Ουγγαρία Ταξίδι Ουγγαρία και περιορισμοί covid

Margeo

New Member
Μηνύματα
4
Likes
2
Καλημερα και χρόνια πολλά!!! Ταξιδεύω κι εγώ με την οικογένεια μου την Παρασκευή 31/12. Από όσους πήγατε τώρα, μια ανακεφαλαίωση
Χρειαστήκατε plf μόνο για την επιστροφή;
Χρειάζεται μόνο πιστοποιητικό εμβολιασμού;
Για παιδάκι 8 χρόνων αρκεί το self test?
Που κάνετε rapid για την επιστροφή σας;
Και ότι άλλο πιστεύετε ότι θα μας φανεί χρήσιμο καθώς είμαστε κάπως αγχωμένοι λόγω της καταστασης.
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Μόλις βρήκα και αυτό... Για ρίξε μια ματιά. Γράφει 5.000 φιορίνια. Θα το ψάξω λίγο καλύτερα σε λιγάκι..

PCR teszt Margit Laboratórium ▶ COVID tesztállomás és labor
Το είχα δει και αυτό αλλά διάβασα πολλά σχόλια στο google με παράπονα και ότι αυτή η τιμή ισχύει χωρίς βεβαίωση στα αγγλικά.. και αν θες βεβαίωση πληρώνεις έξτρα.. αν μάθεις κάτι άλλο πες και σε μας! :)
 

viktoria

Member
Μηνύματα
168
Likes
434
Καλημερα και χρόνια πολλά!!! Ταξιδεύω κι εγώ με την οικογένεια μου την Παρασκευή 31/12. Από όσους πήγατε τώρα, μια ανακεφαλαίωση
Χρειαστήκατε plf μόνο για την επιστροφή;
Χρειάζεται μόνο πιστοποιητικό εμβολιασμού;
Για παιδάκι 8 χρόνων αρκεί το self test?
Που κάνετε rapid για την επιστροφή σας;
Και ότι άλλο πιστεύετε ότι θα μας φανεί χρήσιμο καθώς είμαστε κάπως αγχωμένοι λόγω της καταστασης.
Καλησπερα και χρονια πολλα ,τηνπερασμενη εβδομαδα ημουνα στην Βουδαπεστη εκανα pcr για σιγουρια .Εχει ενα εργαστηριο στην λεωφορο πισω απο τον Αγιο Στεφανο στο 17 νουμερο(σχεδον απεναντι απο εκει που κανουν αφετηρια πολλα hop-on hop-off )και διπλα εχει και ενα γραφειο για εκδρομες ,που μιλουν πολυ καλα αγγλικα ,ρωτηστε τους.Στο δινουν και στα αγγλικα με την ιδια τιμη.Οτι αλλο θελετε στη διαθεση σας.
 

tade_efi

Member
Μηνύματα
95
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Costiera Amalfinata
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο γύρος του κόσμου
Το είχα δει και αυτό αλλά διάβασα πολλά σχόλια στο google με παράπονα και ότι αυτή η τιμή ισχύει χωρίς βεβαίωση στα αγγλικά.. και αν θες βεβαίωση πληρώνεις έξτρα.. αν μάθεις κάτι άλλο πες και σε μας! :)
Σήμερα βρήκαμε με 7.900:
Book an appointment - Hivatalos Covid Teszt
 

Margeo

New Member
Μηνύματα
4
Likes
2
Καλημέρα σας, ταξιδεύω σήμερα με Ryan air για Ουγγαρία, 2 ενήλικες κι ένα παιδί 8 χρόνων. Οι ενήλικες είμαστε εμβολιασμένοι, το παιδί όχι, η Ουγγαρία δε ζητάει rapid ή pcr για κανέναν, μόνο το πιστοποιητικό από τους ενήλικες. Η αεροπορική ζητάει για την επιβίβαση;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.774
Καλημέρα σας, ταξιδεύω σήμερα με Ryan air για Ουγγαρία, 2 ενήλικες κι ένα παιδί 8 χρόνων. Οι ενήλικες είμαστε εμβολιασμένοι, το παιδί όχι, η Ουγγαρία δε ζητάει rapid ή pcr για κανέναν, μόνο το πιστοποιητικό από τους ενήλικες. Η αεροπορική ζητάει για την επιβίβαση;
Η αεροπορικη δεν ζηταει αν δεν ζηταει η χωρα.
Προσοχη ομως μηπως υπαρχει ασυμπτωματικο ατομο στην παρεα ειτε συμπτωματικο στην επιστροφη. Να λαβετε ο,τι μετρο ειναι αναγκαιο γιατι σε μια ομαδα 3 ατομων οι πιθανοτητες εμπλοκης 3πλασιαζονται.
 

eleonoraar

New Member
Μηνύματα
2
Likes
2
Καλησπέρα και από εμένα. Χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε με πολλά πολλά ταξίδια.
Ερώτηση..
Ξέρω ότι θα χρειαστεί PLF για να επιστρέψω Ελλάδα, για να πάω όμως Βουδαπέστη χρειάζεται?
Νομίζω πως όχι αλλα θέλω να σιγουρευτώ...
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.060
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Καλησπέρα και από εμένα. Χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε με πολλά πολλά ταξίδια.
Ερώτηση..
Ξέρω ότι θα χρειαστεί PLF για να επιστρέψω Ελλάδα, για να πάω όμως Βουδαπέστη χρειάζεται?
Νομίζω πως όχι αλλα θέλω να σιγουρευτώ...
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Τώρα πήγαν οι κουμπάροι μου κ δεν ζήτησαν τίποτα...Μου τη περιέγραψαν λίγο χύμα την φάση ..Λίγοι έλεγχοι έως καθόλου...
 

eleonoraar

New Member
Μηνύματα
2
Likes
2
Τώρα πήγαν οι κουμπάροι μου κ δεν ζήτησαν τίποτα...Μου τη περιέγραψαν λίγο χύμα την φάση ..Λίγοι έλεγχοι έως καθόλου...
Ευχαριστώ πολύ για την αμεσότητα.
Επίσης ευχαριστώ και για τον οδηγο που έφτιαξες.
Μας βοήθησε αρκετά ώστε να φτιάξουμε ένα πρόγραμμα και να μην ψαχνόμαστε χάνοντας πολύτιμες ώρες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.110
Μηνύματα
880.628
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom