Συναντηση ιταλοφιλων κ οχι μόνο, Πέμπτη 20 Μαρτίου ( 20.00) - Montalbano (Κολοκοτρώνη 12)

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Μιας και πλακωσαν οι απεργιες μηπως να ξαναγυρισουμε στο ΣΚ?
Αν και το μεθεπομενο θα ειναι της 25ης και ενδεχομενως να λειπουν αρκετοι.
Εκτος αν δουμε για αυτο το ΣΚ ....ή ειναι too soon?
 

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
Κανονίστε να αρχίσετε τα κρασοπότηρα από τις 7 να έχετε γίνει κουρούμπελα μέχρι το βράδυ (που θα έρθω).
ΥΓ. Αν πρόκειται να απεργούν και τα μμμ δεν θα είναι πολύ βολική η μετακίνηση, ειδικά στο κέντρο.
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
τα ΜΜΜ νομιζω οτι ειναι ακομα επιστρατευμενα....
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Επιστρατευμένα είναι μόνο τα μέσα σταθερής τροχιάς (ΜΕΤΡΟ, ΗΣΑΠ, ΤΡΑΜ)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.045
υ.γ πάντως το ινδικό στην Τρούμπα αν λέμε το ίδιο είναι δυνατό διαπραγματευτικό χαρτί...:D
Α, εκεί μας έστειλε πέρσι ο jimp, αφού μας κανόνισε μέρα και ώρα και ΦΤΣΙΚΑ δεν ήρθε... Ας συνεχίσει τα ταξίματα τώρα. Η ευσεβής προσκυνήτρια ας προσέξει λίγο, το παιδί δεν κάνει....
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Α, εκεί μας έστειλε πέρσι ο jimp, αφού μας κανόνισε μέρα και ώρα και ΦΤΣΙΚΑ δεν ήρθε... Ας συνεχίσει τα ταξίματα τώρα. Η ευσεβής προσκυνήτρια ας προσέξει λίγο, το παιδί δεν κάνει....
A τώρα θα πάμε σε ένα άλλο εκεί κοντά. Μην μου κάνετε παράπονα, δεν φτάνει που σας μαζεύω!
Η ευσεβής προσκυνήτρια να μην ακούει τίποτα, περιμένω ακόμα φωτογραφία της!
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Γεια σας! Επανηλθα!

Μιλησα με το μαγαζι, απο κει εχουμε το οκ για Πεμπτη 20 Μαρτιου, η απεργια δε θα επηρεασει τις μετακινησεις μας οποτε λεω να κρατησουμε την αρχικη ημερομηνια για την οποια μου εχετε ηδη καποιοι απαντησει θετικα... Πετυχαινουμε και μερα aperitivo, αλλα το μαγαζι προσφερει ετσι κ αλλιως ιταλικες λιχουδιες!! Ξαναλεω για ακομη μια φορα καποια πραγματα που πιθανον να μην αρεσουν σε καποιους για να μη μου λετε μετα οτι δε σας τα ειχα πει. :bleh:

Το μαγαζι ειναι μικρο, κοινως τρυπα, αλλα το προτεινω επειδη ειναι κατι διαφορετικο, οικονομικο κ ο,τι πρεπει για τους ιταλοφιλους.. Στον χωρο που μας αναλογει μου ειπαν οτι εχουν ξαναγινει γιορτες, γενεθλια κτλ με 25-30 ατομα χωρις κανενα προβλημα.. Αν ειναι να μαζευτουμε παραπανω θα ζητησω και παραπανω χωρο αλλα για να γινει αυτο θα πρεπει να μου δηλωσετε τις συμμετοχες σας. Οπως σας εχω ηδη αναφερει, υπαρχουν ψηλα τραπεζια κ σκαμπω κ γενικα στο ψιλοορθιο θα ειμαστε οποτε τα κοριτσια μη μου φορεσετε ψηλοτακουνα! Καταλαβαινω πως δεν ακουγεται να ειναι κ ο πιο ανετος χωρος για συναντηση αλλα θεωρω πως αξιζει τον κοπο...

Για να ανακεφαλαιωσω: Συναντηση ιταλοφιλων κ οχι μονο, Πεμπτη 20 Μαρτιου, ωρα προσελευσης απο τις 20.00 κ μετα, στο Montalbano, Κολοκοτρωνη 12, Συνταγμα..
Αυτη ειναι η προταση μου! Αν συμφωνειτε κ σας αρεσει θα χαρω πολυ να σας συναντησω εκει, διαφορετικα αν καποιο αλλο μελος εχει να προτεινει κατι αλλο με μεγαλη μου χαρα θα ακολουθησω οπουδηποτε!

Φιλια προς το παρον!
 
Last edited by a moderator:

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
σας το κλειδωνω να φτιαξουμε ενα με δημοσκοπηση
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom