Συνάντηση "13 χρόνια Travelstories" Αθήνα - Ψηφοφορία

Πότε θέλετε να γίνει η συνάντηση στην Αθήνα για τα 13 Χρόνια Travelstrories;


  • Total voters
    36
  • Poll closed .
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Σαββατο θα ειναι οντως πολυ δυσκολο για οποιοδήποτε μαγαζι.. ΚΥ ισως? Η τεσπα ΣΑ αλλα νωρις, πχ 16.00-17.00?
Δεν έχουμε κάνει ποτέ συνάντηση τόσο νωρίς. Μου κάνει για άβολη ώρα. Στην ανάγκη όμως... Ας πούνε κι οι υπόλοιποι τη γνώμη τους.
Θα πάρω ξανά το Σουαρέ να επαναδιαπραγματευτώ για χώρο και να δω αν μπορεί Σάββατο και τι τιμές παίζουν σε ποτά πλέον.
@travelina thanks για την πρόταση. Μου φαίνεται ωραίος ο χώρος του, αλλά και ένα τσικ πιο ακριβό.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Να προτείνω κάτι ακόμα; Το χειμώνα είναι πιο φθηνά τα εισιτήρια και μπορούν να μας έρθουν μέλη από την υπόλοιπη Ελλάδα, αν τους δώσουμε ευκαιρία να κλείσουν εισιτήρια νωρίς. Μήπως να ορίζαμε από τώρα ημερομηνία για την κοπή της πίτας;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Σύμφωνοι, αλλά είμαστε μετρημένοι στα δάχτυλα του ενός χεριού αυτοί που το συζητάμε. Ας ακουστούν και οι υπόλοιποι.
Μέχρι στιγμής το πρώτο Σάββατο του Νοεμβρίου 3/11 είναι το επικρατέστερο. Θα βάλω και την Παρασκευή 2/11 στο παιχνίδι, μήπως μας διευκολύνει στο να βρούμε μέρος.
Η @Sassenach77 πρότεινε μετά της 15/11. Πιο συγκεκριμένα μια ημερομηνια;
Να θυμίσω ότι θα μπουν όλες σε ψηφοφορία.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Αν πρέπει να πώ κάποια συγκεκριμένη ημερομηνία, αυτή είναι 24/11. Κατανοώ οτι είναι πολύ αργά!
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.675
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Να προτείνω κάτι ακόμα; Το χειμώνα είναι πιο φθηνά τα εισιτήρια και μπορούν να μας έρθουν μέλη από την υπόλοιπη Ελλάδα, αν τους δώσουμε ευκαιρία να κλείσουν εισιτήρια νωρίς. Μήπως να ορίζαμε από τώρα ημερομηνία για την κοπή της πίτας;
Όχι μόνο από Ελλάδα!
 

Grerena

Member
Μηνύματα
1.286
Likes
16.824
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Tromso, Las Vegas
Εγώ θα πρότεινα το εξής: αν υπάρχουν μέλη από τη Θεσσαλονίκη που έχουν σκοπό να ταξιδέψουν (και να μας τιμήσουν με την παρουσία τους) θα μπορούσαμε να κάνουμε μια προσπάθεια (να γιορτάσουμε όλοι μαζί) να μετακομίσουμε λίγο τις συναντήσεις μας. Πέρυσι τα γενέθλια έγιναν τέλος Οκτωβρίου και η πίτα αρχές Φλεβάρη. Ας γίνουν φέτος μέσα Νοεμβρίου και μέσα Φλεβάρη αντίστοιχα. Τι λέτε;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Θα κάνουμε ψηφοφορία όπως πάντα για τις ημερομηνίες. Πολύ σύντομα. Γι' αυτό συγκεντρώνουμε προτάσεις. Τα μέλη που έχουν πρόθεση να έρθουν από μακριά, θα πρέπει να προτείνουν συγκεκριμένες ημερομηνίες, όπως η @Sassenach77 :)
@Grerena προτείνεις επομένως 17/11?
 
Last edited:

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Η ημερομηνία που διάλεξα δεν αλλάζει. Θα ήθελα να γίνει κανονικά η ψηφοφορία για όλους!

@Grerena αν δεν μπορέσω να παρευρεθώ τώρα στη συνάντηση, εκτός απροόπτου, θα παρευρεθώ στη πίτα, όποια ημερομηνία και αν γίνει, αρκεί να την ξέρω λίγο πιο νωρίς! Επίσης, άσχετα με τις συγκεντρώσεις του φόρουμ και λόγω του οτι δεν θα κάνω κανένα ταξίδι (εκτός Ελλάδας) απο Νοέμβριο μέχρι και Μάιο, έχω σκοπό να κάνω κάτι εκδρομές εις τας Αθήνας...οπότε δεν "γλιτώνεις" απο εμένα :innocent:...βλέπεις, είναι λίγο δύσκολο "να κάτσω στα αυγά μου" :haha:
Άσε που έχω κάτι εκκρεμότητες απο αξιοθέατα στην Αθήνα!!! :)
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Έχει υπέροχα κοτέτσια για να μαζέψεις αυγά.
Άντε βγάλτε καμιά ημερομηνία,να δούμε αν μπορούμε να έρθουμε.
Στο να τα μαζεύω είμαι καλή, στο να τα κλωσάω έχω ένα θέμα :haha:
Εύχομαι κάποια στιγμή να τα ξαναπούμε απο κοντά :)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.780
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom