Συνάντηση "8 χρόνια Travelstories"- Εντυπώσεις

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Μολις πριν λιγο,πηραμε τα κλειδια του μαγαζιου...:)
Εγω,βεβαια,μπορει να γυρισα σπιτι μου,οπως και καποιοι αλλοι,αλλα,αρκετοι συνεχισαν για να βρουν "βρωμικο"να λιγδωσει το αντερακι τους :p....
Πιστευω,οτι οσοι φιλοι ηρθαν,περασαν καλα,εγω προσωπικα,περασα τελεια....:clap::clap:....να ειμαστε καλα,να βρισκομαστε...
Καληνυχτα....
 
Last edited:

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Εγώ να δείτε πόσο καταπληκτικά πέρασα....:mad::(
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Πολύ καλή επιλογή το cafe rua μιας και περάσαμε πολύ καλά!
ο καιρός καλός, τραπεζάκια έξω, παρεούλες και κουβεντούλες αρχικά στο καθιστό και αργότερα στο όρθιο, χαμηλή μουσική ... όλα μια χαρά... οι γείτονες δεν ξέρω αν κοιμήθηκαν....

ευχαριστούμε την karfitsa για την πρόταση και τα συνοδευτικά των ποτών μας, την elenara για τα ταχπίνικα cupcakes, την γαλάζια τουρτούλα, τα μπισκότα travelstories και τα τέλειαααααα macaron mini !!!

σε αυτούς που φεύγουν άμεσα, καλό ταξίδι !!

να μαστε όλοι καλά να ανταμώνουμε και να ταξιδεύουμε !!!
και στα επόμενα!!
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
αααα και τον Defkalion για τα 3 δώρα βιβλία (εξαιρετική επιλογή!!!)
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Ηταν μια πολυ ομορφη βραδια.Χαρηκαμε που ειδαμε παλιες γνωστες φατσουλες αλλα γνωρισαμε και νεα προσωπα. Το καφε ηταν ιδανικο, η Καρφιτσα τελεια και η Ελεναρα απλοχερη με τα γλυκακια της. Ευχαριστουμε πολυ και να ξαναβρεθουμε συντομα.
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.090
Likes
1.660
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Περάσαμε υπέροχα!!!
Ευχαριστούμε πολύ karfitsa για τη διοργάνωση και elenara88 για τις λιχουδιές σου!!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.049
Πολύ ωραία βραδυά, με ωραίους φίλους, ωραιότατα γλυκά (Ελενάρα) σε ιδανικό χώρο και μια εξαιρετική διοργανώτρια (Καρφίτσα). Πάντα τέτοια!
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ευχαριστούμε karfitsa και elenara88 για την τέλεια διοργάνωση και για τα υπέροχα γλυκά και τον ξενιτεμένο μας για τα δώρα. Για άλλη μια φορά γνώρισα κι'άλλους υπέροχους ανθρώπους του forum.
Πάντα ν'ανταμώνουμε και να ξεφαντώνουμε....
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Κι εγω με τη σειρα μου,να ευχαριστησω ολους που εφτιαξαν αυτη τη γενεθλια γιορτη,ιδιαιτερα την καρφιτσουλα και την ελεναρα για την διοργανωση και τα γλυκα πειρασμο αντιστοιχα.Περασα καλα,αν και εφυγα νωρις.Γνωρισα μελη που διαβαζα καιρο και χαρηκα πολυ για το επιπεδο,την ομορφια και την καλη διαθεση τους.Να ειμαστε καλα ,να ανταμωνουμε και να ταξιδευουμε!
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Όλα ήταν πολύ ωραία. :)
Ευχαριστούμε πολύ την karfitsa για τη διοργάνωση και τα νόστιμα συνοδευτικά "μασουληματάκια", την elenara88 για τα πάντα υπέροχα γλυκά της και την τρομερή τούρτα, το Δευκαλίωνα για τα δώρα της κλήρωσης και φυσικά όλους όσους ήρθαν στη συνάντηση και ιδιαίτερα όσους ήρθαν από μακριά.

Οι τυχεροί της κλήρωσης ήταν: Η pigi_dikaiou, η Βahari και η σύζυγος του soudianou.

Άντε και στα επόμενα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.209
Μηνύματα
883.799
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom