Συνάντηση TravelStories - Αθήνα

maredia

Member
Μηνύματα
121
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
In my new place
Ταξίδι-Όνειρο
Φλοριανόπολις, Βραζιλία
zaniko Ξενύχτησα για το χατήρι σας φιλαράκια!
Χαρείτε τις φωτο της συνάντησης (στο προσωπικό άλμπουμ της υποφαινόμενης και... μη εμφανιζόμενης καμεραwoman, μέχρι να τις μετακινήσει ο Def σε καλύτερο χώρο).
Ζηλέψτε και υποσχεθείτε να δώσετε το παρόν στην επόμενη.
Κάποιοι/ες.. φωτοφοβικοί απουσιάζουν από τις φωτο εκούσια. Δεν πειράζει παιδιά, εμείς λάμπουμε δια της απουσίας μας!!:haha::clap::clap:
Πολύ ωραίες οι φωτό Zaniko!
Αν δε φοβομουν την αποκλήρωση:haha::haha: και άλλα επακόλουθα θα έβγαινα και εγώ!
Ελπίζω να τα ξαναπούμε!
 

ipanag

Member
Μηνύματα
316
Likes
151
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Χάρη στη συνάντηση σε.. ανακάλυψα και βυθίστηκα στις καταπληκτικές ιστορίες σου! Εχεις δίκιο οτι μπορεί να χάνονται ενδιαφέροντα κείμενα. Ας αρχίσουμε το σκάψιμο λοιπόν!!:lol:
:oops::oops::oops:

Παμπιπτόντως περίπου στη κουλτούρα της Περσίας (χωρίς το έντονο μουσουλμανικό κράτος) είναι το νότιο Ουζμπεκιστάν. Η ιστορία μου είναι σε ... εξέλιξη ;)
Προσθέτω κάτι ακόμη με την ευκαιρία.
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Λυπήθηκα που δεν κατάφερα τελικά να έρθω. Την επόμενη φορά θα κάνω τα αδύνατα δυνατά.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
χάρηκα πραγματικά για τήν γνωριμία με όλα τα παιδιά. πίστευα πριν τήν συνάντηση ότι το forum έχει μια ποιότητα :p ,μετα τήν συνάντηση απλά δικαιώθηκα :clap::clap::clap:
μπράβο σε όλους να είμαστε καλά και γιά τήν επόμενη φορά

def το αύριο ήταν χθές για τήν photo :mad:
αλλά ξέχασα το καλό το πράγμα αργεί να γίνει :bleh::bleh:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
ποπω καταστροφη!!! βρε δεφ κανε κανα ρετους πριν βαλεις τις φωτος!!!!:roll::roll:
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Πίσω από τη λάμπα-"ηλιακό θερμοσίφωνα" ποιος είναι;:haha: Που είναι ο Ντεφ ρε παιδιά;:shock:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Κανένας δεν είναι από κει πίσω. Είναι αριστοτεχνικά τραβηγμένη η φωτό ώστε να μην κρύβεται κανείς. Εγώ είμαι πίσω από την κάμερα φυσικά :LOL:
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Θάθελα και εγώ να γράψω λίγα λόγια για τη συνάντηση. Πρώτα από όλα ο αριθμός. Η μεγάλη έκπληξη:clap:Μετά τα πρόσωπα. Αν και δεν είχα αμφιβολία για τα μέλη του φόρουμ όπως λέει και ο XRISTOS71 ήταν απλά μια επιβεβαίωση. Είδα φίλους που ήξερα από προηγούμενες συναντήσεις όπως ο Ντεφ, ο LThanos και η Ευαγγελία (Ο Christos Gkir δεν πιάνεται. Τον βλέπω μέρα παρά μέρα:) ), γνώρισα άλλους που τους γνώριζα μόνο από τις ιστορίες τους όπως ο panta45, η Zaniko, ο ipanag, η Bloody Mary, η agelada, αλλά και άλλους παλαιότερους ή νεώτερους φίλους, όπως η Efi, ο XRISTOS71, ο Libowski2112, η Maredia, η discolata, η αθηνά123, ο thanasis1979 και ίσως κάποιοι άλλοι που τώρα δεν θυμάμαι (ζητώ χίλια συγνώμη). Με άλλους που καθόμασταν πιο κοντά τα είπαμε πιο καλά, με άλλους που καθόμασταν πιο μακριά λιγότερο, με όλους όμως αισθάνθηκα πολύ όμορφα και οικεία. Δεν θα πω λοιπόν οτι χάρηκα για τη συνάντηση και τις γνωριμίες (αυτό εννοείται). Θα πω μόνο ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε όλους γιατί ήμασταν εκεί:clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.219
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom