Ισπανία Ταξίδι στην Βαρκελώνη το καλοκαίρι του 2012

Maria Para

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σας παιδιά,

Είμαι νέο μέλος του και θα ήθελα τις πολύτιμες πληροφορίες σας για διαμονή σε ότι αφορά τη Βαρκελώνη.
Τον Ιούνιο σκοεπεύω να πάω εκεί αλλά δεν έχω καταλείξει ακόμα σε ξενοδοχείο.
Μπορείτε να μου πείτε τη γνώμη σας? Τι μου προτείνετε?
Το μέγιστο ποσό που διαθέτω είναι 100-110 ευρώ τη βραδιά και θα ήθελα να είναι κάπως στο κέντρο για να έχω εύκολη πρόσβαση στα περισσότερα αξιοθέατα και τις συγκοινωνίες.

Περιμένω με ανυπομονησία τη βοήθειά σας!!! Ευχαριστώ :)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.973
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Tι μου προτείνετε?
Να ρίξεις μια ματιά στα 4.282,5 θέματα που υπάρχουν στο forum για ξενοδοχεία στη Βαρκελώνη. Εκεί την έχουμε γράψει τη γνώμη μας, κι εγώ και πολλοί ακόμα που δεν γίνεται να απαντάνε κάθε φορά προσωπικά στον καθένα που ανοίγει κι ένα νέο θέμα με το ίδιο πάλι ερώτημα...

Εκτός βέβαια κι αν δε σε ενδιαφέρει πραγματικά η γνώμη μας, και θες απλώς να σου απαντήσει κάποιος, που θα σου πει ότι να 'ναι.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Είναι αλήθεια ότι υπάρχουν πάρα πολλά θέματα στο forum που αφορούν σε προτάσεις διαμονής στη Βαρκελώνη.

Στο παρακάτω link θα βρεις πολλά από αυτά συγκεντρωμένα. Ρίξε τους πρώτα μια ματιά και εδώ είμαστε πάλι.

Ευρώπη - Το Ελληνικό Forum για Ταξίδια
 

finikass

Member
Μηνύματα
84
Likes
20
Ταξίδι-Όνειρο
εκτός από τη Γη???
καλώς την!! θα βρεις μπόλικες χρήσιμες πληροφορίες στο φόρουμ, εγώ θα πρότεινα να τσεκάρεις και διαμερίσματα!! δες πχ εδώ apartmentsramblas.com
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.196
Μηνύματα
883.560
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom