Συνάντηση το Πάσχα στην Κέρκυρα

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.691
Likes
50.591
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μ. Πέμπτη εμείς δε θα έχουμε φτάσει ακόμη. Μ. Παρασκευή, ευχαρίστως. Το ίδιο και για τις τρεις επόμενες μέρες.
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Ελα βρε Τwinkie,θα σου στειλω κουμ κουατ και χαλουμι! Συνδιασμος που σκοτωνει ετσι??:haha:
Εκλεισε!!!! Μ. Παρασκευη!!!:clap::clap::clap::clap:
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Λοιπον , ποιος αλλος θα ειναι Κερκυρα??
Δηλωστε παρακαλω!!:clap:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.691
Likes
50.591
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Και πείτε και πότε σας βολεύει: ήδη έχει πέσει στο τραπέζι μια πρόταση για Παρασκευή απόγευμα κι άλλη μια για Σάββατο πρωί προς μεσημέρι, μετά τη σταμνοκατάσταση.
Διαλιέχτε.

(αν θέλουν οι mods να το κάνουμε ξεχωριστό τόπικ στο σόσιαλ για να μην ενοχλούμε αυτούς που θέλουν να διαβάσουν για το Πάσχα στην Κέρκυρα, ευχαρίστως. Δυστυχώς δεν είναι εύκολο να γίνει η συνεννόηση με πμ, είμαστε αρκετοί)
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Δεκτον! Εγω απλως διευκρινιζω οτι μπορω Μ.Πεμπτη ή Μ. Παρασκευη. Μ.Σαββατο μετα τις σταμνες φευγω...Τις αλλες 2 μερες οτι ωρα θελετε... Ζωηηηηη,θα εισαι???:roll:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.971
Likes
9.389
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ζωηηηηη,θα εισαι???:roll:
Meli μου , κερδισε η Ζακυνθος για φετος. Καθολου ασχημα βεβαια! Λατρευω και τη Ζακυνθο , ειναι το δευτερο σπιτι μου. Οχι οτι δε ζηλευω..η Κορφου ειναι Κορφου , αλλα δε θα μου λειψουν οι κανταδες και οι λειτανιες παντως!
Καλα να περασετε παιδια!
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Kριμα που εχασα την ευκαιρια να σε γνωρισω....:(:(
Ελπιζω το καλοκαιρι...:clap:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.691
Likes
50.591
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
ΟΚ, Μ.Παρασκευή για να μπορούν όλοι, σωστά; Πού και πότε; Κάπου κεντρικά, κατά προτίμηση από απόγευμα κι έπειτα για κρασάκι, καφεδάκι, γλυκάκι ή κάτι άλλο σε -άκι. Οι γνωρίζοντες να προτείνουν.
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Λοιπόν,αναχωρώ αύριο για το νησί..Θα μένω Κασσιόπη,αλλα αν κανονηστεί κάτι θα προσπαθήσω να ρθω να σας βρω..Δεν θα είμαι μόνη-γι αυτό δε μπορώ με σιγουριά να πω κάτι απο τώρα..Ξέρετε πώς είναι αυτά όταν πας για 4μέρες,συγγενείς,κτλ...
Γιώργο αν έρθεις προς τα μέρη μου ,στείλε μήνυμα,ελπίζω να έχω πρόσβαση στο νετ!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.241
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom