Ταξίδια και οικονομική κρίση...

John Doe

Banned
Μηνύματα
10
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Οσο και αν ακούγεται περίεργο η οικονομική κρίση ήταν ενα boost για εμένα να ξαναρχίσω να βάζω στον προγραμματισμό μου και τα ταξίδια (το προ τελευταίο τα είχα κανει late 90's :D .)
Κυρίως έχει να κάνει με την σκέψη που μου καρφωθηκε, του αν θα μπορώ και "αυριο" να ταξιδεύω,λόγω αβεβαιότητας εργασιακής κυρίως αλλά και οικονομικής γενικότερα,τόσο δικιάς μου όσο και της χώρας .

Ετσι πριν λιγο καιρό βρεθηκα Ολλανδία και εχω βάλει προγραμμα/οργανωση για το επόμενο ταξίδι την ανοιξη:)
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.861
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
σημασια εχει να ξερεις που να ψαχνεις και να ξερεις που να πηγαινεις ..! Μαζι με την κριση εχουν δημιουργηθει και ευκαιριες για ταξιδια γι'αυτο keep on travelling ;)
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Το θεμα μας ειναι : Ταξίδια και οικονομική κρίση... μεινετε σε αυτο!
τα ασχετα ποστ θα διαγραφουν η θα μεταφερθουν.
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
ΚΑΛΗΜΕΡΑ χρονια πολλα αν και ανεργος εδω και 5 μηνες τα ταξιδια μου δεν σταματανε σημερα αναχωρω για Μαδριτη τολεδο .και οταν γυρισω ετοιμαζω ενα για την ανοιξη..το ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ που ????καμια προτασηη???
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
ΚΑΛΗΜΕΡΑ χρονια πολλα αν και ανεργος εδω και 5 μηνες τα ταξιδια μου δεν σταματανε σημερα αναχωρω για Μαδριτη τολεδο .και οταν γυρισω ετοιμαζω ενα για την ανοιξη..το ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ που ????καμια προτασηη???
Γυρνα εσυ με το καλό και βλέπουμε, ολόκληρη γη κάπου θα σου βρούμε :D καμια Σκωτία ανοιξιάτικη είναι οτι πρέπει!
Καλή τύχη με την ανεργία :(
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
EYXARISTΩ ΔΥΣΚΟΛΑ παω να ξεχαστω πολυ πικρα εχει πεσει ...τι να πω..δεν ξερω να θα υπαρξει απο εδω και περα κατι καλο,,στην ΕΛΛΑΔΑ
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
ΣΑς Χαιρετω αναχωρω στις 10 κ 30 για ΜΙΛΑΝΟ και μετα Μαδριτη ...........οταν γυρισω θα γραψω
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Σπύρο καλό σου ταξίδι,ήδη αρχίζεις και μας λείπεις.:haha::haha:
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
βρήκα αυτό το site και είπα να σας το παραθέσω γιατί έχει πολύ δελεαστικές τιμές. Δεν γνωρίζω βέβαια κατά πόσο είναι αξιόπιστο, CDF Travel
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.193
Μηνύματα
883.498
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom