Συνάντηση "8 χρόνια Travelstories"- Εντυπώσεις

isabelle

Member
Μηνύματα
903
Likes
4.169
Να υπερθεματίσω κι εγώ στα συγχαρτήρια γι αυτήν την ξεχωριστή βραδιά και ν' απευθύνω επίσης και κάποιες ειδικές ευχαριστίες:
-Πρωτ' απ' όλα στην Karfitsa για τα μεζεδάκια και την επιλογή του μαγαζιού, του καλύτερου μέχρι σήμερα για σύναξη του travelstories. Φιλική ατμόφαιρα, τραπεζάκια έξω, μέχρι και για πανσέληνο φρόντισε το κορίτσι! Άσε που επιτέλους βρεθήκαμε σε χώρο με χαμηλή μουσική και μπορέσαμε για πρώτη φορά να κουβεντιάσουμε σαν άνθρωποι, χωρίς να βγάζουμε πολεμικές ιαχές ή να καταφεύγουμε στη νοηματική.
- Στην Ελενάρα of course, που εκτόξευσε απολαυστικά το ζάχαρό μου στα ύψη, καταρρακώνοντας επιπλέον όλους τους κανόνες καλής γαλατικής αγωγής που έχω λάβει από την comme il faut οικογένειά μου. Τρία (3) γλυκά ντιρλίκωσα η αθεόφοβη στην καθισιά μου, και ναι, το ομολογώ, χωρίς ίχνος τύψεων.
- Και τέλος στον Ηydronetta, τον μεγάλο απόντα της βραδιάς, που φρόντισε ωστόσο να μου εξασφαλίσει μια νέα καριέρα στο ισλαμικό μόντελινγκ. Ήδη η φωτογραφία μου κάνει τον γύρω του (φονταμενταλιστικού) κόσμου και είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ενημερώσω ότι οι προτάσεις από Ιράν και Σαουδική Αραβία πέφτουν βροχή.
Για ένα πράγμα λυπάμαι μόνο: ότι κατάλαβα κατόπιν εορτής ότι είχαν έρθει πολλά μέλη που γνωρίζω ηλεκτρονικά και που ήθελα να γνωρίσω και προσωπικά, αλλά δυστυχώς έχασα την ευκαιρία. Όπως λέει και η Coco, ίσως θα πρέπει μια επόμενη φορά να βρούμε κάποιον πιο συστηματικό τρόπο να συστηνόμαστε μεταξύ μας.
Χρόνια πολλά και πάλι και να τα εκατοχιλιάσουμε! (τα μέλη μας)
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Δεν θελω να σε πικρανω,αλλα ναι,εχασα την ευκαιρια να θαυμασω ζωντανα αυτη την υπεροχη εμφανιση..παρ οτι ημουν εκει...εχασα και λυπαμαι!
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Nα μαι και γω!!!:rolleyes:

Ηταν πραγματικα μια απο τις καλυτερες συναντησεις... Η καρφιτσουλα μας τα ειχε οργανωσει ολα τελεια και ας ηταν αγχωμενη! το μαγαζι , η ατμοσφαιρα, τα μεζεδακια, οι λαχνοι και κυριως το χαμογελο της !!! Ευχαριστουμε!!!:love0054::hug:
Ευχαριστουμε επισης το μεγαλο Αφεντικο (σλουρπ:icecream:) που αν και μακρυα μας εστειλε δωρακια και τα καλα κοριτσια που πηγαν και τα διαλεξαν χιχιχι, αλλα και το μικρο Αφεντικο που εσβησε τα κερακια και διασφαλισε το αδιαβλητο της κληρωσης :haha:!!!

Χαρηκα οπως παντα που ειδα οσους ηξερα μετα απο καιρο αλλα και για τους νεους που γνωρισα!

Σας ευχαριστω ολους τοσο πολυ για τα καλα σας λογια για τα γλυκακια μου , χαιρομαι πολυ που σας αρεσαν!:oops::oops::oops:
 

ΚΡΟΚ

Member
Μηνύματα
81
Likes
165
Για ένα πράγμα λυπάμαι μόνο: ότι κατάλαβα κατόπιν εορτής ότι είχαν έρθει πολλά μέλη που γνωρίζω ηλεκτρονικά και που ήθελα να γνωρίσω και προσωπικά, αλλά δυστυχώς έχασα την ευκαιρία. Όπως λέει και η Coco, ίσως θα πρέπει μια επόμενη φορά να βρούμε κάποιον πιο συστηματικό τρόπο να συστηνόμαστε μεταξύ μας.
Χρόνια πολλά και πάλι και να τα εκατοχιλιάσουμε! (τα μέλη μας)

Ισαβελλα μου ησουν εκει και εχασα την ευκαιρια να σε γνωρισω απο κοντα?, :(
Ειμαι πολυ στεναχωρημενος :cry:
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
να ευχαριστήσω και εγω΄με τη σειρά μου την Karfitsa για την άψογη διοργάνωση, την elenara88 για τα υπέροχα cupcakes που τα εχω τιμήσει και σε γιορτές της οικογενειάς μου.χάρηκα που σας είδα!!!
να είμαστε καλά να τα ξαναπούμε!!!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.707
Likes
6.337
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Kαλημέρα στην παρέα!!
Στις 14/9 και στις 30/9 είχαμε πάει 4ημερα στα κατσάβραχα και στις ερημιές. Για το δεύτερο σας έχω ετοιμάσει περιγραφή. Να μην την πηγαίνα..λπν και στας Αθήνας να ψυχαγογηθούμε και να μορφωθούμε; Ήταν από τις πιο επιτυχημένες ανόδους μας στην πρωτεύουσα.
Η Ισαβέλα και η Ελενάρα πρόλαβε την υποψία μου, ότι ήταν η καλύτερη συνάντηση. Υποψία γιατί έχω πάει μόνο σε μία γεννεθλίων στην Αθήνα.
Συγχαρητήρια Karfitsa για την εκλογή του χώρου και ευχαιστούμε για την προσφορά σου των συνοδευτικών στα ποτά (με πρόλαβε η Malysa) και για όλη την προσπάθεια. Tην Ελενάρα για τα γλυκά, εκείνα τα μικρά στο δίσκο είχαν απίθανη γεύση. Νοστιμότατη ήταν και η τούρτα
Αυτά παίζουν το δεύτερο στην επιτυχία της συνάντησης γιατί ο πρώτος είναι η παρέα. Χάρηκα που είδα ξανά όσα μέλη ήξερα και που γνώρισα άλλα που καθημερινά συζητάμε.
Ευχαριστούμε το def για το δώρο που μας έτυχε. Βιβλίο με οδοιπορικό που σε ξεσηκώνει...
Χρόνια Πολλά και στα επόμενα με το καλό.
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
Μπορώ να πω ότι ζήλεψα..λιγάκι!:bleh:
Λοιπόν Ελενάρα, για πέρνα και από δω, στην επόμενη συνάντηση στη Κρήτη. Έχουμε που έχουμε απίστευτες γλυκοφτιάχτρες (ονόματα δεν λέμε- το έργο τους είναι ήδη αναγνωρισμένο παγκοσμίως), έλα και συ για να μας αποτελειώσετε!!;)
Να περνάτε καλά και που θα πάει κάποια στιγμή θα σας γνωρίσω και σας τους πρωτευουσιάνους...
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
740
Likes
1.963
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Συγχαρητήρια κι από μένα στην Karfitsa και την Ελενάρα και βέβαια σε όλους όσους με την παρουσία τους εκεί έκαναν όμορφη τη βραδιά. Χάρηκα που γνώρισα από κοντά κάποια άτομα που τα ήξερα καλά σαν ονόματα μόνο, αλλά τελικά βλέπω ότι ήταν και άλλα πολλά που θα ήθελα να γνωρίσω και δεν ήξερα ότι ήταν εκεί.
Η επιλογή του μέρους πράγματι ιδανική. Και εις άλλα......
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εγώ να πω ένα ευχαριστώ στην @karfitsa για τη διοργάνωση, στην @elenara88 για τα γλυκά (που δεν έφαγα ευτυχώς, θα πάρω κι'άλλα κιλά), και στις αγαπημένες μας mods @anny και @Nedelja που φρόντισαν για τα δωράκια. Επίσης στο φίλο μου Νίκο (@spor_os) που τόσα χρόνια με βοηθάει με το σάιτ.

Στενοχωριέμαι πραγματικά που δεν είμαι εκεί για αυτές τις συναντήσεις πια, αλλά όταν καταφέρω να έρθω Ελλάδα θα κάνουμε μια συνάντηση υπερπαραγωγή. :D
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Στενοχωριέμαι πραγματικά που δεν είμαι εκεί για αυτές τις συναντήσεις πια, αλλά όταν καταφέρω να έρθω Ελλάδα θα κάνουμε μια συνάντηση υπερπαραγωγή. :D
Στο Μεγαρο μας βλεπω οταν ερθεις.....:bounce:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.072
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom