Συναντηση ιταλοφιλων κ οχι μονο 20/03/2014 η 04/04/2014 (ψηφοφορία) στο Montalbano (Κολοκοτρωνη 12)

Θα παρευρεθείτε;


  • Total voters
    27

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.043
Καλά, δεν το σχολιάζω ότι ο Jimp ούτε που ψήφισε ακόμη...Κατά τ άλλα, ζητάει και φωτογραφία από τις ευλαβικές....
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ούτε μέσα στο μυαλό μου να ήσουν και να ήξερες πως ετοιμαζόμουν να ποσταρω.

Λοιπόν επειδή συνάντηση ιταλόφιλων, και όχι μόνο, δεν γίνεται χωρίς τον Samion πάω πάσο και δυστυχώς δεν θα μπορέσω να είμαι εκεί δίπλα σας να περάσουμε καλά!
Δυστυχώς, και αφιερωμένο στην ευαγγελία(χοχοχοχο) θα κάνω μία βόλτα από tayelet και όταν πεινάσω θα φάω, τι άλλο εκτός από ιταλικό, στο amore mio, το οποίο φυσικά θα είναι αφιερωμένο εξαιρετικά και στην paefstra που λέει άσχημα λόγια για μενα και τα νέα μέλη δεν στέλνουν τις φωτογραφίες που ζητώ...
 

Zeta

Member
Μηνύματα
470
Likes
121
Ελπίζω ότι αυτή τη φορά θα τα καταφέρω να παρευρεθώ στη συνάντηση και να σας γνωρίσω επιτέλους. :)
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Προσθέτω ένα ίσως αποκλειστικά και μόνο για τις 4/4.

Υ.Γ. Απορία : Η επιλογή του "Μονταλμπάνο", σχετίζεται με οποιονδήποτε τρόπο (θετικό ή αρνητικό) με την παραίτηση Καμιλιέρι από την "λίστα για την Ευρώπη";
Υ.Γ.2 : Προς αποφυγή πολιτικής παρεξηγήσεως, προφανώς κάνω πλάκα.
Υ.Γ.3 : Ο Μονταλμπάνο είναι ένας από τους πιο αγαπημένους μου ήρωες αστυνομικών (και όχι μόνο) μυθιστορημάτων. Εγώ, ψηφίζω Καμιλιέρι...
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Παιδάκια μου ήθελα να σας ενημερώσω ότι μίλησα με το μαγαζί και άλλαξα την ημερομηνία για 4/04 μιας και οι περισσότεροι για τότε μου δηλώσατε!! Ωρα και μέρος λοιπον παραμένουν τα ίδια..Από τις 20:00 και μετά ραντεβού στο Montalbano!!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Καλο θα ηταν και οι αγαπητοι mod,να επεκτεινουν τον χρονο για τη δηλωση παρουσιας,εως..31/3(ισως)-η και αργοτερα?
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.612
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Νομίζω αυτή ήταν ψηφοφορία για την επιλογή ημέρας. Φαντάζομαι ότι μπορούμε να δηλώσουμε ότι θα έρθουμε και με μήνυμα σε αυτό το θέμα ή σε pm. Εγώ που ψήφισα "ίσως" αυτό θα κάνω :)
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Απ'ότι καταλαβαίνω σας μπερδεύουν τα 2 ναι;; Το πρώτο ναι ήταν αυτό για τις 4/04 και μόνο. Το δεύτερο ήταν ναι και για τις δυο ημερομηνίες. Οπότε ουσιαστικά όποιο ναι και να πατήσετε πλέον είναι το ίδιο πράγμα, οι συμμετοχές θα υπολογίζονται αθροιστικά. Συνεχίστε να δηλώνετε τις συμμετοχές σας με τα παραπάνω κουμπάκια.. Grazie milleeeee!! :)
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Τα αφησα κ τα δύο για να μην χαθούν οι συμμετοχές που ήταν ναι σε όλα :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.736
Μέλη
38.901
Νεότερο μέλος
udemeetim036

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom