Συναντηση Στα Χανια!

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
ροτα για χανια.καλη συναντηση.
Aπο τις 7 το πρωι???? Δεν παμε για πατσα???:bleh: ....καφε ειπαμε και φαγητο μετα....αλλα ετσι ειναι τα ''ψαρακια'' του φορουμ, δεν βλεπουν την ωρα να μας δουνε !!!
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
οποιος δεν εχει τι να κανει και ειναι χανια,μπορει να ερθει και πιο νωρις απο τς 5 στο αρωμα.θα ειμαστε εκει 2-3 ανθρωποι να πινουμε το καφεδακι μας απο τις 3.30!
θα μας αναγνωρισετε -οσοι δεν μας ξερετε!!!!- απο το μεγεθος του τραπεζιου!
(Μηπως να παρω και μια υδρογειο???????)
παω να ετοιμαστω!και λεμε σε λιγο!
προσεχτηκα στο δρομο!!!!!!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Ευάκι πέρασε να πάρεις και την φανή να αγναντεύει το αγγελούδι μου μέχρι ναρθω :D
έχε υπ όψιν οτι άνοιξε χτές θανατηφόρα σοκολατερί στο στενό του μιναρέ στην Χ' Νταλιάνη..μέχρι και φοντί σοκολάτας ....:bleh:
θαρθω με τον jonny..ναι καλά κατάλαβες!!τον Depp μορέ...
μετά τους καφέδες να την πέσομε και εκεί..ειναι δίπλα στο μαγαζί που λέγεται "πίτσες μπλε" !!
 

argiro

Member
Μηνύματα
250
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Ταξίδια με το νου...
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ, ΗΠΑ, Αίγυπτο
Ευάκι πέρασε να πάρεις και την φανή να αγναντεύει το αγγελούδι μου μέχρι ναρθω :D
έχε υπ όψιν οτι άνοιξε χτές θανατηφόρα σοκολατερί στο στενό του μιναρέ στην Χ' Νταλιάνη..μέχρι και φοντί σοκολάτας ....:bleh:
θαρθω με τον jonny..ναι καλά κατάλαβες!!τον Depp μορέ...
μετά τους καφέδες να την πέσομε και εκεί..ειναι δίπλα στο μαγαζί που λέγεται "πίτσες μπλε" !!
επιτέλους φοντύ και στα Χανιά!!!!!!!! :clap::clap:
να πάαααααααααααααααμε!!!!
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
οκ!!!!!!!!ειμαι σε διατα.........:p
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Αυτό υπάρχει πολύ καιρό...

Είστε και Χανιώτες τρομάρα σας
 

argiro

Member
Μηνύματα
250
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Ταξίδια με το νου...
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ, ΗΠΑ, Αίγυπτο
Αυτό υπάρχει πολύ καιρό...

Είστε και Χανιώτες τρομάρα σας

ναι,ε???
ε,δεν το ήξερα τι να κάνουμε!!:roll:
ίσως επειδή τιμούσα δεόντως την Ουτοπία στο Ηράκλειο!:lol::lol:
 

Marizaki

Member
Μηνύματα
154
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
UK again..
Ταξίδι-Όνειρο
Ιταλια ;!
Μάλλον είμαι η πρωτη που γυρισε...συγγνώμη που σας άφησα τόσο γρήγορα κ κάπως…απρόσμενα (ειδικά τον Soudiano που επέστρεψε τελικά μόνος) δεν ήταν έτσι το πρόγραμμα μου. Χάρηκα όμως ιδιαιτέρως που σας γνώρισα!! Ήταν μία πολύ ενδιαφέρουσα παρέα σε ένα υπέροχο κλίμα. Περιμένω να σας ξανασυναντήσω..να μιλήσω περισσότερο και με όσους δεν πρόλαβα…τοοοοοσα άτομα!!! Καλά ταξίδια να έχουμε..και καλή θητεία στον kokolaki!!!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Μάλλον είμαι η πρωτη που γυρισε...συγγνώμη που σας άφησα τόσο γρήγορα κ κάπως…απρόσμενα (ειδικά τον Soudiano που επέστρεψε τελικά μόνος) δεν ήταν έτσι το πρόγραμμα μου. Χάρηκα όμως ιδιαιτέρως που σας γνώρισα!! Ήταν μία πολύ ενδιαφέρουσα παρέα σε ένα υπέροχο κλίμα. Περιμένω να σας ξανασυναντήσω..να μιλήσω περισσότερο και με όσους δεν πρόλαβα…τοοοοοσα άτομα!!! Καλά ταξίδια να έχουμε..και καλή θητεία στον kokolaki!!!
Kαι εγω η δευτερη που γυρισε, γιατι στα Χανια το γλεντανε ακομα !!!!ας οψετε η αποσταση.....
Ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ απο καρδιας στα παιδια για αποψε, και στα μελη μας που γνωρισαμε πρωτη φορα, για τους Ηρακλιωτες που η αποσταση ηταν 4 ωρες οδηγηση για να βρεθουμε ολοι....
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
εεεεεεεεεε γυρισα και εγω γιατι το σπτι μου ηταν διπλα!μετα απο 8 ωρες συναντησης εχω να πω οτι θελω το μισθο μου!!!!!!!!
χαρηκα παρα πολυ που ειδα ολους σας και βεβαια νεα μελη!αντε και στην επομενη συναντηση με το καλο οταν το κοκολακι θα ειναι σε αδεια!!!!(βρηκαμε τροπο να μαζευομαστε!)
ευχαριστουμε τους ηρακλειωτες που εκαναν τοσο δρομο για να μας δουν αλλα μια χαρα παρεα ειμασταν ε?????
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.220
Μηνύματα
884.134
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom