Συνάντηση TravelStories - Αθήνα

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Για πάμε πάλι. :)

Συνάντηση μελών του TravelStories λοιπόν, το Σάββατο 18/10 στις 16.00 στο Νέο Ηράκλειο Αττικής. Αρχικό σημείο συνάντησης η πλατεία μπροστά στο τρένο (από τη μεριά καθόδου προς Ομόνοια), και στη συνέχεια στην καφετέρια "Ραμνούς" ακριβώς δίπλα.

Σας παρακαλώ ΘΕΡΜΑ δηλώστε εδώ ποιοι θάρθετε. :)

Η ημερομηνία αυτή είναι η τελική για αυτή τη συνάντηση. Όσοι μπορούν και καταφέρουν να έρθουν έχει καλώς. Αλλιώς την επόμενη φορά, δε μπορούμε να βρούμε κοινή ημερομηνία για όλους. :)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Οριστικοποιήθηκε η ημερομηνία της συνάντησης. Παρακαλώ δηλώστε συμμετοχές όσοι γνωρίζετε ότι μπορείτε να έρθετε σίγουρα. Όσοι δε γνωρίζετε δεν πειράζει, ελάτε και τελευταία στιγμή δεν έχουμε κάποιο πρόβλημα, χώρο θα έχουμε για όλους. :)
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Τι θα γίνει ρε αφεντικό; Τι σκωτσέζικο ντουζ είναι αυτό; Είχα σιδερώσει και το μπλουζάκι..... Εγώ λέω να έρθω και αυτή την Κυριακή το μεσημέρι και αν θέλει κανείς να έρθει για καφέ. Τι λες;:D
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δήμο δε γίνεται (εγώ θα είμαι εκτός αυτήν την κυριακή).

Σιδερώστε τα μπλουζάκια σας για την επόμενη εβδομάδα 18 του μήνα :D

Όσοι έχουν μπλουζάκι και δεν το φορέσουν δε θα περνάνε από την "πόρτα" (θα βάλω τον sporo να κόβει φάτσες και μπλουζάκια) :haha:
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Είναι γνωστό ότι στα φοιτητικά μου χρόνια για χαρτζιλίκι έκανα την "πόρτα" σε γνωστά νυχτερινά μαγαζιά.
Οπότε ευχαρίστηση μου.
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
τελικά ποια ειναι η επίσημη ημερομηνία βρε παιδιά???? 18 ή Κυριακή 19?... γιατί ειμαστε και εκτός Αθηνών...οχι μακριά βεβαια και ισως τα καταφέρουμε...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Η ημερομηνία αναγράφεται στο πρώτο ποστ του θέματος. 18/10 λέει.
 

Kostis

Member
Μηνύματα
267
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Τωρα για λιγο στ'αυγα μας
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικος
Νομιζω δουλευω τοτε 9-5 αν ειναι μπορει να περασω να πω ενα Γειαααααα
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Δήμο δε γίνεται (εγώ θα είμαι εκτός αυτήν την κυριακή).

Σιδερώστε τα μπλουζάκια σας για την επόμενη εβδομάδα 18 του μήνα :D

Όσοι έχουν μπλουζάκι και δεν το φορέσουν δε θα περνάνε από την "πόρτα" (θα βάλω τον sporo να κόβει φάτσες και μπλουζάκια) :haha:

Εγώ ακτός απροόπτου , θα έρθω. Μπλουζάκι όμως δεν έχω :(:( ........ Θα με αφήσετε να μπω καλά παιδάκια ή θα με πετάξετε έξω? :(:(:(:(
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
ααα μας το αλλαζετε συνεχεια, αλλα δεν πειραζει. εκει θα ειμαι και εγω!!!!:clap::clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom