Ουγγαρία Ταξίδι Ουγγαρία και περιορισμοί covid

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.060
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Ευχαριστώ πολύ για την αμεσότητα.
Επίσης ευχαριστώ και για τον οδηγο που έφτιαξες.
Μας βοήθησε αρκετά ώστε να φτιάξουμε ένα πρόγραμμα και να μην ψαχνόμαστε χάνοντας πολύτιμες ώρες.
Να σαι καλά σε ευχαριστώ πολύ, θα με κάνετε να πάω πάλι για να έχουμε ένα συνεχές update..
 

Sveel

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Καλησπέρα, θα ταξιδέψω εγώ και ο γιος μου για Βουδαπέστη στις 21 και γυρνάω Δευτέρα 24 νωρίς το πρωί, μήπως ξέρετε που θα μπορώ να κάνω ένα rapid test την Κυριακή για να μπορώ να επιστρέψω γιατί πετάω 6 το πρωί της Δευτέρας?
 

AnastasiaSpir

Member
Μηνύματα
11
Likes
5
Καλησπέρα ομάδα ! Ταξιδεύω για βουδαπεστη σε μερικές μέρες και θα ήθελα λίγη βοήθεια από κάποιον που πήγε πρόσφατα. Με λίγο ψάξιμο είδα ότι η βουδαπεστη δεν ζητάει plf ούτε και ραπιντ/ pcr για την είσοδο στην χώρα, ισχύει αυτό ; Επίσης για την επιστροφή στην Ελλάδα είδα ότι χρειάζεται ραπιντ/pcr. Ξέρει κάποιος που μπορώ να κάνω ραπιντ στο κεντρο της βουδαπεστης και εάν κάνουν και εκεί στα φαρμακεία όπως εδώ ; Και ποσο περίπου θα κοστίσει ; Σαν ευχαριστώ πολυυυυ 🙂
 

papaki77

Member
Μηνύματα
33
Likes
86
Καλησπέρα ομάδα ! Ταξιδεύω για βουδαπεστη σε μερικές μέρες και θα ήθελα λίγη βοήθεια από κάποιον που πήγε πρόσφατα. Με λίγο ψάξιμο είδα ότι η βουδαπεστη δεν ζητάει plf ούτε και ραπιντ/ pcr για την είσοδο στην χώρα, ισχύει αυτό ; Επίσης για την επιστροφή στην Ελλάδα είδα ότι χρειάζεται ραπιντ/pcr. Ξέρει κάποιος που μπορώ να κάνω ραπιντ στο κεντρο της βουδαπεστης και εάν κάνουν και εκεί στα φαρμακεία όπως εδώ ; Και ποσο περίπου θα κοστίσει ; Σαν ευχαριστώ πολυυυυ 🙂
Για εισοδο στη χωρα αποδεικτικο εμβολιασμου, αλλιως PCR 72 ωρων.

Για τεστ επιστροφης κοιτα στα λινκ παρακατω

Vírusteszt időpontfoglalás - Whitelab

Coronavirus testing center - bud.hu
 

Dinospla

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα
Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος αν μπορούν να κάτσουν οι ανεμβολιαστοι σε εστίαση και να μπουν σε μουσεία ?
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Για ταξίδι στην Βουδαπέστη δε χρειάζεται πλέον τίποτα έτσι δεν είναι; Εννοώ ουτε πιστοποιητικο εμβολιασμου. Για μας εχω κανονικό, για το παιδι έχω νοσησης.. Αλλά στην ryanair μου εγραφε στο τσεκ ιν να βεβαιωθω πως εχω τα κατάλληλα πιστοποιητικά και με προβλημάτισε. Πάντως για τη επιστροφη διάβασα στο ελληνικό σαιτ πως το plf είναι πλέον προαιρετικό και δε χρειάζεται πιστοποιητικό ή rapid test..
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.770
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Για ταξίδι στην Βουδαπέστη δε χρειάζεται πλέον τίποτα έτσι δεν είναι; Εννοώ ουτε πιστοποιητικο εμβολιασμου. Για μας εχω κανονικό, για το παιδι έχω νοσησης.. Αλλά στην ryanair μου εγραφε στο τσεκ ιν να βεβαιωθω πως εχω τα κατάλληλα πιστοποιητικά και με προβλημάτισε. Πάντως για τη επιστροφη διάβασα στο ελληνικό σαιτ πως το plf είναι πλέον προαιρετικό και δε χρειάζεται πιστοποιητικό ή rapid test..
Σε όλα ναι.
 

Tea G.

Member
Μηνύματα
8
Likes
6
Για ταξίδι στην Βουδαπέστη δε χρειάζεται πλέον τίποτα έτσι δεν είναι; Εννοώ ουτε πιστοποιητικο εμβολιασμου. Για μας εχω κανονικό, για το παιδι έχω νοσησης.. Αλλά στην ryanair μου εγραφε στο τσεκ ιν να βεβαιωθω πως εχω τα κατάλληλα πιστοποιητικά και με προβλημάτισε. Πάντως για τη επιστροφη διάβασα στο ελληνικό σαιτ πως το plf είναι πλέον προαιρετικό και δε χρειάζεται πιστοποιητικό ή rapid test..
Καλησπέρα , τελικά ζητάνε σε Ryanair ή στην Ουγγαρία κάποιο πιστοποιητικο ;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.666
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom