Συνάντηση "12 χρόνια Travelstories" Αθήνα - Ψηφοφορία

Πότε θέλετε να γίνει η συνάντηση στην Αθήνα για τα 12 Χρόνια Travelstrories;


  • Total voters
    52
  • Poll closed .
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Και όσοι θέλετε να με δείτε και ν'ακούσετε για την υπέροχη (; ) Κίνα, ξέρετε για πότε να ψηφίσετε, ε;
 

vanda

Member
Μηνύματα
887
Likes
4.251
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Και όσοι θέλετε να με δείτε και ν'ακούσετε για την υπέροχη (; ) Κίνα, ξέρετε για πότε να ψηφίσετε, ε;
Ακόμη προηγείται το 20 Οκτωβρίου. Πρέπει να προσπαθήσεις λίγο περισσότερο να πείσεις κόσμο για τις 28!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.938
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Και όσοι θέλετε να με δείτε και ν'ακούσετε για την υπέροχη (; ) Κίνα, ξέρετε για πότε να ψηφίσετε, ε;
Ένα έχω να πω. Όταν το έγραψες, 20 και 28 Οκτωβρίου ισοψηφούσαν. Λίγες ώρες μετά, η 20/10 πέρασε μπροστά...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ένα έχω να πω. Όταν το έγραψες, 20 και 28 Οκτωβρίου ισοψηφούσαν. Λίγες ώρες μετά, η 20/10 πέρασε μπροστά...
Μάλλον οι νέοι ψηφοφόροι δε θέλουν ν'ακούσουν για την Κίνα, λοιπόν... :rolleyes:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ακόμη προηγείται το 20 Οκτωβρίου. Πρέπει να προσπαθήσεις λίγο περισσότερο να πείσεις κόσμο για τις 28!
Θα στείλω μαγνητοφωνημένη συνέντευξη, τότε! :)
 

vanda

Member
Μηνύματα
887
Likes
4.251
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Μπορώ όμως να σου πουλήσω την ψήφο μου, και ενός μέλους ακόμη. Εχω κάτι έκτακτες ανάγκες λόγω μετακόμισης!
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.165
@babaduma Πάντως αν το πράγμα στραβώσει και τελικά δεν μπορέσεις να έρθεις, από την πλευρά μου δεσμεύομαι να σε καλύψω και να πω τα χειρότερα για την Κίνα. Δεν θα δυσκολευτώ καθόλου. Μάρτυράς μου ο @hydronetta :haha:
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
ψηφισα κι εγω.. 28, δεν ξερω τι γινεται με τις συναντησεις αλλα πεφτουν παντα το σουκου που δουλευει το αμορε και μιλαμε για 2 σουκου τον χρονο, λες και ειναι καρμικο, αυτην την φορα δουλευει 20, βαζω και στοιχημα οτι 20 θα βγει :p μπορει καποια φορα να βρω το κουραγιο να ερθω μονη :icon_redface:
 

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
Εγώ μπορώ όποτε θέλετε, αλλά μήπως είναι καλύτερα να γίνει Σάββατο για να προλάβουν να έρθουν οι εκτός Αθηνών;
Και φυσικά είμαι μέσα για την τούρτα, και μπορώ να φυλάξω το κομμάτι όποιου δεν έρθει, μην ανησυχείτε. :innocent:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.809
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom