Σχόλια και εντυπώσεις 3ης συνάντησης μελών travelstories στη Θεσσαλονίκη

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
ρε παιδια αφηστε τα καστανα και τα τσουρεκια και πιαστε το καλο.το αφεντικο υποσχεθηκε οτι θανεβει θεσ/νικη!!!:)ειναι να μην ταξεις σε τρελλο και σε μωρο,ε,δευκ?(μην ρωτησεις τι απο τα δυο ειμαι....:bleh:)

σας περιμενουμε ολους!

υ.γ.το αστειο της υποθεσης ειναι οτι εγω ,thanosth,και famek αρχισαμε να ρωταμε διαφορα τα νεα μελη ,με αποτελεσμα να μην προλαβουν να μαθουν αυτοι κατι για μας !
christian εχεις δικιο,την επομενη φορα φερε τον φακο μαζι σου και θα μαθεις τα παντα!:haha:
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
μπραβο παιδια...σας παραδεχομαι!!
Η φωτο που ειναι ολη η παρεα δεν ανοιγει...
και ηθελα να δω αν η Mrs Skiourina εχει φουντωτη ουρα:bleh::bleh:
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
εννοειται οτι η ουρα μου ειναι φουντωτη ,ενα παραπανω απο την χθεσινη βροχη ειχε γινει θαμνος!:bleh:
αλλα ο thanosth καθως εκοβε την πιτα ολο εβαζε το χερι του μπροστα μου για να με κρυψει!!:D
θα επανελθω δρυμιτερη!
 

Christian

Member
Μηνύματα
595
Likes
95
υ.γ.το αστειο της υποθεσης ειναι οτι εγω ,thanosth,και famek αρχισαμε να ρωταμε διαφορα τα νεα μελη ,με αποτελεσμα να μην προλαβουν να μαθουν αυτοι κατι για μας !
christian εχεις δικιο,την επομενη φορα φερε τον φακο μαζι σου και θα μαθεις τα παντα!:haha:
Προλαβα και αγορασα σημερα το πρωι λαμπα σαν αυτες που ειχαν παλια στα ανακριτικα δωματια,θα περασετε δυσκολα το 4το βραδυ.:haha:
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
στη κατασκοπολογια περνω κατω απο το μηδεν...
το θανο τον εκοβα για τον κυριο με το κοκκινο φουτερ.
εσενα ....βαρκα γυαλο.
ξεκιναω προπονηση...:clap::clap:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Να τονίσω οτι ο EL GEO 2 δικαίως είναι ο τυχερός: όχι μόνο κέρδισε το φλουρί αλλά και φεύγει τη Δευτέρα για Ταυλάνδη και Λάος!
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
αντε να βοηθησω λιγο..απο τα δεξια ο κυριος μα το πουκαμισο ειναι ο elgeo,φιλη ευδοκιας,ευδοκια και christian.
απο την αλλη πλευρα ερση.liz,thanosth που κοβει την πιτα και εγω!famek εκτελει χρεη φωτογραφου!
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Παρακαλω ο επομενος που θα ερθει βαρκελωνη ας μου φερει και μενα 1 τσουρεκι απο το Τερκενλή!Στη ξενιτια ακομα δε εχει γινει γνωστος και δε εχουμε και ωραια γλυκα να παω σε κανενα ζαχαροπλαστειο να βγαλω το αχτι μου που απο το πρωι μου τρεχουν τα σαλια με τη βασιλοπιτα!!!Αντε και σε καμια συναντηση στην ισπανια!!!
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
πω πω τι μου θυμίσατε κι εμένα.. κάποτε κάθε φορά που ανέβαινα βόρειο ελλάδα, πέρναγα από Θεσ/νίκη μόνο και μόνο για μία σταση στον Τερκενλή (αυτό με τη λευκή σοκολάτα και κρέμα κάστανο τα σπάει)... Με τον καιρό το ξεπέρασα, αλλά νομίζω την επόμενη φορά νομίζω θα την τιμήσω τη σπεσιαλιτέ!

getxowoman, δώσε μας κίνητρα να ξανάλθουμε Βαρκελώνηηη! Εσείς ζηλεύεις τα τσουρέκια κι εμείς την Ισπανία :D
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
getxowoman, δώσε μας κίνητρα να ξανάλθουμε Βαρκελώνηηη! Εσείς ζηλεύεις τα τσουρέκια κι εμείς την Ισπανία :D

Να δωσω κινητρα για ισπανια αλλα για βαρκελωνη,αρκετα εχουν γραφτει..θα δωσω κινητρα για μπιλπαο,χωρα των βασκων με τα pincho,chuleta,bacalao al pil pil,chipirones en su tinta και για επιδορπιο gosua...συνοδευμενα με ενα calimocho η txakoli..
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.030
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom