Συνάντηση "13 χρόνια Travelstories" Αθήνα - Ψηφοφορία

Πότε θέλετε να γίνει η συνάντηση στην Αθήνα για τα 13 Χρόνια Travelstrories;


  • Total voters
    36
  • Poll closed .
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Κοντοζυγώνουν τα 13α γενέθλια του Travelstories και πρέπει σιγά - σιγά να οργανωνόμαστε για το μεγάλο γεγονός της χρονιάς.

Γράψτε ημερομηνίες που σας βολεύουν ΚΑΙ προτείνετε μέρη που θα μπορούσαν να μας φιλοξενήσουν. Υπάρχει πάντα ως υποψήφιο το Soiree των προηγούμενων συναντήσεων αλλά δεν είναι κακό να αλλάξουμε χώρο.

Κριτήρια για μπαρ/καφέ (όχι εστιατόρια/μεζεδοπωλεία κτλ): πρέπει να μας χωράνε (40++ άτομα), να μπορούν να μας παραχωρήσουν έναν αποκλειστικό χώρο, να είναι κεντρικά ή να έχουν μετρό πολύ κοντά, να είναι οικονομικά, να προσφέρουν σνακ/φαγητό, αν και αυτό δεν είναι απαραίτητο.

Από ημερομηνίες, λέω από τώρα όχι για το πσ της 28η Οκτωβρίου (ξέρω-εγώ-γιατί) και όχι Κυριακές.

Περιμένουμε προτάσεις!

υγ. Όσοι πήγατε στην καλοκαιρινή μάζωξη στο Saorsa: ποιες είναι οι εντυπώσεις σας;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Επιπλέον και βασικότερα κριτήρια: Η μουσική να είναι σε επίπεδα που να μας επιτρέπει να μιλήσουμε, και τα τραπεζοκαθίσματα να μην είναι σε διαταξη εστιατορίου αλλά να επιτρέπουν την κινητικότητα. Το soiree την τελευταία φορά (μόνο) απέτυχε παταγωδώς στο τελευταίο.
 

STKF

Member
Μηνύματα
1.140
Likes
5.325
υγ. Όσοι πήγατε στην καλοκαιρινή μάζωξη στο Saorsa: ποιες είναι οι εντυπώσεις σας;
Το saorsa έχει μικρό εσωτερικό χώρο σε σχέση με τις ανάγκες μας. Θεωρώ ότι δεν προσφέρεται για χειμερινές συναντήσεις.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Το 1ο ΣΑ του Νοεμβρίου? να εχει μπει λιγο φθινοπωρο...
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Περιμένουμε τις προτάσεις σας για μέρη και τις προτιμήσεις σας σε ημερομηνίες για τη συνάντηση. :)
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.702
Likes
11.130
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Μήπως να δώσετε κάποιες εναλλακτικές ημερομηνίες και βάσει αυτών να ψηφίσουμε; Νομίζω είναι πολύ γενική η ερώτηση και για αυτό δεν υπάρχει τόση ανταπόκριση.
 

geopap

Member
Μηνύματα
208
Likes
234
ναι έτσι λίγο δύσκολο να πούμε πότε μπορούμε. Εγώ πχ σίγουρα δεν μπορώ το Σάββατο 13/10.

Τώρα άλλα μαγαζιά ας πω ένα στην τύχη six dogs στην αυλή πίσω. Αλλά δεν ξέρω ούτε εάν κλείνει κάποιο χώρο ούτε τίποτα. Απλά είναι αρκετά μεγάλο για να δεχτεί κόσμο.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Μπορώ να κατέβω Αθήνα μετά τις 15 Νοέμβρη. Αν διαλέξετε κάποιο Σάββατο μετά απο αυτήν την ημερομηνία, εκτός απροόπτου, θα έρθω.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Μήπως να δώσετε κάποιες εναλλακτικές ημερομηνίες και βάσει αυτών να ψηφίσουμε; Νομίζω είναι πολύ γενική η ερώτηση και για αυτό δεν υπάρχει τόση ανταπόκριση.
Πιστεύω ότι δεν πρέπει να κάνουμε τη συνάντηση πάρα πολύ αργά. Ιδανικά για εμένα θα ήταν να γίνει τέλη Σεπτεμβρίου, αρχές Οκτωβρίου. Επειδή όμως α) υπάρχει πάντα προτίμηση για πιο αργά και β) ο @spor_os δεν μπορεί, ας το κάνουμε πρώτο πσ Νοεμβρίου. Αν το καθυστερήσουμε κι άλλο θα κόψουμε 2 σε 1 και τούρτα και πίτα.

Τώρα άλλα μαγαζιά ας πω ένα στην τύχη six dogs στην αυλή πίσω. Αλλά δεν ξέρω ούτε εάν κλείνει κάποιο χώρο ούτε τίποτα. Απλά είναι αρκετά μεγάλο για να δεχτεί κόσμο.
Το six dogs πιστεύω ότι το ξεχνάμε. Παρασκευή Σάββατο είναι πάντα τίγκα. Ή άλλαξε κάτι?
 

geopap

Member
Μηνύματα
208
Likes
234
Ναι λογικά δεν έχει αλλάξει κάτι. Το πρότεινα σε περίπτωση που μας δώσουν δικό μας χώρο και μόνο έτσι. Πάμε πρώτο Σαββάτο Νοεμβρίου αλλά και εγώ συμφωνώ με kats όχι αργότερα.
 

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία [√]
Μια ιδέα είναι στο ισόγειο του Σοκολά στο Θησείο, αλλά έχω καιρό να πάω, δεν ξέρω αν άλλαξε κάτι. Είχε μπάρα και σταντ, λίγα καθιστικά στις γωνίες, μεγάλη άνεση και καλή ένταση μουσικής. Όσο για το κάπνισμα (ατυχώς) επιτρεπόταν.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.687
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom