Συνάντηση "12 χρόνια Travelstories" Αθήνα - Ψηφοφορία

Πότε θέλετε να γίνει η συνάντηση στην Αθήνα για τα 12 Χρόνια Travelstrories;


  • Total voters
    52
  • Poll closed .
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.426
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Με τα 12α γενέθλια του Travelstories προ των πυλών, ήρθε ο καιρός να προγραμματίσουμε την καθιερωμένη μας συνάντηση στην Αθήνα.

Ο χώρος μπορεί να είναι και πάλι η αυλή του Soiree, αλλά οποιαδήποτε άλλη πρόταση είναι καλοδεχούμενη. Θέλουμε ωραίο μέρος, που να μας χωράει και φτηνά ποτά ;).

Γράψτε ποιες μέρες προτιμάτε για να προσθέσω ψηφοφορία. Συνήθως οι Παρασκευές νικάνε, αλλά και τα Σάββατα μπορούν να παίξουν. Ας βγάλουμε εκτός το πσκ της 28ης Οκτωβρίου. Ελπίζω να βρεθούμε πιο πριν.

Τέλος, έχω να προτείνω την καταβολή μιας μικρής συνδρομής-συμβολής από κάθε μέλος ή μη που θα παρευρεθεί, ώστε να έχουμε τούρτα και να σβήσουμε κεράκια. Ζαχαροπλάστρια φοβερή έχουμε, μακάρι να μην έχει πολύ δουλειά τότε.

EDIT
Πρόσθεσα ψηφοφορία για την επιλογή της ημερομηνίας. Άφησα έξω ημερομηνίες που δεν προτιμούσατε, που το soiree ήταν κλεισμένο και που οι διαχειριστές δεν μπορούσαμε να έρθουμε. Η ψηφοφορία θα κρατήσει λίγες μέρες, γι' αυτό σπεύσατε!
 
Last edited:

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.273
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Ο @STKF και εγώ μπορούμε Π-Σ 13-14 και Π 20.

Επίσης, συμφωνούμε να συνεισφέρουμε στην τούρτα.
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.356
Likes
4.335
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Εκτός από το Σάββατο 14, που θα δυσκολευτώ, είμαι μέσα σε κάθε πρόταση και λέω ΝΑΙ σε όλα :clap:
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
μήπως να παίξει και κείνο το 7 Οκτώβρη Παρασκευή... όχι τίποτε άλλο, αλλά είναι το μόνο που με βολεύει :haha:
και όχι τίποτε άλλο αλλά θέλω και γω τούρτα:xalara::clap:
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.426
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Τα πρώτα πσκ του Οκτωβρίου παίζουν;

Εγώ συμφωνώ να συνεισφέρω να φάω τούρτα.
Θα έρθεις ή θα την φας virtually :bleh:?

μήπως να παίξει και κείνο το 7 Οκτώβρη Παρασκευή... όχι τίποτε άλλο, αλλά είναι το μόνο που με βολεύει :haha:
και όχι τίποτε άλλο αλλά θέλω και γω τούρτα:xalara::clap:
Με πρόλαβες! :)
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Δίνω και εγώ την ψήφο μου στο διημεράκι 20-21/10.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.861
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
με ποσταρισματα δεν θα βγει ακρη.. μηπως να δημιουργηθει ενα poll με πιθανες ημερομηνιες και τελικη ημερομηνια ψηφοφοριας μεχρι αυτη την Κυριακη για να βρεθει μερα συντομα;;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.426
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
με ποσταρισματα δεν θα βγει ακρη.. μηπως να δημιουργηθει ενα poll με πιθανες ημερομηνιες και τελικη ημερομηνια ψηφοφοριας μεχρι αυτη την Κυριακη για να βρεθει μερα συντομα;;
Αύριο θα προσθέσω ψηφοφορία (ή θα φτιάξω νέο θέμα). Μέχρι τότε λέμε ημερομηνίες για να πάρω μια ιδέα με τις προτιμήσεις.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.529
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom