Συναυλιες και ταξιδια

Lara Croft!

Member
Μηνύματα
32
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΣΧΑ Ιουλιος 2013
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική & ΗΠΑ
Οταν πηγα Παρισι το 2010 με το αγορι μου, την κολλητη μου και τον κολλητο του, ενας απο τους βασικους λογους που οι αντρες συνεναισαν στον προορισμο ηταν για να δουνε AC/DC Live.

Και φετος το ταξιδι μας στη Μοσχα θα συνδυαστει με μια συναυλια των Iron Maiden :clap:

Tαξιδι 2ημερο μονο για συναυλια δυσκολα θα εκανα, αλλα σαν μερος του ταξιδιου θα μου αρεσε καθε φορα.


Εχετε ποτε επιλεξει ταξιδιωτικο προορισμο με βασικη προυποθεση να δειτε καποιο συγκοτημα/καλλιτεχνη?
 

Lara Croft!

Member
Μηνύματα
32
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΣΧΑ Ιουλιος 2013
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική & ΗΠΑ
Εξαιτιας του καλλιεχνη?
 

prod21

Member
Μηνύματα
39
Likes
8
Εχετε ποτε επιλεξει ταξιδιωτικο προορισμο με βασικη προυποθεση να δειτε καποιο συγκοτημα/καλλιτεχνη?
Έχω επιλέξει προορισμό για να το συνδυάσω με φεστιβάλ. Λονδίνο και V-Festival 2003 στην Αγγλία (κυρίως για Peppers, Foo Fighters, Queens of the Stone Age). Άλλη φορά ήταν το Exit Festival στο Novi Sad της Σερβίας, για Portishead και Arcade Fire. Πολύ καλά φεστιβάλ και τα δυο. Έχω πάει όμως και σε συναυλίες που έτυχε να είναι στις πόλεις που είχα κανονίσει να επισκεφθώ, Prodigy και Enter Shikari στην Αυστρία (Innsbruck) και Deep Purple στη Μόσχα στο στάδιο Λουζνίκι.
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
Τα πιο πρόσφατα:
2012 Lady Gaga στο Παρίσι
2012 Μαντόνα στη Βαρκελώνη
2011 Weezer στο Σικάγο
2010 U2 στην Αθήνα
2010 Τokio Hotel στο Βελιγράδι
2009 ACDC στο Μπουένος Άιρες
2009 Αννι Λένοξ στο Λος Άντζελες
2008 Μαντόνα στο Όκλαντ
Και παλιότερα U2 στην Ουάσιγκτον, Rolling Stones στην Κωνσταντινούπολη, Foreigner στο Λος Άντζελες, Prodigy στο Λονδίνο, Pet Shop Boys στο Λονδίνο, the Cure στο Ρίο, the Who στο Λονδίνο, κλπ

http://www.travelstories.gr/%E7%EC%E5%F1%EF%EB%FC%E3%E9%EF-%F4%E1%EE%E9%E4%E9%F9%F4%E9%EA%FE%ED-%E3%E5%E3%EF%ED%FC%F4%F9%ED/4424-me-thn-annie-lennox-%F3%F4%EF-l.html


http://www.travelstories.gr/%E2%FC%F1%E5%E9%E1-%E1%EC%E5%F1%E9%EA%DE/1718-madonna.html
 
Last edited by a moderator:

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Εχετε ποτε επιλεξει ταξιδιωτικο προορισμο με βασικη προυποθεση να δειτε καποιο συγκοτημα/καλλιτεχνη?
Συνήθως γίνεται το αντίθετο, δηλαδή οι καλλιτέχνες με ακολουθούν κι εγώ τους αποφέυγω. Μας ήρθε π.χ. η Μπεγιονσέ με τον JayZ πριν 10 μέρες για να γιορτάσουν την πέμπτη τους επέτειο, επέμεναν αλλά εγώ πήγα για ψάρεμα, να τους αποφύγω.

Μπράβο στους συμμετέχοντες στο ποστ που πάνε AC/DC. To ξερα ότι το φόρουμ έχει επίπεδο.
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
Και βέβαια μετράει, είναι πολύγλωσση.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.743
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom