Συναντηση ιταλοφιλων κ οχι μονο 20/03/2014 η 04/04/2014 (ψηφοφορία) στο Montalbano (Κολοκοτρωνη 12)

Θα παρευρεθείτε;


  • Total voters
    27

8avos

Member
Μηνύματα
657
Likes
6.594
Χωρίς να είναι σίγουρο,λόγω απόστασης,εν τούτοις σε συνδιασμό με κάποιες άλλες υποχρεώσεις,ίσως κατέβω να γνωρίσω επιτέλους ορισμένα άτομα του φόρουμ!!
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Χωρίς να είναι σίγουρο,λόγω απόστασης,εν τούτοις σε συνδιασμό με κάποιες άλλες υποχρεώσεις,ίσως κατέβω να γνωρίσω επιτέλους ορισμένα άτομα του φόρουμ!!
Ελπίζω να τα καταφέρεις και να είσαι μαζί μας!!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
και κυρίως με μία σαφή δηλωση αναγνωρισης του τεραστιου σφαλματος και μετανόησης...

...Δεν την θυμόμουν τόσο ευχάριστη την Ιταλία μπορώ να πω μιας που είχα χρόνια,απ το 2008 να πατήσω σ αυτή και μέχρι εκείνη την ώρα την θεωρούσα βαρετή....
 

8avos

Member
Μηνύματα
657
Likes
6.594
Χεχεχεχχεχεχεχε.Με έπιασες!!Η αλήθεια είναι ότι για πολλά χρόνια,οποιοδήποτε ταξίδι έκανα πέρναγα απ την ακριβή,ως προς τα υπέροχα πανίνι της,Ιταλία.Και μετά μου στριψε τόσο που δεν ήθελα να ξαναπατήσω.Ομολογώ όμως αυτή τη φορά,δεν ξέρω γιατί,με έπιανα να μην με αναγνωρίζω ως προς αυτά τα συναισθήματά μου για την Ιταλία.

Καρφίτσα άλλη περίοδο θα κατέβαινα σίγουρα,αλλά τώρα δεν!Έχει κρύο,που να τραβιέμαι :haha:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Καλημέρα ! Εχει θαφτει λίγο το θέμα και δεν βλέπω συμμετοχές ! Που εισαι @Italitsa ?
 

8avos

Member
Μηνύματα
657
Likes
6.594
Μάλλον είμαστε τόσο ψημένοι που περιμένουμε την μέρα!
Γίνεται να βάλει κανείς χάρτη του μαγαζιού για να μην μπερδευτώ;
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.676
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.745
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom