριακο και μόλις τώρα είδα για τη συνάντηση..) . Θα σας δω εκεί ...........
τελεια!!!
συνεπως εχουμε μεχρι στιγμης..
1.dorotija
2.chrikky
3.ευαγγελια
4.marcrafin+συζυγος
5.latina
6.cakenet
7.pinelopi
 

turms

Member
Μηνύματα
2.089
Likes
2.904
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
δυστυχως δεν μπορω παλι να ερθω Αθηνα...next time...
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Καλά βρε Turms... κι έλεγα να λέγαμε για την Αράχωβα :bleh:
Δεν πειράζει. Την επόμενη φορά! :cool:
 

turms

Member
Μηνύματα
2.089
Likes
2.904
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
αραχωβα πλακα πλακα πιο κοντα μου πεφτει...χαχα
 

marcrafin

Member
Μηνύματα
130
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Ισπανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ρωσία
Δυστυχως ειμαι πολλα πολλα χιλιομετρα μακρια, αλλα σας ευχομαι να περασετε καλα!
..και μόλις ήμουν έτοιμη να σε προτείνω για αδικαιολόγητη απουσία ...κρίμα αχινέ :(
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Λοιπόν για να ανακεφαλαιώσουμε.
Beer Garden Rittenburg στην καισαριανή το Σάββατο 11/4 γύρω στις 1.30.
Μήπως ξέρετε ακριβή διεύθυνση;

Και επειδή η φίλη Getxowoman είναι μακριά και δεν θα μπορέσει νά έρθει , να πάμε εμείς να τη δούμε;Τι στα κομμάτια και εκεί θα έχουν Γερμανικό εστιατόριο. Ξέρω ότι δυσκολεύεστε στις μετακινήσεις αλλά ας κάνουμε μία θυσία....:haha::haha::haha:
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Λοιπόοοον...

Η διεύθυνση είναι Εθνικής Αντιστάσεως 214 &2ας Μαιου, πάνω στην κεντρική λεωφόρο της Καισαριανής απέναντι από το πάρκο του Αι-Γιαννη για όσους γνωρίζουν.

Έξω ακριβώς από το μαγαζί είναι η στάση του 224 "Παλαιό Τέρμα". Το 224 περνάει από Πατησίων, Κάνιγγος, Ακαδημίας, Ευαγγελισμό, Χίλτον κτλ κτλ. Δες στο www.oasa.gr

δεν υπάρχει περίπτωση να το χάσεις!!
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.290
Και επειδή η φίλη Getxowoman είναι μακριά και δεν θα μπορέσει νά έρθει , να πάμε εμείς να τη δούμε;Τι στα κομμάτια και εκεί θα έχουν Γερμανικό εστιατόριο. Ξέρω ότι δυσκολεύεστε στις μετακινήσεις αλλά ας κάνουμε μία θυσία....:haha::haha::haha:
Εσυ τι λες να μην εχουμε;; Και με τι ονομα μαλιστα Heidelberg ,ασε που ειναι και στο Getxo! Αλλα αν ειναι ερθετε θα παμε σε βασκικο,να φαμε πολυυυ καλαααα!! :haha: Συζητωντας για τη γερμανια! Μονο που το σαββατο φευγω αν ειναι ας το αφησουμε για μετα το πασχα! :haha:
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Καλά ....γελάμε , γελάμε αλλά δεν είναι καθόλου κακή ιδέα ...μα καθόλου κακή....Για να το δούμε πιο σοβαρά το θέμα...
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.290
Ουπς τι γινεται εδω; Ετοιμαζεται εξορμηση στα βασκικα εδαφη!! Ξεκινηστε διαιτα!!! Για τις μπυρες που θα πιουμε και τα ταπας μπαρ που θα σας παω,και για να μη μας μαλωσει η Δωροθεα οτι βγαινουμε εκτος θεματος παντα θα μιλαμε για τη αγαπημενη μας Γερμανια!!!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.336
Μηνύματα
888.854
Μέλη
39.004
Νεότερο μέλος
johnybak

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom