Συνάντηση Travelstories, Παρασκευή 26/3 στις 21:00 στην Craft Αμπελοκήπων

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Ισως να τα καταφερω κι εγω αν αλλαξω τις ημερομηνιες εισητηριων μου κι ερθω μια μερα πριν Αθηνα,,,:roll:
 

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Παδιά, καταλήξαμε, ή δεχόμαστε προτάσεις για το μέρος συνάντησης?
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Εννοείται ότι οποιαδήποτε πρόταση για το μέρος είναι ευπρόσδεκτη.
Επίσης σιγά σιγά θα πρέπει να οριστικοποιούμε συμμετοχές για να ξέρουμε τι χώρο ψάχνουμε.
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Με προβληματιζετε γιατι για εκεινη τη μερα εχω τις εξης επιλογες:
1. Να παω στο Capri για να αγορασω τη βιλλα των ονειρων μου
2. Να διαπραγματευτω την αγορα χιονοδρομικου στην Ελβετια (μου τη σπαει η πολυκοσμια στον Παρνασσο, ενα ιδιωτικο χιονοδρομικο ειναι οτι μου χρειαζεται)
3. Να αγορασω μια επικερδη επιχειρηση που εβαλα στο ματι
4. Να παω για σουβλακια εδω πιο κατω απο το σπιτι μου που ειναι και φτηνα
5. Να παω ταξιδι σε οσα μερη δεν μου περασαν απο το μυαλο μεχρι τωρα
6. Να ερθω μαζι σας

Soyblakia τρωω οποτε θελησω, τα υπολοιπα μενουν στη σφαιρα της φαντασιας μου οπότε επιλεγω το 6.
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
Παιδια να πω μια σκεψη, αν δεν εχετε αντιρρηση: Επειδη θα γινει λιγο χαος με τις συζητησεις επι των υποψηφιων χωρων που θα προτεινει καθε μελος, προτεινω οποιος θελει να κανει μια προταση να τη στειλει σε εμενα με πμ (δινοντας μια σχετικη περιγραφη του μερους), ωστε να τις συγκεντρωσω στις επομενες μερες και μετα να τις εκθεσουμε ολες μαζι. Το προτεινω για να απλοποιηθει λιγο η διαδικασια και να μην πηδαμε απο προταση σε προταση.
Αν συμφωνειτε με την ιδεα, θα περιμενω τα πμ με τις προτασεις σας :)

Συνοπτικα ψαχνουμε κατι στο κεντρο ωστε να βολευει τους περισσοτερους, με οχι πολυ δυνατη μουσικη. Ειμαστε ηδη στα 35 ατομα:clap: (σε περιπτωση που ερθουν ολοι φυσικα) οποτε καλο ειναι αυτο να ληφθει υποψιν στην προταση!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Επειδή αν βγάλεις δημοσκόπηση θα γίνει ένα αλαλούμ και δε θα καταλήξει κάπου, προτείνω να επιλέξεις μόνος σου το καλύτερο από αυτά που θα υπάρχουν σαν ιδέες και να το γράψεις αφού έχει γίνει και η συνεννόηση με το μαγαζί. Trust me :)

Επίσης, η προϊστορία έδειξε ότι για τόσα άτομα θα πρέπει να γινει συνάντηση στο "όρθιο", ώστε να μπορούν όλοι να μιλήσουν με όλους, αλλιώς στο καθιστό (άσε που πού θα μπουν όλοι αυτοί) δημιουργούνται πηγαδάκια και δεν περνάει τόσο καλά ο κόσμος. ;)
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
Επειδή αν βγάλεις δημοσκόπηση θα γίνει ένα αλαλούμ και δε θα καταλήξει κάπου, προτείνω να επιλέξεις μόνος σου το καλύτερο από αυτά που θα υπάρχουν σαν ιδέες και να το γράψεις αφού έχει γίνει και η συνεννόηση με το μαγαζί. Trust me :)
Ευχαριστω για την προταση Def. Εχεις δικιο, το αλαλουμ ειναι πιθανο, απλα ας περιμενουμε λιγακι να δουμε ποσες προτασεις θα μαζευτουν και μετα βλεπουμε πως θα ληφθει η αποφαση.

Επίσης, η προϊστορία έδειξε ότι για τόσα άτομα θα πρέπει να γινει συνάντηση στο "όρθιο", ώστε να μπορούν όλοι να μιλήσουν με όλους, αλλιώς στο καθιστό (άσε που πού θα μπουν όλοι αυτοί) δημιουργούνται πηγαδάκια και δεν περνάει τόσο καλά ο κόσμος. ;)
Συμφωνω 1000%! Το εχω αναφερει κατ' επαναληψη απο τοτε που ξεκινησε η κουβεντα. Δεν πρεπει να τραπεζωθουμε. Μια μπαρα και λιγα σκαμπω για οποιον θελει να κατσει θα κανουν τη δουλεια μια χαρα!

Θενξ για την παρεμβαση!:)
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
παιδια επειδη σκεφτομαι σοβαρα να ερθω και γω απο Θεσσαλονικη (εγω μεγαλη περιεργεια να σας γνωρισω ολους) οταν αποφασισετε το μερος αν ειναι ευκολο να γραψετε και τη διευθυνση γιατι δεν εχω ιδεα απο Αθηνα!
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
παιδια επειδη σκεφτομαι σοβαρα να ερθω και γω απο Θεσσαλονικη (εγω μεγαλη περιεργεια να σας γνωρισω ολους) οταν αποφασισετε το μερος αν ειναι ευκολο να γραψετε και τη διευθυνση γιατι δεν εχω ιδεα απο Αθηνα!
Ως το τελος της επομενης εβδομαδας θα εχει ξεκαθαρισει το θεμα, οποτε ριξε μια ματια εδω κ θα βρεις ολες τις πληροφοριες;)

Θα ειναι μεγαλη μας τιμη να κανεις τοσο μεγαλο δρομο για τη συναντηση!
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
η τιμη ειναι δικη μου που θα σας γνωρισω επιτελους. εχω αλλωστε ταξιδεψει τοσες πολλες φορες με τις ιστοριες σας που αισθανομαι να σας ξερω!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Αν πάνε όλα καλά και δεν βγούμε για φαγητό, θα έρθω κι εγώ!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.239
Μηνύματα
884.593
Μέλη
38.927
Νεότερο μέλος
Vagkouk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom