Ταξίδι μόνος ή μόνη??

the Lycan

Member
Μηνύματα
215
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
Βοστώνη...10 και σήμερα..
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
xaxaxxa!!! έχω πολλά τραγούδια σχετικά με το θέμα!! λες να ανοίξουμε και topic?????!!!!!
 

summerfunk

Member
Μηνύματα
112
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Σητεια - Ανάφη
Ταξίδι-Όνειρο
οτιδήποτε έχει θάλασσα
γιατί όχι??? με την ονομασία "οι μουσικές του ΑΛΛΟΥ κόσμου"!!! φτου φτου φτου και κάνω και δύσκολο ύπνο!!! άντε να ξορκίσουμε λίγο το κακό τώρα!!
 
Last edited by a moderator:

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.444
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Το θέμα μας είναι αν έχετε πάει ποτέ διακοπές μόνοι, γιατί σπαμμάρετε?
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.285
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
θα ηθελα να ρωτησω για ενα γνωστο μου... Τι γινεται οταν θελει κανεις να παει ταξιδι μονος του και δεν ξερει Αγγλικα; Εγω το θεωρω βασικο, και αν δεν ηξερα δεν θα πηγαινα ποτε χωρις να ξερω τη γλωσσα... Εχετε καμια ιδεα για το τι μπορει αν κανει κανεις οταν δεν μιλαει Αγγλικα ; Αλλιως να ειναι 2 ασχετοι, αλλιως ενας μονος του... Τι λετε;
 

taxidiaris

Member
Μηνύματα
35
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ Η ΓΗ
Ειρήνη άμα υπαρχει θεληση ολα γινονται.Κι εμενα τα Αγγλικα μου ειναι σκουριασμενα αλλα οταν υπαρχει καλη διαθεση ξεπερνιονται ολα.
Παραδειγμα οπου εχω παει συνεννοουμαι μια χαρα με τους ντοπιους.Μηπως νομιζεις οτι σε αλλες χωρες οι ντοπιοι ειναι εξπερ στα Αγγλικα??
Λοιπον μην σε πτοει τιποτε..προχωρα..
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.881
Likes
26.796
θα ηθελα να ρωτησω για ενα γνωστο μου... Τι γινεται οταν θελει κανεις να παει ταξιδι μονος του και δεν ξερει Αγγλικα; Εγω το θεωρω βασικο, και αν δεν ηξερα δεν θα πηγαινα ποτε χωρις να ξερω τη γλωσσα... Εχετε καμια ιδεα για το τι μπορει αν κανει κανεις οταν δεν μιλαει Αγγλικα ; Αλλιως να ειναι 2 ασχετοι, αλλιως ενας μονος του... Τι λετε;
Να παει στην Κυπρο,εκει μιλανε ελληνικα;)
 

summerfunk

Member
Μηνύματα
112
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Σητεια - Ανάφη
Ταξίδι-Όνειρο
οτιδήποτε έχει θάλασσα
Το θέμα μας είναι αν έχετε πάει ποτέ διακοπές μόνοι, γιατί σπαμμάρετε?
Το ξέρω!! Εγώ το άνοιξα και πήγα κι ολας μόνη μου διακοπές!! Είπα να ελαφρύνω λίγο το κλίμα δεν ήθελα ν αλλάξω κουβέντα!! Κατά κάποιον τρόπο on topic είμαστε, αφού και εκεί μόνος/η πας!! Καλημέρα!!

Ειρήνη2, εάν υπάρχει καλή διάθεση πριν απ το ταξίδι μπορεί να πάρει κανένα βιβλιαράκι (ανάλογα με την χώρα που θελει να πάει) και να μάθει 5-10 βασικές φράσεις για να κάνει πιο εύκολη την διαμονή του!!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.444
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Το ξέρω!! Εγώ το άνοιξα και πήγα κι ολας μόνη μου διακοπές!! Είπα να ελαφρύνω λίγο το κλίμα δεν ήθελα ν αλλάξω κουβέντα!! Κατά κάποιον τρόπο on topic είμαστε, αφού και εκεί μόνος/η πας!! Καλημέρα!!
Μη τσιμπάς ;) :D :bleh: :haha:
 

summerfunk

Member
Μηνύματα
112
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Σητεια - Ανάφη
Ταξίδι-Όνειρο
οτιδήποτε έχει θάλασσα
είμαι μια ζαργάνα εγώ!!!!! :D:bleh: μην δω δόλωμα, να το κατασπαράξω!! άσε που ξαναμπήκα στο θέμα και μου ξαναμπαίνουν άσχημες ιδέες!! :clap:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.444
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
είμαι μια ζαργάνα εγώ!!!!! :D:bleh: μην δω δόλωμα, να το κατασπαράξω!! άσε που ξαναμπήκα στο θέμα και μου ξαναμπαίνουν άσχημες ιδέες!! :clap:
Σε νιώθω ζαργάνα μου,
κι εγώ μόλις γύρισα από το μοναχικό ταξίδι μου στη Στοκχόλμη το πρώτο που έκανα ήταν να ψάξω εισιτήρια για Λονδίνο. ΜΟΝΗ ΜΟΥ !!!
 

summerfunk

Member
Μηνύματα
112
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Σητεια - Ανάφη
Ταξίδι-Όνειρο
οτιδήποτε έχει θάλασσα
Σε νιώθω ζαργάνα μου,
κι εγώ μόλις γύρισα από το μοναχικό ταξίδι μου στη Στοκχόλμη το πρώτο που έκανα ήταν να ψάξω εισιτήρια για Λονδίνο. ΜΟΝΗ ΜΟΥ !!!

:) αυτός ο διάλογος είναι απ τους πιο ευχάριστους που έχω κάνει σήμερα!! Μα τι νομίζετε Κυρία μου?? Ότι θα γυρνάτε τον κόσμο μόνη σας?? :clap::clap::clap: Έχετε θράσος ή το άλλο πως το λένε να δεις?? Ααα, ναι θάρρος εννοώ!!

Εγώ έχω να φύγω απ το καλοκαιράκι, αλλά εδώ και μέρες όλο με τριγυρνάει κ όλο με γυροφέρνει σαν την γρίπη ένα πράγμα!! Για πες λιγάκι για Στοκχόλμη, πως πέρασες??
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.444
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
:) αυτός ο διάλογος είναι απ τους πιο ευχάριστους που έχω κάνει σήμερα!! Μα τι νομίζετε Κυρία μου?? Ότι θα γυρνάτε τον κόσμο μόνη σας?? :clap::clap::clap: Έχετε θράσος ή το άλλο πως το λένε να δεις?? Ααα, ναι θάρρος εννοώ!!

Εγώ έχω να φύγω απ το καλοκαιράκι, αλλά εδώ και μέρες όλο με τριγυρνάει κ όλο με γυροφέρνει σαν την γρίπη ένα πράγμα!! Για πες λιγάκι για Στοκχόλμη, πως πέρασες??
@Δεσποινίς παρακαλώ :D
@ ποιος διάλογος βρε;
@ Τι θράσος να τολμάς να έχεις θάρρος, ε;
@Και μένα με τριγυρνούσε γρίπη, με ένα ταξιδάκι, έστω κοντινό θα σου περάσει. Συνταγή γιατρού.
@ Δε σε λέω πώς πέρασα, να μπεις να διαβάσεις την ιστορία μου :cool:
@Τεμπέλα :bleh::p
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.016
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom