Συνάντηση "8 χρόνια Travelstories"- Εντυπώσεις

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
28.997
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ας γράψω κι εγώ δυο κουβέντες.

- Μαγαζί: Καλή περίπτωση γενικά, με χαμηλή μουσική που διευκόλυνε τη συζήτηση, και με την αγαπημένη μου Grimbergen σε βαρέλι. Στα αρνητικά, το ότι η διαμόρφωση του χώρου μας χώρισε αναγκαστικά σε μικρές ομάδες - "παρεούλες". Επίσης, δεν ξέρω πως θα ήταν αν καθόμασταν μέσα - στον εσωτερικό χώρο μπήκα μόνο για να χαιρετίσω τους καθήμενους εκεί (με τους οποίους μάλιστα μίλησα ελάχιστα - και ας μου το συγχωρήσουν, δεν είχα κανένα τέτοιο σκοπό).

- Παρέα: Σε μεγάλο βαθμό ήμασταν οι γνωστοί από προηγούμενες αντίστοιχες εκδηλώσεις, με απουσίες όμως. Είδα κάποια νέα πρόσωπα, αλλά λίγα, δυστυχώς. Συμπαθέστεροι από κοντά από ότι στο forum (για να ανταποδώσω ένα σχόλιο :) ).

- Γλυκά, κληρώσεις, διαδικασία: Μη γράψω κι εγώ τα ίδια, γιατί θα βγει κατεβατό και δε θα το διαβάσει κανένας. Με κάλυψαν οι προηγούμενοι... Κι εδώ ας κάνω μια καταγγελία: Η Italitsa έφαγε όλα τα cupkakes που είχαν πάνω Ιταλικό σημαιάκι :)

- Μπούρκα: Θέλω κι εγώ μία. Αλλά επειδή έχω δύσκολο μέγεθος, θέλω να την πάρω από κει που ήρθε... (άτιμο γουρούνι, με τα ταξιδιωτικά μικρόβια που σπέρνεις...)
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.165
Ισαβελλα μου ησουν εκει και εχασα την ευκαιρια να σε γνωρισω απο κοντα?, :(
Ειμαι πολυ στεναχωρημενος :cry:
ΚΡΟΚ κι εγώ παρομοίως, λυπάμαι, ειλικρινά. Μιλάμε για αστοχία ολκής. Την επόμενη φορά κάπως θα πρέπει να το λύσουμε (ίσως καθιερώνοντας ένα γύρο συστασεων μια ώρα μετά την έναρξη αφού έχουμε μαζευτεί περίπου όλοι?)
 

stellina

Member
Μηνύματα
96
Likes
36
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδορ
Ταξίδι-Όνειρο
παντού
Συγχαρητήρια και από μένα στην karfitsa για τη διοργάνωση και στην elenara88 για τα εκπληκτικάά cupcakes που με έκαναν όλο το σκ να ψάχνω συνταγές! Συγχαρητήρια και στους mods και στον αδέκαστο admin, που έβαλε τις αξίες του πάνω από τα συμφέροντά του (το 20ευρω). Γιατί η τιμή, τιμή δεν έχει (παρα μόνο εάν λέγεται κανά 5λεπτο πριν την κλήρωση, όχι κατά τη διάρκεια, τι αματσουρς). Χάρηκα κι εγώ που γνώρισα κόσμο από κοντά, και σίγουρα θα ήθελα να γνωρίσω περισσότερους, υποστηρίζω κι εγώ καρτελάκια με ονόματα την επόμενη φορά!
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
jimp το έχω προτείνει απο προηγούμενες συναντήσεις....αλλά δεν με άκουσαν...
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Την επομενη φορα θα φοραμε ταμπελακι με το nickname.
ησουν στη συναντηση καλε;
Επαναλαμβάνω κι εγώ την ερώτηση της Έλενας...ήσουν κι εσύ στη συνάντηση βρε κοντογειτονάκι;;;;
Για δώσε στίγμα, βασικά πες τι cupcake ή τι μακαρόν έφαγες!
(εγώ ήμουν το νούμερο που πηγαινοερχόταν με τους δίσκους...:D)

Πάντως κι εγώ διαπιστώνω οτι δεν είχα την ευκαιρία να γνωρίσω μέλη που ήθελα, όπως την ΕΡΣΗ και τον ΚΡΟΚ και σίγουρα όλο και κάποιος άλλος θα μου έχει ξεφύγει.
Ευτυχώς τον αγαπημένο μου galat τον τσάκωσαμε στην τουαλέτα...:haha:

Οπότε συν ένα και για μένα για τα καρτελάκια γιατί όπως φαίνεται η μέθοδος που χρησιμοποιώ είσαι ο και λέγεσαι έχει προβληματάκια!

Edit: νέες πληροφορίες με ενημερώνουν οτι τελικά την ΕΡΣΗ τη γνώρισα απλά επειδή είμαι και λίγο κοσμάρα δεν έπεσε στην αντίληψη μου το nickname...:confused:

για να σιγουρευτώ θα πω σύνθημα:
συριανά λουκάνικα με μαραθόσπορο... παρακαλείται η ΕΡΣΗ να επιβεβαιώσει...:D
 
Last edited:

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Μου λειψατε ολοι.:(:(
Χαιρομαι που περασατε καλα παιδια...πολυχρονο το φορουμ μας και παντα τετοια!!!!
Φιλεναδα τι να πω για τα γλυκα σου..εχεις γινει πιο επαγγελματιας κ απο τους επαγγεματιες ...μπραβο σου!!!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Επαναλαμβάνω κι εγώ την ερώτηση της Έλενας...ήσουν κι εσύ στη συνάντηση βρε κοντογειτονάκι;;;;
Για δώσε στίγμα, βασικά πες τι cupcake ή τι μακαρόν έφαγες!
(εγώ ήμουν το νούμερο που πηγαινοερχόταν με τους δίσκους...:D)
Μα αν ειχα ερθει δεν θα με ειχατε καταλαβει; Ενας ομορφος αντρας, με χιουμορ, αντε λιγο χειροτερος απο τον Tripakia!
Περα απο την πλακα( που μεταξυ μας δεν κανω...) ειπα να μην γραψω τιποτα και γκαντεμιασω την ολη κατασταση και τελικα παρασκευη περασε μια γριπη απο το εξωτικο κερατσινι που ακομα δε λεει να φυγει.
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Την επομενη φορα θα φοραμε ταμπελακι με το nickname.
Από εμένα χρησιμοποιήθηκε η μέθοδος της αυτοσύστασης...Περιφερόμουν σαν το νούμερο από τραπέζι σε τραπέζι και αυτοσυστηνόμουν.:p Φυσικά κάπου το έχασα με την ταύτιση ψευδωνύμων ονομάτων αλλά κομπλέ. Τα ταμπελάκια θα έχουν φάση...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.761
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom