Συνάντηση "13 χρόνια Travelstories" Αθήνα - Ψηφοφορία

Πότε θέλετε να γίνει η συνάντηση στην Αθήνα για τα 13 Χρόνια Travelstrories;


  • Total voters
    36
  • Poll closed .
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

underwater

Member
Μηνύματα
2.692
Likes
11.079
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Επικοινώνησα με το Μύρτιλλο. Μπορούν να μας φιλοξενήσουν και έχουν ελεύθερες ημερομηνίες πχ. 3/11. Δεν κάθονται μέχρι αργά (1πμ max). Σερβίρουν φαγητό σε στυλ σνακ αλλά έχουν θέμα με τις μεγάλες παραγγελίες. Πρέπει να τις οργανώσουν κάπως. Έχετε αίσθηση, πόσοι περίπου, στους 40-50 που μαζευόμαστε, τρώνε;
Λέτε να το προχωρήσουμε σε αυτούς; Μπορεί τις επόμενες μέρες να περάσω να δω πως είναι.
Εγώ είμαι πολύ μέσα στο να στηρίζονται τέτοιες προσπάθειες, απλά νομίζω ότι θα πρέπει να είναι κατανοητό και αναμενόμενο για όλους ότι λόγω πολλών ατόμων όπου θα φτάσουν πάνω-κάτω ίδια ώρα αναπόφευκτα θα υπάρξουν και καθυστερήσεις και ενδεχόμενα μικρά μπερδέματα κλπ. Οπότε θα πρέπει όλοι να είναι προετοιμασμένοι για αυτό και να μην υπάρξουν γκρίνιες κλπ. :)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Εγώ είμαι πολύ μέσα στο να στηρίζονται τέτοιες προσπάθειες, απλά νομίζω ότι θα πρέπει να είναι κατανοητό και αναμενόμενο για όλους ότι λόγω πολλών ατόμων όπου θα φτάσουν πάνω-κάτω ίδια ώρα αναπόφευκτα θα υπάρξουν και καθυστερήσεις και ενδεχόμενα μικρά μπερδέματα κλπ. Οπότε θα πρέπει όλοι να είναι προετοιμασμένοι για αυτό και να μην υπάρξουν γκρίνιες κλπ. :)
Καλά κάνεις και τα επισημαίνεις αυτά, τα είχαμε συζητήσει και παλιότερα. Οι εργαζόμενοι στο Μύρτιλλο έχουν πλέον πείρα ετών, όμως, όπως και να έχει, θα πρέπει να έχουν την κατανόησή μας. Περισσότερο τους ανησυχεί η ταυτόχρονη παραγγελία φαγητού από πολλά άτομα. Όταν θα φτάσουμε στην τελική ευθεία και εφόσον το επιλέξουμε, θα γίνει ξανά αναφορά.
 
Last edited:

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στο κεντρο της Γης
Ψηφιζω για 3/11 που θα ειμαι σιγουρα Ελλαδα..διοτι μετα θα ειναι λιγο δυσκολο απο Ν.Αφρικη να βρεθω Αθηνα για να σβησουμε κερακια
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Μην ξεχάσετε να ψηφίσετε τις ημερομηνίες που θέλετε να γίνει η συνάντηση για τα γενέθλια του Travelstories στην Αθήνα!
Χρόνια του Πολλά!!​
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Αύριο κλείνει η ψηφοφορία για τις ημερομηνίες! Μην παραλείψετε να δώσετε τις προτιμήσεις σας ;)

Και δεχόμαστε ακόμα προτάσεις για μέρη :)
Στο Μύρτιλλο λόγω υποχρεώσεων δεν έχω πάει ακόμα ...
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Έληξε η ψηφοφορία για την ημερομηνία της συνάντησης: Σάββατο 3/11 αποφάσισε η πλειοψηφία.
 

rena88

Member
Μηνύματα
55
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Μπολόνια
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΦΙΛΑΝΔΙΑ
Παρά πολύ ωραία. Παρόλο που δεν προλαβα να ψηφίσω γιατί είχα μέρες να επισκεφτώ την σελιδα,η ημερομηνία με βολεύει πολύ.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Δεν είναι διαθέσιμο το Μύρτιλλο για 3/11. :( Να το έχουμε όμως υπόψη μας για μια επόμενη φορά.

Οπότε περιμένουμε προτάσεις για χώρο και παράλληλα κοιτάω το Chocolat και το Σουαρέ.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.492
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom