Συναντηση Στα Χανια!

Marizaki

Member
Μηνύματα
154
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
UK again..
Ταξίδι-Όνειρο
Ιταλια ;!
εεεεεεεεεε γυρισα και εγω γιατι το σπτι μου ηταν διπλα!μετα απο 8 ωρες συναντησης εχω να πω οτι θελω το μισθο μου!!!!!!!!
χαρηκα παρα πολυ που ειδα ολους σας και βεβαια νεα μελη!αντε και στην επομενη συναντηση με το καλο οταν το κοκολακι θα ειναι σε αδεια!!!!(βρηκαμε τροπο να μαζευομαστε!)
ευχαριστουμε τους ηρακλειωτες που εκαναν τοσο δρομο για να μας δουν αλλα μια χαρα παρεα ειμασταν ε?????
χαχαχαχα...8 ώρες συνάντηση ε;! τρομερό!:clap:πολύ καλή παρέα..γι αυτό και κάναμε τόσο δρόμο..ξέραμε ότι άξιζε τον κόπο...αν και εφυγα πάνω στο καλό..στα καλούδια! :(Αλήθεια πως ήταν..το κρασακι που προλαβα..άξιζε!:D
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
χαχαχαχα...8 ώρες συνάντηση ε;! τρομερό!:clap:πολύ καλή παρέα..γι αυτό και κάναμε τόσο δρόμο..ξέραμε ότι άξιζε τον κόπο...αν και εφυγα πάνω στο καλό..στα καλούδια! :(Αλήθεια πως ήταν..το κρασακι που προλαβα..άξιζε!:D
Πολυ καλη επιλογη το ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΕΙΟ και ο καταλογος του αρκετα ψαγμενος....
Στο τελος μας κερασαν πανακοτα με σος φραουλα και σοκολατα...ειπαμε ας οψετε η αποσταση εγω εφυγα 11.30
 

kokolaki

Member
Μηνύματα
74
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ηράκλειο
Τώρα μπήκα μέσα και εγώ και μη με ρωτήσετε που.. Αλλά σας ενημερώνω ότι δεν ξανά έρχομαι σε συνάντηση αν δεν παιχτεί τουλάχιστον ένα ειδύλλιο στην παρέα μας. Μην πω δύο. Ξέρουν αυτοί για ποιους μιλάω..

Κατά τ'άλλα τα κλασικά. Πατάτες οφτές, μπουγιουρντί, μανιτάρια γεμιστά, γάμοι σε παραλίες εξωτικές, Ph.D, Ljubljana..
 

argiro

Member
Μηνύματα
250
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Ταξίδια με το νου...
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ, ΗΠΑ, Αίγυπτο
Καλημέρα!!!! :p
Τώρα μπήκα κι εγώ....στο ίντερνετ! :D
Και περάσαμε όμορφα, και περάσαμε όμορφα!!!:clap::clap::clap:
Πανέμορφη βραδιά μας έκανε χτές (αν και ψυχάλισε για λίγο), η παρέα απίστευτη, το φαγητό και το κρασάκι επίσης!!!!!
Άντε και στην επόμενη με καλό!!!

κοκολάκι..άσε τα ειδύλλια εκεί που κάθονται :lol::lol:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
καλημέρα τώρα μπήκα και εγώ στο σπίτι μου..
η φωνη μου έκλεισε δηλαδή δεν βγαίνει και γράφω σημειώματα!!!!
πέρασα υπέροχα (στο εξαντλητικό ωράριο) το στενό με καινούρια στέκια στην οδο Νταλιάνη ηταν μια έκπληξη,α ρε χανιά ολο και ανανεώνεστε!!!
περασε και ο υποψήφιος δήμαρχος και του τάχωσα γιατί δεν φωτίζουν τον μιναρέ..
Ευα σε παρακαλώ βάλε φωτο απο αυτές που τράβηξα με το γραφικό στενάκι και την παρέα μας ..
Τα νέα παιδιά που γνώρισα λες και ταξερα χρόνια..
καλο ταξίδι στον Φοιβο που αποχώρισε νωρίς για το αεροδρόμιο.
Μην τα ξαναλέμε για τους μακρινούς απο ηράκλειο και ρέθυμνο---καλά κοπέλια και όλα τα λεφτά!!
Κοίτα να δείς τι κάνει το άτιμο το internet !!
Aς το καλό συγκινήθηκα!!!
 

SkullFlower

Member
Μηνύματα
518
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona- Perpignan
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
Καλημέρα και από μένα!
Υπέροχη βραδιά η χτεσινή!

Χάρηκα πολύ που τα είπαμε και από κοντά με άτομα που τόσο καιρό τα λέγαμε από νετ!

Πότε είναι η επόμενη συνάντηση??;)
 

amantab

Member
Μηνύματα
133
Likes
47
Επόμενο Ταξίδι
Όπου γης και πατρίς...
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρος
Τώρα μπήκα μέσα και εγώ και μη με ρωτήσετε που.. Αλλά σας ενημερώνω ότι δεν ξανά έρχομαι σε συνάντηση αν δεν παιχτεί τουλάχιστον ένα ειδύλλιο στην παρέα μας. Μην πω δύο. Ξέρουν αυτοί για ποιους μιλάω..

Κατά τ'άλλα τα κλασικά. Πατάτες οφτές, μπουγιουρντί, μανιτάρια γεμιστά, γάμοι σε παραλίες εξωτικές, Ph.D, Ljubljana..
Χαχαχαχα..αυτοί ξέρουν, αυτές απλά προσπαθούν να ξεχάσουν..αν βέβαια μιλάμε για τα ίδια πρόσωπα:D
Λοιπόν πάρε τη μαντινάδα που σου είπα και πες την στην μαμά σου..κλάμα και δάκρυα είναι η συνήθης αντίδραση:
Το κυπαρίσσι μάνα μου
απου 'χεις στην αυλή σου,
εδά το ντύνουν στα χακί
και μένεις μοναχή σου
Άμα θες θα σου στέλνω κι άλλες από τη Λιουμπλιάνα:bleh:

Να πω ότι πέρασα τέλεια, χάρηκα πολύ που σας γνώρισα όλους κι να προσθέσω ότι έχω και ένα ωραιότατο μπουκάλι κρασί σπίτι, φτιαγμένο από την γυναίκα του soudianou (και αυτό!!!)
 

Marizaki

Member
Μηνύματα
154
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
UK again..
Ταξίδι-Όνειρο
Ιταλια ;!
Χαχαχαχα..αυτοί ξέρουν, αυτές απλά προσπαθούν να ξεχάσουν..αν βέβαια μιλάμε για τα ίδια πρόσωπα:D
Λοιπόν πάρε τη μαντινάδα που σου είπα και πες την στην μαμά σου..κλάμα και δάκρυα είναι η συνήθης αντίδραση:
Το κυπαρίσσι μάνα μου
απου 'χεις στην αυλή σου,
εδά το ντύνουν στα χακί
και μένεις μοναχή σου
Άμα θες θα σου στέλνω κι άλλες από τη Λιουμπλιάνα:bleh:

Να πω ότι πέρασα τέλεια, χάρηκα πολύ που σας γνώρισα όλους κι να προσθέσω ότι έχω και ένα ωραιότατο μπουκάλι κρασί σπίτι, φτιαγμένο από την γυναίκα του soudianou (και αυτό!!!)
Παιδια αυτο δεν ειναι δικαιο..kokolaki και amandab..περιμενω pm για αυτες και αυτους (αν και κάπου πάει ο νους μου..) και μια περιγραφη του γαμου ρε παιδια..που αφησα την αφήγηση στη μέση:(:(
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Χάρηκα που σας γνώρισα(καιρός ήταν). Λυπάμαι που δεν τα είπα με όλους. Ελπίζω την επόμενη φορά ;)

kokolaki καλή θητεία
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
ποτε ειναι η επομενη συναντηση?????
συντομα!!!!!γιωργο συντομα!οταν ορκιστει το κοκολακι......για να του πουμε το "καλως ορισες!" χαχαχχαχαχα
μαριζακι..........ας μην εφευγες.........τωρα εχασες τα καλα!!!!!!
και ναι θα το πω!ζηλεψα με την περιγραφη του γαμου!τωρα θελω και εγω να παντρευτω (πλακα κανω!) μονο και μονο για να κανω τον γαμο και εγω στην παραλια!!!!
θα βαλω φωτογραφιες κατα το βραδακι που θα παω σπιτι μου,βλεπετε σημερα ειναι πρωτη μερα στην δουλεια μετα απο 15νθημερη αδεια...........και δεν περνα η μερααααααααα!
 

Marizaki

Member
Μηνύματα
154
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
UK again..
Ταξίδι-Όνειρο
Ιταλια ;!
ποτε ειναι η επομενη συναντηση?????
συντομα!!!!!γιωργο συντομα!οταν ορκιστει το κοκολακι......για να του πουμε το "καλως ορισες!" χαχαχχαχαχα
μαριζακι..........ας μην εφευγες.........τωρα εχασες τα καλα!!!!!!
και ναι θα το πω!ζηλεψα με την περιγραφη του γαμου!τωρα θελω και εγω να παντρευτω (πλακα κανω!) μονο και μονο για να κανω τον γαμο και εγω στην παραλια!!!!
θα βαλω φωτογραφιες κατα το βραδακι που θα παω σπιτι μου,βλεπετε σημερα ειναι πρωτη μερα στην δουλεια μετα απο 15νθημερη αδεια...........και δεν περνα η μερααααααααα!
το πλήγμα ειναι διπλό! Εχασα φαγητα και γαμο..:( εγω ζηλεύω μονο στην ιδέα του πως θα ήταν αυτός ο γάμος:D!!! Θα περάσουν 40 μέρες ..δε θα περάσουν? Θα συναντηθούμε ξανα..δε θα συναντηθούμε?! Ελπίζω η νύφη να μου κάνει μια πριβέ περιγαρφή;)
Καλημέρα σε όλους από το βροχερό Ηράκλειο!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.787
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom