Αυστρία Ταξίδι στην Αυστρία και περιορισμοί covid

Xarisd

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Διαβασα οτι θα διαρκεσει μεχρι 12 Δεκεμβρη εγω εχω κλεισει 13 με 17 .Εχω κλεισει τα αεροπορικα μονο (ευτυχως) με Austrian.Τι κανουμε τωρα;; Ξερει κανεις τι γινεται με αυτη την εταιρια αν ακυρωσεις τα ειστηρια;Περνεις τιποτα πισω η παιζει να πανε ακλαφτα;
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Καλησπέρα! Μόλις έλαβα την πρώτη ακύρωση δωματίου από το roadtrip που έχω οργανώσει για το Δεκέμβριο! Λαμπρά!!
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.428
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Και εγώ πήγαινα 27 :cry:
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Διαβασα οτι θα διαρκεσει μεχρι 12 Δεκεμβρη εγω εχω κλεισει 13 με 17 .Εχω κλεισει τα αεροπορικα μονο (ευτυχως) με Austrian.Τι κανουμε τωρα;; Ξερει κανεις τι γινεται με αυτη την εταιρια αν ακυρωσεις τα ειστηρια;Περνεις τιποτα πισω η παιζει να πανε ακλαφτα;
Κοίταξε την κατηγορία του εισιτηρίου σου και τι λένε οι όροι κράτησης(αλλαγή,ακύρωση κτλ).Στην σελίδα της εταιρείας.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
7.625
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
... τι 27 ? και γιατί πήγαινες ? (για κανελ28) , 13 με 17 γιατί να ακυρώσεις ? (για χαρηδ)
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Καλησπέρα! Μόλις έλαβα την πρώτη ακύρωση δωματίου από το roadtrip που έχω οργανώσει για το Δεκέμβριο! Λαμπρά!!
Ακύρωσαν μόνοι τους χωρίς να κάνεις κάτι εσύ;Για πότε ήταν η κράτηση;
 
Last edited:

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Καλησπέρα! Μόλις έλαβα την πρώτη ακύρωση δωματίου από το roadtrip που έχω οργανώσει για το Δεκέμβριο! Λαμπρά!!
εμ δεν σ αρεσε η γειτονα ηθελες τους barbari d' Oltralpe..
να σωσουν τα Χριστουγεννα τους προσπαθουν. θα τα καταφερουν πιστευω. εμεις δεν σωζομαστε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.697
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom