Συνέβη στο Ελ. Βενιζέλος.

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Θυμάμαι μια φορά που πήγα στη Βιέννη για 3 ημέρες και είδα μόνο ένα (1) δρόμο, αυτόν στο οποίο βρισκόταν το ξενοδοχείο και το γραφείο στο οποίο είχα τη δουλειά. Α, και δε γνώρισα και κανένα ντόπιο που δεν ήξερα ήδη.

Την επόμενη φορά, η δουλειά έτυχε για Δευτέρα, και πήγα από Παρασκευή Βράδυ (αλλάζοντας φυσικά το εισιτήριο με δικά μου χρήματα, και πληρώνοντας ο ίδιος όλα τα έξοδα για τις επιπλέον ημέρες).
και συ ρε taver βάζε την αντιστροφη νωρίτερα μην το κανεις αποτομα και βαραω εγκεφαλικο παναθεμα με..:rolleyes:
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
μα καλα μιαμιση σελιδα οφ τοπικ εντελως και συνεχιζετε; τι να πω....:roll: αβυσσος η ψυχη του ταξιδιωτη:roll:
 

angelo_kav

Member
Μηνύματα
384
Likes
419
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΛΙΝ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ
Αλλο να ταξιδευεις για δουλειες(και μερικες φορες να στα πληρωνουν αλλοι) και αλλο διακοπες που τα βαζεις απο την τσεπουλα σου.
Σωστός... Έτσι ακριβός όπως τα λές είναι. Βλέπω κάτι φοιτητές έχουν πάει 15 ταξίδια στο εξωτερικό με τα λεφτά του μπαμπά και μου γυρνάν τα μυαλά.. :mad:
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Σωστός... Έτσι ακριβός όπως τα λές είναι. Βλέπω κάτι φοιτητές έχουν πάει 15 ταξίδια στο εξωτερικό με τα λεφτά του μπαμπά και μου γυρνάν τα μυαλά.. :mad:
...δημοσιος λιθοβολισμος,αυτο τους ταιριαζει...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.108
Σωστός... Έτσι ακριβός όπως τα λές είναι. Βλέπω κάτι φοιτητές έχουν πάει 15 ταξίδια στο εξωτερικό με τα λεφτά του μπαμπά και μου γυρνάν τα μυαλά.. :mad:
Καλα αμα ο δικος σου μπαμπας σου δωσει λεφτα για ταξιδι, να πεις οχι.... :D
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.397
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom