Τέννις, Βόλλευ, Κολύμπι, Στίβος και άλλα ευγενή αθλήματα...

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.854
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Ε,ναι.
Δανιήλ ή Αλέξανδρος, άλλος ή Στέφανος.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
@psilos3 πες τον συγχωριανό σου τον υπουργό μετανάστευσης Αυστραλίας Χοκ
Ασύλληπτο, δε το χα ξανακούσει!
Ψάχνω τώρα να βρώ (δυσκολάκι) το επώνυμο της μητέρας του, γιατί από κει φαίνεται να κρατάει η ρίζα να δω τι παίζει. Λες να βγούμε συγγενέις; :haha:
 

Manos46

Member
Μηνύματα
589
Likes
2.461
Ταξίδι-Όνειρο
???

ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ αθλητής αλλά κουτοπόνηρος που πιστεύει ότι έχει ασυλία και θα καταπιούν αμάσητες τις γελοίες, ψεκασμένες, χριστιανοταλιμπάν και εθνικιστικές απόψεις σοβαρές κοινωνίες.
 
Μηνύματα
626
Likes
2.872
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Το πιο πιθανό είναι το χαρτί να είναι ψεύτικο και να μην είχε αρρωστήσει. Όπως κι να έχει, παγιδεύτηκε στο ότι είναι είτε λαμόγιο είτε επικίνδυνος.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Ο Τζόγκοβιτς δεν έκανε τίποτα περισσότερο από τον μέσο Βαλκάνιο αρνητή (βλέπε πειραγμένα πιστοποιητικά ή αγορασμένα πιστοποιητικά εμβολιασμού κτλ).
Η διαφορά είναι ότι εδώ έχουμε να κάνουμε με διάσημο, χώρια το πανηγυράκι που στήθηκε προφανώς για πολιτικούς λόγους τόσες μέρες.

ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ αθλητής αλλά κουτοπόνηρος που πιστεύει ότι έχει ασυλία και θα καταπιούν αμάσητες τις γελοίες, ψεκασμένες, χριστιανοταλιμπάν και εθνικιστικές απόψεις σοβαρές κοινωνίες.
Επίτρεψε μου να σου πω ότι έχω αναθεωρήσει πολύ τι σημαίνει «σοβαρές κοινωνίες» τα δύο τελευταία χρόνια με αφορμή τη πανδημία.
Δεν είναι θέμα ψεκ, χριστιανοταλιμπάν η εθνικισμού, είναι κυριότερα τύπου «είμαι πλούσιος και πασίγνωστος, κάνω ότι γουστάρω». Οι οπαδοί του που βγαίνουν στους δρόμους είναι αλλο καπέλο.
 
Last edited:

Manos46

Member
Μηνύματα
589
Likes
2.461
Ταξίδι-Όνειρο
???
Ο Τζόγκοβιτς δεν έκανε τίποτα περισσότερο από τον μέσο Βαλκάνιο αρνητή (βλέπε πειραγμένα πιστοποιητικά ή αγορασμένα πιστοποιητικά εμβολιασμού κτλ).
Η διαφορά είναι ότι εδώ έχουμε να κάνουμε με διάσημο, χώρια το πανηγυράκι που στήθηκε προφανώς για πολιτικούς λόγους τόσες μέρες.


Επίτρεψε μου να σου πω ότι έχω αναθεωρήσει πολύ τι σημαίνει «σοβαρές κοινωνίες» τα δύο τελευταία χρόνια με αφορμή τη πανδημία.
Δεν είναι θέμα ψεκ, χριστιανοταλιμπάν η εθνικισμού, είναι κυριότερα τύπου «είμαι πλούσιος και πασίγνωστος, κάνω ότι γουστάρω». Οι οπαδοί του που βγαίνους στους δρόμους είναι αλλο καπέλο.
Το σοβαρές κοινωνίες πήγαινε στην στάση των Αυστραλών που by the way , η νέα ανάρτηση - δήλωση τα έκανε ακόμα χειρότερα και ξεκινάει νέα έρευνα στην Αυστραλία
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Το σοβαρές κοινωνίες πήγαινε στην στάση των Αυστραλών που by the way , η νέα ανάρτηση - δήλωση τα έκανε ακόμα χειρότερα και ξεκινάει νέα έρευνα στην Αυστραλία
Ναι καταλαβαίνω πως το λες, ωστόσο όλο αυτό το πανηγύρι που κρατάει τόσες μέρες πλέον δεν είναι δείγμα σοβαρότητας. Θυμίζει συμπεριφορά ανθυποβαλκάνιας χώρας που ξεκινάει από Ε...
 

Sevro

Member
Μηνύματα
130
Likes
824
Η Αυστραλια περιμενει πρωτα να γινει η κληρωση του τουρνουα και μετα να αποφασισει ωστε να προκαλεσει νεο ντορο στα ΜΜΕ εν οψει των εκλογων που εχει η χωρα ;

Ασοβαρη κατασταση.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.854
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO

Manos46

Member
Μηνύματα
589
Likes
2.461
Ταξίδι-Όνειρο
???
Μια ακόμη μαρτυρία που αφήνει εκτεθειμένο τον Νόβακ Τζόκοβιτς με την "λανθασμένη" συμπεριφορά του
Δημοσιογράφος L'Equipe: "Έμαθα ότι ο Νόλε νόσησε όταν έφτασε στη Μελβούρνη" | Tennis24

«Δεν είχα ιδέα ότι είναι θετικός ο Τζόκοβιτς, είχα εντολή να μην τον ρωτήσω για το εμβόλιο»!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.687
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom