Συνάντηση ''10 Χρόνια Travelstories''

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
Μήπως να κάναμε μια ψηφοφορία για την ημερομηνία;
Οι μέρες περνάνε και μειώνονται οι πιθανότητες να ρθούμε και εμείς
οι μακρινοί.
 

dpapatsimpas

Member
Μηνύματα
134
Likes
199
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ταξίδι-Όνειρο
Ιραν
Μήπως να κάναμε μια ψηφοφορία για την ημερομηνία;
Οι μέρες περνάνε και μειώνονται οι πιθανότητες να ρθούμε και εμείς
οι μακρινοί.
Φιλε ζεις σε φοβερη πολη,ημουν Βαρκελωνη για μια εβδομαδα,γυρισα πριν 2 μερες και το καταευχαριστηθηκα.Τυχερος,με χαλαει που ετσι θα μπορουσε να γινει και η πολη μου η Θεσσαλονικη αλλα παραμενουμε βαλκανια
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Μήπως να κάναμε μια ψηφοφορία για την ημερομηνία;
Οι μέρες περνάνε και μειώνονται οι πιθανότητες να ρθούμε και εμείς
οι μακρινοί.
Συμφωνω...ας κανουμε ψηφοφορια για τη μερα.Οι περισσοτεροι θα ερθουμε,οπου και αν γινει.
 

Zeta

Member
Μηνύματα
470
Likes
121
Για 17-18 είναι καλά αλλά θα προτιμούσα κάπου πιο κέντρο. Για όσους είναι νότια προάστια, είναι ταξίδι.
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
776
Καλησπερα σε ολους! Εχοντας επιστρεψει στην Ελλαδα μετα απο χρονια στο εξωτερικο κ εχοντας χασει σχεδον ολες τις τραβελστοριτικες συναντησεις στο παρελθον, θα χαρω πολυ να παρευρεθω σε αυτην!!! Προς το παρον με βολευουν ολες οι ημερομηνιες που προταθηκαν! :)
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Ααχ θα 'ρθω κι εγώ όποτε κι αν κανονιστεί.
(Miss @dim kyr θα παρευρεθείτε??? :D)
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Φυσικά μις Αστραλ. Θα με φέρει ο κύριος: (με άλλη μηχανή βεβαιώς βεβαιώς)

Tο χάσαμε το κορμί φιλενάδαααα! :cry: Μας το έφαγε μια ξενέρωτη Ιταλίδα :icon_evil:
Θα σΕ πω τον πόνο μου από κοντά
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Tο χάσαμε το κορμί φιλενάδαααα! :cry: Μας το έφαγε μια ξενέρωτη Ιταλίδα :icon_evil:
Θα σΕ πω τον πόνο μου από κοντά
θα σε φτιάξω, μην ανησυχείς...

(θα το κάνω να φανεί σαν ατύχημα)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.629
Likes
12.441
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Εκτός από την πρόταση του taver για το Μύρτιλλο, που νομίζω ότι θα ακολουθούσαμε ασυζητητί αν βρισκόταν κεντρικά, έχω να προτείνω το Soiree de Votanique.
Πρόκειται για μπαράκι στον Βοτανικό, απλό, με καλή μουσική. Πέντε λεπτά με τα πόδια από το μετρό Κεραμεικός, καμία σχέση όμως με το χάος του Γκαζιού. Βρίσκεται στον ίδιο δρόμο με την Αθηναΐδα. Κέντρο, απόκεντρο, ασφαλής περιοχή όμως. Είναι πολύ ενεργό, παίρνει μέρος στο φεστιβάλ του Βοτανικού "Κάτω από τις γραμμές" (15-20/9), διοργανώνει εκθέσεις και άλλες εκδηλώσεις.
Θα μας κλείσουν κάποια τραπέζια στην πολύ ωραία αυλή τους, η οποία προφυλάσσεται από τη βροχή και αν κάνει πολύ κρύο μπορούν να μας βάλουν και στον εσωτερικό χώρο. Οι τιμές είναι νορμάλ, από όσο θυμάμαι και έχουν και πιάτα ή μεζεδάκια για τσιμπολόγημα.
Δείτε φωτογραφίες και εδώ
https://foursquare.com/v/la-soiree-de-votanique/4d1529a41356a0936f8ace82
Τέλος, να σας πω ότι δεν έχω καμία σχέση με το μέρος. Δεν γνωρίζω κανέναν τους, πρώτη φορά σήμερα μίλησα μαζί τους για να δω αν είναι διαθέσιμοι. Απλά έχω πάει πολλές φορές και νομίζω ότι μας κάνει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.945
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom