Τέννις, Βόλλευ, Κολύμπι, Στίβος και άλλα ευγενή αθλήματα...

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Μονο εγω θυμαμαι και τον Τζοκοβιτς να έχει λαθος συμπεριφορά.
Έχουμε την δυστυχια να ζουμε στην εποχή των sm και να ζουμε στην χωρα του Τσιτσιπα και οχι του Ναδαλ, του Τζοκοβιτς κλπ.
Μηπως να του δωσουμε μια ευκαιρία να ωριμάσει και πνευματικά εκτος και απο τενιστικα;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Σε 10 χρόνια ο Τσιτσιπάς θα είναι μικρότερος απο οτι είναι τωρα ο Νόλε και ο Νολε θα είναι στον καναπέ.. ο ένας ανατέλλει και ο άλλος δύει..
Aυτό πάντως συμβαίνει πάντα όταν κάποιοι γεννιούνται 12 χρόνια μετά από κάποιον άλλον.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μονο εγω θυμαμαι και τον Τζοκοβιτς να έχει λαθος συμπεριφορά.
Λάθη κάνουν όλοι, απλά κάπιοι κάνουν μεγαλύτερα και συνέχεια, οπότε γίνονται πιο αντιπαθείς.
Έχουμε την δυστυχια να ζουμε στην εποχή των sm και να ζουμε στην χωρα του Τσιτσιπα και οχι του Ναδαλ, του Τζοκοβιτς κλπ.
Εγώ πάντως σε άλλη χώρα ζούσα και πάλι αντιπαθής μου ήταν, με τη συμπεριφορά του έχει να κάνει, όχι με το πού ζει.

Μηπως να του δωσουμε μια ευκαιρία να ωριμάσει και πνευματικά εκτος και απο τενιστικα;
Δεν του τη στερεί κανείς αυτή την ευκαιρία, στο χέρι του είναι να σταματήσει να γράφει και να λέει μπούρδες. Κι άλλοι ήταν στην ηλικία του (ποιος τενίστας δεν ήταν ποτέ 18 ή 20 χρονών; ) και δεν συμπεριφέρονταν έτσι, ναι, στην ίδια εποχή των σόσιαλ μύδια, δεν τον συγκρίνουμε με ανθρώπους άλλης ηλικίας και εποχής . Ας ωριμάσει, ας αλλάξει και θα αλλάξουμε κι εμείς άποψη.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Συγχαρητήρια και στους δυο.
Μας χάρισαν εναν αμφιρροπο τελικο στα 5 σετ μετά το 2004.
Άξιος νικητής ο Νολε
 
Last edited:

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Τον βάζεις πάνω από το Φέντερερ;
Πολύ δυσκολη η σύγκριση αλλα για εμένα συνολικα υπερεχει. Ναδαλ βασιλιάς του rg φεντερερ του Wimbledon αλλά αυτη τη στιγμή εχει μεγαλύτερη ποικιλία σε gs και απεχει μολις ενα και απο τους δυο οντας νεώτερος
Τενιστικα ψηφιζω Νολε ως προσωπικότητα Ροτζερ
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ναι και έχω επιχειρήματα….
Αν και είμαι φεντερικος.
Για πες... Έχουμε μιάμιση ώρα μέχρι να δούμε το Γιάννη (δυστυχώς) να χάνει.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.743
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom