Συνάντηση "8 χρόνια Travelstories"- Εντυπώσεις

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
Επεράσαμε όμορφα...
Να ευχαριστήσω και γω με τη σειρά μου την "οικοδέσποινα" karfitsa, τη γλυκιά elenara88 και φυσικά τον def που μας έδωσε την ευκαιρία να φτιάξουμε αυτή τη μεγάλη και όμορφη παρέα!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Kαι το "κλου" της βραδιας-για οσους δεν ηταν χθες-ενα ζευγαρακι,που,καθησε σε μια γωνια,λιγο πριν την συγκεντρωση,για να πιει ησυχα το ποτακι του....μεσα σε λιγη ωρα,η παρεα μας μεγαλωνε και μεγαλωνε,τοσο που το ζευγαρακι "ενσωματωθηκε"μαζι μας...και,βεβαια,μετα την σχετικη κατηχηση,γραφτηκε επιτοπου,στο φορουμ...:haha::haha:
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ευχαριστούμε πολύ για την υπέροχη βραδιά που μας χαρίσατε και μας δώσατε την ευκαιρία να γνωρίσουμε τόσο αξιόλογους ανθρώπους...Θα αποδώσω τα εύσημα για την επιτυχία της βραδιάς ιδιαίτερα στη γλυκύτατη Καρφίτσα για την διοργάνωση, στην Ελεναρα για τα καταπληκτικά γλυκά και στις υπόλοιπες mods για τη συντροφιά και την ευγένεια τους καθώς επίσης και στον Δευκαλίωνα γιατί χωρίς την έμπνευση του, δεν θα είχαμε το forum να του κάνουμε και γενέθλια...
Κλείνω με τον παρακάτω στίχο αφιερωμένο σε όλους σας: "των Ελλήνων οι κοινότητες φτιάχνουν άλλο γαλαξία"
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Να ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου την γλυκιά Karfitsa για τη διοργάνωση της υπέροχης βραδιάς!Την Έλενα για την εντυπωσιακή τούρτα και για τα ακόμη πιο εντυπωσιακά γλυκά που μας κέρασε(γιαμ-γιαμ!!!)!Τον Δευκαλίωνα και όλους τους mods για το αγαπημένο μας φόρουμ και την πολύτιμη βοήθειά τους!
Γνώρισα θαυμάσιους ανθρώπους χτες βραδυ κι αυτό είναι απόδειξη ότι το ταξίδι είναι γνώση,καλλιεργεί τον χαρακτήρα και ανοίγει τους ορίζοντες μας!Σας ευχαριστώ όλους για την ωραία παρέα κι εύχομαι να ξαναβρεθούμε σύντομα :grouphug:
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Να ευχαριστησω και εγω με τη σειρα μου ολους οσους συντελεσαν στην επιτυχια της χθεσινης βραδιας..Αν και ημουν για λιγο μαζι σας, χαρηκα πολυ που ειδα φιλους που ειχα καιρο να δω αλλά και που γνωρισα νεες φατσουλες!! Αντε κ στα επομενα τωρα!! :)
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Να ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου την karfitsa για την υπέροχη διοργάνωση, την elenara για τα γλυκά της φυσικά καθώς και όλους εσάς που ήρθατε χθες.
Προσθέτω και φωτογραφίες για να ζηλέψουν αυτοί που δεν ήρθαν :p
afbcdn_sphotos_h_a.akamaihd.net_hphotos_ak_prn2_1404458_465043700278220_953310041_o.jpg

afbcdn_sphotos_b_a.akamaihd.net_hphotos_ak_ash4_1399181_465043686944888_1016562504_o.jpg

afbcdn_sphotos_e_a.akamaihd.net_hphotos_ak_ash3_901042_465043633611560_2113649910_o.jpg
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.709
Likes
50.684
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Kαι το "κλου" της βραδιας-για οσους δεν ηταν χθες-ενα ζευγαρακι,που,καθησε σε μια γωνια,λιγο πριν την συγκεντρωση,για να πιει ησυχα το ποτακι του....μεσα σε λιγη ωρα,η παρεα μας μεγαλωνε και μεγαλωνε,τοσο που το ζευγαρακι "ενσωματωθηκε"μαζι μας...και,βεβαια,μετα την σχετικη κατηχηση,γραφτηκε επιτοπου,στο φορουμ...:haha::haha:
Ιαχωβάδες γίνατε!
 

ΚΡΟΚ

Member
Μηνύματα
81
Likes
165
Παροτι ηρθα στην συναντηση μονος χωρις να γνωριζω κανενα απο κοντα εκτος απο την ερση,
εφυγα με τις καλυτερες εντυπωσεις γιατι οι ανθρωποι που γνωρισα εκει τελικα ηταν ανωτεροι των προσδοκιων μου βαση της εικονας που ειχα δημιουργησει απο τα προφιλ τους.
Ωραια οργανωση καλη παρεα.
Ειμαι χαρουμενος που ειδα απο κοντα την υβοννη,την ερση ,τον αντωνη,την bahari,, που επιτελους συναντησα τον galat,αλλα και πολους αλλους που γνωρισα αλλα δεν ξερω τα ψευδωνημα τους, μεχρι και ο ταβερ που εχω νευριασει πολες φορες μαζι του μου φανηκε πολυ συμπαθης :)
Ευχαριστω τους οργανωτες για την βραδια,

Υ.Γ. κατι υποπτα χαρτονομισματα ειδα πριν την κληρωση,:p
την καναν και νωρις για να μην ειμαστε ολοι εκει,
και μετα η υβοννη ηθελε και δωρο,:haha: :haha: :haha:
 
Last edited:

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Υ.Γ. κατι υποπτα χαρτονομισματα ειδα πριν την κληρωση,:p
την καναν και νωρις για να μην ειμαστε ολοι εκει,
και μετα η υβοννη ηθελε και δωρο,:haha: :haha: :haha:
Τς..Τς..εγιναν τετοια πραγματα?...εγω μονο εναν ειδα να ψιθυριζει στο αυτι του σπορου,οτι θα του δωσει 20 ευρω να κληρωσει το 31....αλλα ο σπορος "βραχος"ηθικης,δεν υπεκυψε...:bounce:
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τς..Τς..εγιναν τετοια πραγματα?...εγω μονο εναν ειδα να ψιθυριζει στο αυτι του σπορου,οτι θα του δωσει 20 ευρω να κληρωσει το 31....αλλα ο σπορος "βραχος"ηθικης,δεν υπεκυψε...:bounce:
Ημουν και γω μπροστά στο σκηνικό... Νομίζω ότι άξια πρέπει να κατέχει το παρατσούκλι "ο αδέκαστος sporos"
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Φάνηκε ότι η κλήρωση ήταν τελικά στημένη γιατί ο sporos τράβηξε νούμερα λαχνών που αντιστοιχούσαν σε μέλη που ταξίδεψαν για να είναι κοντά μας. :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.255
Μηνύματα
885.119
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom