Σχόλια και εντυπώσεις 3ης συνάντησης μελών travelstories στη Θεσσαλονίκη

trapper

Member
Μηνύματα
355
Likes
54
Στενοχωρέθηκα κι εγώ που δεν μπόρεσα να έρθω στην συνάντηση, καθώς παρά τις μεγάλες προσπάθειες δεν μπόρεσ ανα ανβάλλω αυτά που είχα προγραμματίσει.

Ελπίζω την επόμενη φορά να είμαι πιο τυχερός. :(

Απο τις φωτο και το video φαίνεται ότι ήταν υπέροχη η βραδυά και ακόμη πιο υπέροχοι οι παρόντες, με τις travelostories και τα σχέδια για το μέλλον. :lol:
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
...ιωαννα να βαλουμε το οριο του ''παλιος'' στα 600+ ποστ?:)
αντε οι 600αρηδες οργανωστετο και ανεβαινουμε και οι ''καταυλακιωτες'':clap::clap:
ναι..ναι..συμφωνώ...και πολύ περισσότερο για τα κοψίδια και το κρασάκι!!!!ειμαι φάν της καλής παρέας και του καλού φαγητού...
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
ναι..ναι..συμφωνώ...και πολύ περισσότερο για τα κοψίδια και το κρασάκι!!!!ειμαι φάν της καλής παρέας και του καλού φαγητού...
...δε σουπα!!κοψιδια εφαγα και στο λονδινο:) τοthenham court road βγαινεις,δεξια στη γωνια....''ο ΔΙΟΝΥΣΗΣ''.Τα τσακισα:clap::clap:
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
χαιρετιζω και εγω την ωραια παρεα που γνωρισα προχθες το βραδυ.....θα πω οτι η παρεα ηταν πολυ πιο γλυκια και απο την εντυπωσιακη βασιλοπιτα....ευχομαι να βρεθουμε παλι..
σας χαιρετω ...ο τυχερος της βραδυας. elgeo2....δυο και σημερα .....:clap::clap::clap:
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
χαιρετιζω και εγω την ωραια παρεα που γνωρισα προχθες το βραδυ.....θα πω οτι η παρεα ηταν πολυ πιο γλυκια και απο την εντυπωσιακη βασιλοπιτα....ευχομαι να βρεθουμε παλι..
σας χαιρετω ...ο τυχερος της βραδυας. elgeo2....δυο και σημερα .....:clap::clap::clap:
Aκου 2 και σημερα....μαζεψε χαμογελα και ομορφες εικονες απο εκει που θα πας
elgeo2 καλο ταξιδι!!!
 

liz

Member
Μηνύματα
159
Likes
343
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ήταν όντως όμορφη η προχθεσινή βραδιά με highlight το υπέροχο flamenco που παρακολουθήσαμε (πέρα φυσικά από τα travelstories που ανταλλάξαμε, όσο προλάβαμε). Οι ισπανόπληκτοι είχαμε την τιμητική μας! ELGE02 καλό σου ταξιδί, τυχερέ!

getoxwoman, τί μου θύμισες τώρα...όταν έμενα Βαρκελώνη και ήρθαν οι φίλες μου επίσκεψη, κουβάλησαν από Θεσ/νίκη δώρο-έκπληξη τσουρέκι κάστανο από Τερκενλή, το οποίο κρατούσα σημαδούρα πάνω απ'το κεφάλι μου σαν τους ξεναγούς για να μη με χάσουν στη Ramblas μέχρι να τις πάω στο δωμάτιό τους...γραφικές

Σχετικά με το flamenco, αυτή είναι η θεά για την οποία σας έλεγα, Sara Baras, από τις καλύτερες χορεύτριες του υπέροχου αυτού χορού-είχα την τύχη να την δω στο παρακάτω show στη Βαρκελώνη, μην τυχόν την χάσετε αν έρθει Ελλάδα ή αν την πετύχετε έξω!



 
Last edited by a moderator:

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.871
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
όταν έμενα Βαρκελώνη και ήρθαν οι φίλες μου επίσκεψη, κουβάλησαν από Θεσ/νίκη δώρο-έκπληξη τσουρέκι κάστανο από Τερκενλή,
...ενω αν έμενες Μελβούρνη για παραδειγμα, δεν θα ειχες αυτή τη χαρά!!!
γιατι τις φιλες σου θα τις ειχανε σταματήσει στο αεροδρομιο και θα ειχανε κανει κατασχεση του τσουρεκιού!!! για να προστατέψουν την χλωρίδα τους και την πανίδα τους!!!:haha:
οπως μάθαμε απο τις απιστευτες ιστοριες που μας διηγήθηκε η FAMEK!:cool:

Ευχαριστούμε και για το insider tipp για την Σαρα Μπάρας.
Καταπληκτικά βιντεάκια!
Με βλέπω να ψαχνω να βρω προγραμμα εμφανισεων της στο παλαου ντε λα μουσικα!!!:clap::cool:

ELGEO2 καλό κ αξεχαστο ταξίδι να εχεις, που ειμαι σιγουρος οτι θα έχεις!;)
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Δεν πηρα χαμπαρι τη συναντηση, αλλιως θα ερχομουν και εγω :(:(:( Στεναχωρεθηκα τωρα γιατι ηθελα πολυ να σας γνωρισω απο κοντα.....
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Δεν πηρα χαμπαρι τη συναντηση, αλλιως θα ερχομουν και εγω :(:(:( Στεναχωρεθηκα τωρα γιατι ηθελα πολυ να σας γνωρισω απο κοντα.....
Μην στεναχωριέσαι αχινέ!

Σύντομα θα πραγματοποιηθεί ξανά συνάντηση!

Μείνε ενημερωμένος στο TravelStories! :cool:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Exεις δίκιο.
Οι καρντάσηδες εδώ πάνω κανουν πιο τακτικες συναντησεις αν και δεν αξιωθηκα (ακομη ) να πάω
Ασχετο αλλά το θυμήθηκα:
το ρολόι μου έκανε 0,25$ στο Εκουαδόρ του '98. .
Αφου ολα τα λεφτα σου τα τρως σε φιρματα παντελόνια ρε.
Θυμάμαι που τα αγοραζες στο Πισακ με 3 δολάρια το ενα........
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
άλλη φορά άμα κάνετε συνάντηση να λάβετε υπόψιν και τα μπλόκα παρακαλώ μπας και ρθει και κάποιος από έξω από την πόλη:)
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.871
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Σιγουρα θα ληφθει αυτή η παράμετρος υποψιν στην επομενη συνάντηση. ;)

Στις δυο προηγούμενες συναντήσεις σκεφτηκαμε ενδεχόμενη παρουσία μελών εκτός πόλης, και για αυτο βρεθηκαμε Κυριακή και Σάββατο μεσημέρι. Κανείς δεν κατάφερε να έρθει.:(
Αυτην την φορά, αν και καθημερινή, ειμασταν σαφώς περισσότεροι!:clap:


Υπάρχει η ιδέα για συνάντηση για φαγητό σε εστιατόριο με διεθνή καλή κουζίνα την επόμενη φορά. :cool:




Υ.Γ.: αγαπητά μέλη, γινεται να μην παρασυρόμαστε και γράφουμε εντελώς ασχετα πράγματα και χαλνάμε τις ενότητες; υπάρχει το σόσιαλ τοπικ στο φόρουμ για αυτα!
εντελώς φιλικά! :D;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom