Ηνωμένο Βασίλειο Τέσσερις πτήσεις για τέσσερα Malt. Εδιμβούργο, απόπειρα τέταρτη.

Iris_90

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.793
Επόμενο Ταξίδι
Στο άγνωστο ...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γιατί , σε νοιάζει ;;;
@psilos3 Με ενέπνευσαν οι φωτογραφίες σου για αυτό !!! Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού και σε σένα !!!
 
Μηνύματα
98
Likes
570
Απο εμένα πολύ καλύτερες φώτο βγάζεις. Το ευχαριστιέσαι. Ετσι το ίδιο και οι αναγνώστες σου.
Λίγη βροχή συνάντησες. Εγώ δεν συνάντησα ήλιο στη Σκωτία σε τρείς επισκέψεις ΠΟΤΕ. Απο βροχή τώρα.......

Να πάς στο μέλλον και Γλασκώβη. Ομορφο το Εδιμβούργο αλλά η Γλασκώβη έχει ψυχή και παλμό.
Αλλά το απόλυτο ΠΡΕΠΕΙ είναι η επαρχία τα Scottish Highlands λίμνες,κάστρα η φύση της βόρειας Σκωτίας.

Αν βρείς χρόνο να το συνδυάσεις με 2 νύχτες διανυκτέρευση Γλασκώβη και τις υπόλοιπες στη βόρεια Σκωτία.Θα θελήσεις αμάξι όμως. Υπόψη βέβαια οτι με βάση τις δυο μεγαλες πόλεις μπορεί να κάνει κανείς ημερήσια τουρ στο βορρά.

Πάντως το έφτιαξες πολύ καλά το πρόγραμμα σου για ενα χαλαρωτικο και επιμορφωτικο {ΣΚΔ} τριήμερο εκεί.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.969
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Απο εμένα πολύ καλύτερες φώτο βγάζεις. Το ευχαριστιέσαι. Ετσι το ίδιο και οι αναγνώστες σου.
Λίγη βροχή συνάντησες. Εγώ δεν συνάντησα ήλιο στη Σκωτία σε τρείς επισκέψεις ΠΟΤΕ. Απο βροχή τώρα.......

Να πάς στο μέλλον και Γλασκώβη. Ομορφο το Εδιμβούργο αλλά η Γλασκώβη έχει ψυχή και παλμό.
Αλλά το απόλυτο ΠΡΕΠΕΙ είναι η επαρχία τα Scottish Highlands λίμνες,κάστρα η φύση της βόρειας Σκωτίας.

Αν βρείς χρόνο να το συνδυάσεις με 2 νύχτες διανυκτέρευση Γλασκώβη και τις υπόλοιπες στη βόρεια Σκωτία.Θα θελήσεις αμάξι όμως. Υπόψη βέβαια οτι με βάση τις δυο μεγαλες πόλεις μπορεί να κάνει κανείς ημερήσια τουρ στο βορρά.

Πάντως το έφτιαξες πολύ καλά το πρόγραμμα σου για ενα χαλαρωτικο και επιμορφωτικο {ΣΚΔ} τριήμερο εκεί.
Σ' ευχαριστώ πολύ για την ανάγνωση και τα καλά σου λόγια.
Δε μπορώ να έχω παράπονο από τον καιρό που συνάντησα, για Σκωτία πάλι καλά να λέω.
Όσο για τη Γλασκώβη και τα τριγύρω που αναφέρεις είναι στα άμεσα σχέδια, υπάρχει πλέον δικός μας άνθρωπος εκεί, μόλις μάθει να οδηγεί και δεξιοτίμονο είμαστε έτοιμοι! :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.825
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom