Σχόλια και εντυπώσεις 3ης συνάντησης μελών travelstories στη Θεσσαλονίκη

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
θα δωσω κινητρα για μπιλπαο,χωρα των βασκων με τα pincho,chuleta,bacalao al pil pil,chipirones en su tinta και για επιδορπιο gosua...συνοδευμενα με ενα calimocho η txakoli..
εννοούσα δώσε μας κίνητρα (δηλαδή να έρθουμε να σου φέρουμε το τσουρέκι :cool:) αλλά κι αυτά που έδωσες είναι suuuuuuper!!! αααααχ! Ισπανία...

Τερκενλή, δεν έχω πάει στου Χαλανδρίου, αλλά σαν της Θεσσαλονίκης δύσκολα θα είναι...:roll:
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Εγώ δεν πηγαίνω Χαλάνδρι...γιατί αν πάω, θα ξαναπάω...και πάει η δίαιτα! :bleh::bleh::bleh:
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
έχει ανοίξει και στο εμπορικό κέντρο cosmos στη θεσ/κη κι αν δε κάνω λάθος έχει και στο ελ. βενιζέλος στις αφιξεις.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.318
Παπανικολή πριν την Πλατεία Κένεντυ πηγαίνοντας προς Αγ.Παρασκευή

Πως φαίνονται οι λιχούδηδες:haha::haha:
Σωστά(γιά τό λιχούδηδες:clap:)

Πάντως μία φορά πέρασα καί δέν θυμάμαι τόν αριθμό.Τώρα μόλις είδα ότι έχει site πού δίνει Παπανικολή 100-102.΄Οσοι πιστοί.....
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
μπραβο,μπραβο παιδια!!!ειναι πολυ σημαντικό να κάνεις νέες γνωριμες!!!
σας χάρηκα πολύ...ελπιζω να κανουμε και κατι στην αθήνα..κάποιος από τους παλιούς να πάρει πρωτοβουλία?
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
:bash:

Το θέμα εδώ δεν είναι ο Τερκενλής και τα τσουρέκια του, αλλά η συνάντηση των μελών του TravelStories που πραγματοποιήθηκε χθες το βράδυ :mad: :evil: :twisted:

Τέλος πάντων....

Εγώ χαίρομαι ιδιαίτερα που αυτήν την φορά όσοι είπαν ότι θα πάνε, πήγαν τελικά στη συνάντηση!
Όχι για να μην λένε μερικοί ότι εμείς εδώ πάνω δεν έχουμε travelstόρικο λαό :bleh:

Μπράβο και συγχαρητήρια σε όλους!!! Και στον τυχερό βεβαίως βεβαίως της Βασιλόπιτας :cool:

Όσον αφορά εμένα, στεναχωρέθηκα πολύ που δεν μπόρεσα να παρευρεθώ χθες στην όμορφη παρέα σας :(
Στις 2 προηγούμενες συναντήσεις είχα δώσει το παρόν, χθες όχι ... :(

Εύχομαι και ελπίζω στην 4η συνάντηση να παρευρεθώ και εγώ και ακόμα περισσότερα μέλη της μεγάλης παρέας του TravelStories!!!!!



Χάρηκα απίστευτα, ξανατονίζω, που αρχίζουμε σιγά σιγά και μαζευόμαστε εδώ πάνω!!! :clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.007
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom