Ταξίδι Ταϊλάνδη -Σιγκαπούρη με παιδιά

Μηνύματα
1
Likes
0
Ουαου τέλεια σελίδα.κάθε φορά που διαβάζω μια ιστορία ταξιδεύω αν και δεν θέλω πολύ γιαυτό. ..
Θέλω να ταξιδέψω με τον άντρα μου και τα 2 παιδιά μου Σιγκαπούρη 4-5 και που πουκετ
5-6μερες Φεβρουάριο 2017
1)οικονομικες πτήσεις
2)οικονομικά ξενοδοχεία⛱
Βοήθεια θέλω τα παιδιά να μην ξεχάσουμε ποτέ αυτό το ταξίδι
*ανάλογα με την τιμή του ξενοδοχείου μπορώ να πάρω 2 δωμάτια το ένα για τα παιδιά. .
Αααα και για φαγητό και διασκέδαση με ενδιαφέρει πολυ
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Ουαου τέλεια σελίδα.κάθε φορά που διαβάζω μια ιστορία ταξιδεύω αν και δεν θέλω πολύ γιαυτό. ..
Θέλω να ταξιδέψω με τον άντρα μου και τα 2 παιδιά μου Σιγκαπούρη 4-5 και που πουκετ
5-6μερες Φεβρουάριο 2017
1)οικονομικες πτήσεις
2)οικονομικά ξενοδοχεία⛱
Βοήθεια θέλω τα παιδιά να μην ξεχάσουμε ποτέ αυτό το ταξίδι
*ανάλογα με την τιμή του ξενοδοχείου μπορώ να πάρω 2 δωμάτια το ένα για τα παιδιά. .
Αααα και για φαγητό και διασκέδαση με ενδιαφέρει πολυ
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Φαντάζομαι εννοείς άλλο μήνα ή χρόνο, καθότι απο το φετινό Φλεβάρη μια βδομάδα έχει μείνει.
Το 'οικονομικό' είναι επίσης σχετικό, και οι τιμές ξενοδοχείων κυμαίνονται ανάλογα με τη μέρα και την εποχή, οπότε δύσκολο να πούμε τι είναι οικονομικό σε θεωρητικό επίπεδο. Γενικά το Πουκέτ θα είναι φθηνότερο από τη Σινγκαπούρη, στην οποία τα κεντρικά ξενοδοχεία δεν τα λες πολύ οικονομικά.
 

EVI_AL

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Ζανζιβάρη
Από αεροπορικές εταιρείες ποίες είναι ποίο οικονομικές με μια στάση.
Και είναι πιό οικονομικά από Σιγκαπούρη να κλήση πουκετ. .Και πουκετ να ψάξω εκεί ξενοδοχείο. Το έχει κάνει κανείς να με ενημερώσει..Και πάνω κάτω τιμές
Η Qatar Airways βγάζει αρκετά συχνά προσφορές και η Βangkok πάντα συμπεριλαμβάνεται σε αυτές, οπότε τα μάτια σου ανοιχτά για την επόμενη προσφορά. Από Bangkok θα βρεις εισιτηρια για το Πουκέτ με περίπου 70 ευρώ.
Γενικά μπορείς να βρείς αρκετά οικονιμικό ξενοδοχείο στην Ταϊλάνδη. Με 60Ευρώ περίπου τη βραδιά θα βρείς πολύ καλό δωμάτιο. Το φσγητό και η διασκέδαση είναι πολύ οικονιμικά επίσης.
Πήγαμε 6 άτομα πέρισυ και περάσαμε φανταστικά!
Σιγκαπούρη έχω οργανώσει για φέτος τον Ιούνιο. Τα ξενοδοχεία είναι αρκετά ακριβά. Δεν νομίζω ότι θα βρεις αξιοπρεπές ξενοδοχείο στο κέντρο με λιγότερα από 120 Ευρώ.
Από συγγενείς που μέωουν εκεί γνωρίζω ότι τα πάντα είναι λίγο ακριβά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom